Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma ni Isko ni Dzejms ako dovodimo Grizmana, Isko ili Dzejms plus Grizman znaci nista od klasicnog napadaca, nista od Belotija ili Lukakua. Isko je naravno masina i svako bi ga pozelio, ali njega Zidan nikad nece pustiti, prije ce pustiti Bejla, a nama krilo vise treba od desetki, desetki imamo na izvoz.

    Ako ga izduvamo za Grizmana onda je ok i logicno ici po Dzejmsa.
    sigpic

    Comment


    • Isko ne verujem da je dostupan ali Bejl zato jeste, tako da all in na Bejla.

      Tapatalk
      sigpic

      Comment


      • Bejl i Grizman, ne znam je li to moguce jbg. To je minimum 200 miliona eura i na plate barem 15 po igracu, a treba dovesti stopera, beka i vezistu. Ako znam...
        sigpic

        Comment


        • Daker

          sigpic

          Comment


          • Bejl u razmeni za Davida uz neku doplatu. Ne kazem da ce se desiti cisto razmisljam. Mada nije losa verzija ni da dovedemo neku klasicnu devetku.

            Tapatalk
            sigpic

            Comment


            • 60m plus Bejl za Davida. Moze
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • Evo Stouna, znaci da nije De Hera toliko blizu Reala koliko se mislilo. No kad Siti daje na prilicno i dalje nedokazanog golmana 35 miliona funti za De Heu se mora traziti barem duplo vise.

                http://www.bbc.com/sport/football/40101493
                sigpic

                Comment


                • Ako bi birali da dodje Beloti ili Lukaku, ali Marsijal da mora da ide, da li bi uradili to ili ne? Naravno uz Grizmana?

                  Comment


                  • Ne, Martijal nece nidje. Ali Martijal i Rasford ne mogu da nose napad jos uvijek. Mogli bi da b udu Zlatanove zamjene ali Zlatana nema do januara mozda, mada s njim se nikad ne zna, nece me iznenaditi ako se pojavi vec u oktobru.

                    Inace odlicna pozicija kod De Hee, pare nam ne trebaju, moze da se trazi suluda suma, moze da se trazi Bejl, Isko, Dzejms. Ja bih ga zamijenio za Bejla iste sekunde.
                    sigpic

                    Comment


                    • James se jos u prici.

                      Spanish newspaper As claims that Real Madrid have turned down Inter’s €42m offer for James Rodriguez, as he wants Manchester United.

                      There had been multiple reports over the last few days of the Nerazzurri making a huge bid for the Colombia international.

                      According to As, Real Madrid rejected the proposal worth €42m, believing they can get considerably more, having paid €75m to take him from Monaco in the summer of 2014.

                      On top of that, James Rodriguez would prefer to join Manchester United now that they are in the Champions League next season.

                      Inter have failed to qualify for Europe, finishing seventh in Serie A.

                      Comment


                      • Ne mora uopste Marsijal da bude zamena, Ibra treba da se rotira malo vise da ne bi dolazilo do onakvih povreda. Ibra i Marsijal mogu da budu zajedno na terenu, Marsijal ispred Ibre, ali mora Mou da sredi vezni i odbranu, da bi krila mogla da budu krila a ne bekovi. I da Ibra crta lopte Marsijalu, a ovaj samo da trci i daje golove, za to je sposoban ja mislim.
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • sigpic

                          Comment


                          • sigpic

                            Comment


                            • Znalo se od prvog dana da će čovek da izgine za klub, ali bukvalno. Gurao transfer, ostao i pored sramnih poteza Luia koji ga nije ubacivao... Nema šta, ja ga iskreno vidim kao našeg kapitena kad Kerik posle ove sezone.


                              Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

                              Comment


                              • Nzm sto pominjete desno krilo... Imamo lingarda xD

                                Comment

                                Working...
                                X