Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Being reported by the very reliable @RuizAntonito that Antoine Griezmann has told Atlético Madrid that he wants to leave the club
      Miten

      This journalist @RuizAntonito is v good on Atletico Madrid and says that Griezmann has told Atletico he wants to leave the club.
      Cope

      ATLÉTICO DE MADRID | @RuizAntonito: "Griezmann le ha transmitido a la zona noble del club que quiere salir".
      sigpic

      Comment


      • sigpic

        Comment


        • Previse je tiho(kad na stranu stavimo irelevantne izvore). Pominje se levi bek, desni bek, stoper, holder, btb, levo krilo, desno krilo, desetka i spic. Znaci ne znaju nista.Mislim da je Vudvard sve lepo zacepio i da niko nema predstavu koji se igraci jure. Siguran sam da je Vudvard do sada kontaktirao sve prve opcije, tako da ta prica koja dolazi direktno iz Intera da smo zainteresovani za Perisu i da nismo poslali i dalje zvanicnu ponudu, jedino govori da je na Murinjovom spisku ali da nije prva opcija. Grizos attention whore kome matematika nije jaca strana, pa daje 60% sansi da ide u Junajted i 70% sansi da ostaje u Atletiku, zeli u Junajted, ali opet i dalje je pitanje da li je Murinjova prva meta, jer bi se do sad sve resilo da jeste.
          Originally posted by Dekinjo
          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
          Originally posted by La Jugoslavia
          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

          Comment


          • Zamisli uzmemo Dajera, Kina i Perisica, Grizman da ostane u Atletiku i Marsijal da ode.

            Vec me zabolela glava, samo sto sam pomislio

            Comment


            • Nama treba neko da daje golove, nisu problem šanse, problem je završnica.

              Za 50% kad bi sredili eto 80-ak golova u ligi.


              Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

              Comment


              • i da golmani njihovi ne brane kao ludi

                Comment


                • sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Ne vidim kako bi bilo problema ako Grizman hoce da ide i mi platimo klauzulu, cak sta vise tu ne sme da ima problema.

                    Comment


                    • Fora je ako igrac hoce da ide, onda ne moras da placas klauzulu, jer igrac hoce da ide, mislim ono njima je u cilju da zarade pare, ne da imaju nezadovoljnog igraca, a opet ako igrac onako i hoce i nece, onda mora da se odresi kesa u ovom slucaju klauzula.

                      Comment


                      • Ako Junajted dovede Perisica onda ce se za Marsijala jos vise suziti prostor.

                        Comment


                        • Ma Martial mora na mesto CF, trebaju ga skloniti sa krilne pozicije.

                          Comment


                          • Najbolje je vratiti se sa 2 napadaca.

                            Pitanje je da li Grizman moze da igra ono sto je Runi igrao kod Fergija. I da li Pogba moze da igra samo sa jos jednim u vezi.

                            I dva klasicna krila.

                            Ali svi znamo, da nema sanse da Mo igra tu formaciju, pa pre ce sam dati otkaz nego igrati tu varijaciju 442
                            Originally posted by Vladan
                            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                            :vinjaksmajli:

                            Comment


                            • Originally posted by Prototype View Post
                              Ma Martial mora na mesto CF, trebaju ga skloniti sa krilne pozicije.
                              Jep, mada Martijal ce imati 30-ak utakmica ko god dosao. Sto na krilu, sto na mjestu napadaca.

                              FFS vise

                              sigpic

                              Comment


                              • Koliko bi radije sve pare grunuo na Iska pre nego na Jamesa. Ali jbg..
                                Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X