Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zasluzio je da dobije priliku i da bude rotacija.
    sigpic

    Comment


    • Minimum to.

      Ricpa, Timoti, Tuanzabe, klinja golman?
      Last edited by l1m4r; 27-05-17, 14:35.
      Originally posted by Vladan
      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
      :vinjaksmajli:

      Comment


      • Originally posted by Ricma View Post
        Sigurno ima barem 2-3 razlicite liste za pojacanja i to zbog kvote od osam engleskih igraca koji treba da budu u sastavu Junajteda i dolazak novih Engleza ce najvise da zavisi da li ce da odu Runi i Jang.Sigurni za sledecu sezonu su: Smoling, Ras i Lingard i Kerik.Od toga poslednji nece dugo da se zadrzi u klubu.Dzons i Sou bih rekao da ostaju, sto znaci da ostaju jos dva mesta.Vilson i Bortvik Dzekson su imali neuspesne pozajmice i nisu na nivou kakvom treba da budu rotacioni igraci ali ne bih se iznenadio ako bi neko od njih ostao kako bi se ispunila kvota.Jedna stvar je neminovna ove ili sledece sezone morace da se dovede jedan Englez.Ako ode Runi, ocekujem dolazak Kina ili Dajera.Zbog toga sam i napisao barem 2-3 razlicite liste i pre svega treba videti da li Runi ostaje ili odlazi.
        Pogba je homegrown. Ja kad sam izracunao, nije trebao da bude, medjutim na listi letos je bio upisan kao HG. Treci golman bi trebao da je HG. Murinjo zeli sastav od 23 igraca, tako da u krajnjem slucaju mogu se registrovati 23 igraca i ostaviti 2 prazna mesta i onda je dovoljno 6 HG-a. Tako da je uz Lingarda, Kerika i Rasforda to 5 igraca. Tu su i dalje Smoling, Jang i Dzons, So. Necemo mi imati problem sa HG-om al je moguce da dodje jedan englez ako bude neki masivni egzodus. Da, Limar me podseti, tu su i Tuanzebe i Timoti.
        Last edited by bici; 27-05-17, 15:33.
        Originally posted by Dekinjo
        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
        Originally posted by La Jugoslavia
        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

        Comment


        • Shvatio sam da sam se zajebao oko racunice par minuta kasnije kada sam slican post napisao u PL.

          Ugalvnom sustina je da 17 od 25 igraca mogu da budu non-homegrown.

          Pogba jeste homegrown, jer je ipak prosao akademiju.Pravilo se ne odnosi samo na enleske igrace.

          Comment


          • Originally posted by Ricma View Post
            Shvatio sam da sam se zajebao oko racunice par minuta kasnije kada sam slican post napisao u PL.

            Ugalvnom sustina je da 17 od 25 igraca mogu da budu non-homegrown.

            Pogba jeste homegrown, jer je ipak prosao akademiju.Pravilo se ne odnosi samo na enleske igrace.
            Jeste Pogz prosao akademiju ali koliko ja znam igrac se smatra HG-om ako provede najmanje 3 godine u klubu(drzavi) do svoje 21. godine. Pogz je tu kratak za koji mesec ali je ipak HG. Ne znam kako.
            Last edited by bici; 27-05-17, 16:04.
            Originally posted by Dekinjo
            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
            Originally posted by La Jugoslavia
            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

            Comment


            • Inter Milan's Ivan Perisic has chosen to sign for #MUFC. Fee is €45m + bonuses. [Premium Sport HD]
              Nadam se da je dezinformacija i dizanje cene nekom. Zna li neko koliko su pouzdani ovi?

              Out of respect I never confirm or deny reports of others- if we have something we'll post it trust me.
              David Amoyal‏ o prelazku Perisica u Junajted.
              Last edited by srdjan_sl; 27-05-17, 16:22.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by srdjan_sl View Post
                Nadam se da je dezinformacija i dizanje cene nekom. Zna li neko koliko su pouzdani ovi?

                Medijaset je na prst u dupe sa milanskim klubovima.
                sigpic

                Comment


                • Sto se tice tih iznenadjujucih pojacanja, mozda je Rojs pa da se limar ne trijezni mjesec dana
                  sigpic

                  Comment


                  • Limar je u svom elementu i sa Rojsom i bez njega.

                    Comment


                    • Rojs, sta bi Murinjo, 22 stake na terenu
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment


                      • Gde Rojs?!


                        Roooooooooooojsinjoooooooooooooooooooooooooo!!! Gde?! Gde?! Gde?!Gde?!Gde?!Gde?!Gde?!Gde?!Gde?!Gde?!Gde?!Gde?!

                        Ako je ovo sala tesko vama?!
                        Originally posted by Vladan
                        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                        :vinjaksmajli:

                        Comment


                        • Originally posted by l1m4r View Post
                          Gde Rojs?!


                          Roooooooooooojsinjoooooooooooooooooooooooooo!!! Gde?! Gde?! Gde?!Gde?!Gde?!Gde?!Gde?!Gde?!Gde?!Gde?!Gde?!Gde?!

                          Ako je ovo sala tesko vama?!
                          Bild javio, Di Marcio potvrdio. Invalida dovodimo Znaci Marsijal ide definitivno. Ili ga Murinjo planira kao spica, ne znadm.
                          Originally posted by Dekinjo
                          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                          Originally posted by La Jugoslavia
                          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                          Comment


                          • Nema šanse da dovodimo i reusa i perisica jer su oboje krila, povezujemo se sa milijun igrača kao i svaki prijelazni rok tako da je tesko pogoditi tko dolazi


                            Sent from my iPhone using Tapatalk

                            Comment


                            • Brate ovaj se opet povredio, gledao sam do 30 minute on je bio pokraj aut linije, okolo njega doktori, vec u 46 minuti izasao. Jeste majstor, ali vise je u bolnici nego na terenu.

                              Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                              Comment


                              • Originally posted by reddevil96 View Post
                                Nema šanse da dovodimo i reusa i perisica jer su oboje krila, povezujemo se sa milijun igrača kao i svaki prijelazni rok tako da je tesko pogoditi tko dolazi


                                Sent from my iPhone using Tapatalk
                                Rojs je zavrsen https://goo.gl/2xcfz3
                                Originally posted by Dekinjo
                                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                                Originally posted by La Jugoslavia
                                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                                Comment

                                Working...
                                X