Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kapelo osvoji Primeru u Realu i paf otkaz, nedovoljno atraktivan fudbal igramo. Otkaz je najnormalnija stvar u svijetu fudbala. To sto je Venger zasluzio otkaz deset puta u Arsenalu, a nijednom ga nije dobio je izuzetak.
    sigpic

    Comment


    • Ja ako hocu da zaposlim nekoga, prvo sto gledam koliko je puta dobio otkaz. Da je najbolji na planeti, ako on pravi probleme, ne treba mi. A ako je dobio otkaz, postojao je dobar razlog za to. U slucaju ove dvojice, opce rusenje sistema. Posebno za Murinja.

      Razliciti smo mi. Ja gledam sveukupni doprinos. Jebo trofeje. Trofeji su isto kao i novac. Ako igras fudbal zbog trofeja, jebo to tvoje igranje. Ako vec igras zato sto se osjecas kako treba kada igras fudbal, e onda je to pravi razlog.

      Ja sam rekao, kada se ja zaposlim u neku firmu, to ce biti dan kada sam se prodao kao zadnja kurva da trpim nekoga kako me jebe u mozak, da bi mogao da zaradim.

      Wenger je zasluzio samo jednom otkaz, a to je prodaja van Persia Unitedu. Sve ovo ostalo je nula za otkaz. Napravio je sto se trazilo od njega, svaki put.
      Last edited by maliajnstajn; 13-01-16, 18:43.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Drago je ponovo aktuelan

        http://sportwitness.ning.com/forum/t...d-in-coming-ho
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by maliajnstajn View Post
          Ja ako hocu da zaposlim nekoga, prvo sto gledam koliko je puta dobio otkaz. Da je najbolji na planeti, ako on pravi probleme, ne treba mi. A ako je dobio otkaz, postojao je dobar razlog za to. U slucaju ove dvojice, opce rusenje sistema. Posebno za Murinja.

          Razliciti smo mi. Ja gledam sveukupni doprinos. Jebo trofeje. Trofeji su isto kao i novac. Ako igras fudbal zbog trofeja, jebo to tvoje igranje. Ako vec igras zato sto se osjecas kako treba kada igras fudbal, e onda je to pravi razlog.

          Ja sam rekao, kada se ja zaposlim u neku firmu, to ce biti dan kada sam se prodao kao zadnja kurva da trpim nekoga kako me jebe u mozak, da bi mogao da zaradim.

          Wenger je zasluzio samo jednom otkaz, a to je prodaja van Persia Unitedu. Sve ovo ostalo je nula za otkaz. Napravio je sto se trazilo od njega, svaki put.
          Ti sve gledas iz ugla firme i poslovanja, sto je sasvim ok i legitimno. Fudbal postao veliki biznis, ali u fudbalu je i dalje krajnji cilj svakoga da osvaja trofeje. Sem Arsenala izgleda.

          Prezadovoljni ste sto ste medju najboljim engleskim klubovima toliko dugo, a nije van problem sto niste osvojili ligu 10+ godina. Meni to suludo. Ja sam sad zarad viseg cilja spreman da trpim par godina bez trofeja, da se postave temelji i sl, ali cu sigurno biti ekstremno nezadovoljan ako se ostane bez ozbiljnog trofeja 3-4 godine, kamoli deceniju ili dvije.
          sigpic

          Comment


          • Prica o Arsenalu i Wengeru se zna, stadionu, lovi, prodaji igraca. To je proslost, Wengeru hvala sto nas je proveo kroz to razdoblje, Arsenal ce izvuci benefite iz svega toga, vec je i poceo. Mi necemo bit u raspasoju kad Wenger ode, zrtvovao je moguce puno zvjezdaniju karijeru na ustrb Arsenala (imao ponude Reala, Bayerna, PSG-a itd) i to ce mu se cjenit zauvijek.

            Nema potrebe da opet pretacemo sve, a pogotovo ne u temi o Unitedu. Stojim iza recenog LVG nije trener za United, pogresna procjena je bila i Moyes, pogotovo jer ste mogli imat Guardiolu ili Mourinha lagano u to vrijeme.

            Comment


            • I Van Gal je dobar da postavi temelje, da radi from scratch. Ali i da se ne vracamo na tu pricu sad.

              Junajted moze imati Murinja vec od ponedeljka vjerovatno, poenta je da Junajted ne zeli Murinja. Protiv njega je otvoreno Carlton, a i struja u klubu koju predvodi SAF. Oni nisu otvoreno ali je jasno da ga ne zele u klubu. SAF je osvojio titulu i otisao, ostavio klub nikad bogatiji i opet nije dovoljno. Vidjecemo kako ce Arsenalu ici posle Vengera, ali SAFovi standardi su jedno, a Vengerovi nesto sasvim drugo.

              Nemoj molim te previse da brines oko spama. Pobrinuce se za to neko ako bude bilo potrebe
              sigpic

              Comment


              • Nece ga Ferguson, hoce ga Drveni, al drvo nema glasa izgleda. Fergi se pita i zato Murinjo nije preuzeo United za novu godinu. A posto mu ne daju da zaposli Murinja, on nece da otpusta Mudonju i stavlja Gigsa kako oni hoce.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Ladno bih morao da napisem post o Arsenalu u temi Uniteda, i da se popisam po Vengeru najstrasnije, a ne zelim to. Stvarno ne zelim.

                  Ali ove price kako je zaduzio klub, u kakvim je uslovima radio,

                  O Wengeru ce se knjige pisati narednih 20 godina, a ovome ce pisati kao razlogu propadanja holandskog fudbala.
                  Bas je propao fudbal zbog njega, covek Spancima dao 5 komada!!!!!! A nije za to on zasluzan. Do jaja. 3 mesto na svetu..

                  Van Gaal je dobio 3-4 otkaza. #dominator
                  Da je Venger otisao u Real i radio isto sto radi u Arsenalu najurili bi ga gore od Beniteza. Kapolu uzeo titulu dobio otkaz, Anceloti LS dobio otkaz. Pitam se koliko bi se on zadrzao da nije uzeo titulu!? Kapiram da bi gradio novi Santiago..
                  Kako nije dobio otkaz posle 8:2?! Eeeeejjjjj

                  Jebo trofeje. Trofeji su isto kao i novac. Ako igras fudbal zbog trofeja, jebo to tvoje igranje. Ako vec igras zato sto se osjecas kako treba kada igras fudbal, e onda je to pravi razlog.
                  Znaci da Barsa nije uzela tripletu prosle godine, svi bi pricali:"Jaaaooo Barsa super igra ali jebes trofeje, koga to briga svi ce da pricaju kako smo lepo igrali". Tesi se ti da se fudbal ne igra zbog trofeja. Igra se i dalje i tek kako. Zasto se radujes onda unapred #tripleti!?

                  Ja sam rekao, kada se ja zaposlim u neku firmu, to ce biti dan kada sam se prodao kao zadnja kurva da trpim nekoga kako me jebe u mozak, da bi mogao da zaradim.
                  . Na ovo bi tek mogao da ispisem jedno 25 strana.

                  Venger je mnogo puta zasluzio otkaz, samo treba biti realan. Isto kao sto je LVG 3x ove sezone trebao da dobije. Samo malo realnosti.
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • Šta se nerviraš... vidiš da gledaju širu sliku ne gledaju oni trofeje... a i koje trofeje jbt

                    Spoiler



                    Last edited by miloolja; 14-01-16, 01:07.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Gle koliko sampiona Evrope, ali tu nema najbolje engleske ekipe. Notingem Forest, Zvezda, Steaua, Seltik, PSV, Olimpik Marsej, Aston Vila, Fejnord, Hamburg ispred Arsenala.

                      United have agreed a deal to sign 16 year old Italian defender Luca Ercolani from Forli for around £50,000 plus bonuses
                      ....
                      sigpic

                      Comment


                      • Pisace se knjige za gradjevinski fakultet i arhitekturu.. a mozda i moderne umjetnosti. Ima da zajebe Harry Potter-a.

                        Sent from my LGL34C using Tapatalk

                        Comment


                        • Vreme li je za Giggs vs. LvG anketu? Pre Liverpula, dok još ima vremena.

                          Comment


                          • Ja sam za promenu... Moze i Gigs pa da vidimo kako ce se pokazati, pitanje je koliko cemo biti tu zaista na gubitku s obzirom da je sad i Top 4 upitno pod LVG.
                            Dati Gigsu do kraja, pa ako pokaze odredjene kvalitete moze se razmatrati za duzi period.

                            Comment


                            • sigpic

                              Comment


                              • Ali prodavat mogu?

                                Comment

                                Working...
                                X