Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovaj Evra ima sve: telo , zube, lepo peva, osmeh za najbolji klub igrao, veseljak... samo je mali mehh

    Jel to Toni potpisao do 2019. ili se se samo šuška da će.... ...pobeže mi vest..



    Last edited by miloolja; 26-05-17, 16:58.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by Ser Deni ® View Post
      A jel bi ubacili Aguera u nasu jednacinu za napadaca?
      Aguero je vec vise puta pricao kako ne bi nikad igrao za Junajted zbog Sitija i svog tog rivaliteta, i zbog toga ima moje ogromno postovanje, tako da na njega ne treba racunati iako bi bio sjajno pojacanje. Tu treba dodati i da su i on i Pep izjavili da sigurno ostaje i sledece sezone u plavom delu Mancestera.
      sigpic

      Comment


      • Jeste, iako u klubu daju samo jednogodisnje ugovore igracima sa preko 30 godina vjerovatno razmisljaju da 31 kod Tonija znaci 25 kod drugih igraca

        Originally posted by Ser Deni ® View Post
        A jel bi ubacili Aguera u nasu jednacinu za napadaca?
        Bismo, nece se desiti
        sigpic

        Comment


        • Amojal, clan Di Marzijevog tima

          We linked Fabinho to Man United a few weeks ago, could see Mendy too but have no info on that
          Morata also a target
          sigpic

          Comment


          • E baš sam happy zbog Tonija
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Od svih pominjanih napadaca Morata/Beloti, ko god. Lukaku ne, Obamejang vrv nece ni doci, tako da bih njega izbacio.

              Valensija znaci dobija testimonial na kraju ipak. Ko bi rekao , pogotovo kada je dolazio. Mada da ne gresim dusu, od svih sezona ( i one kada je bio igrac sezone a i ove) ta prva njegova mi je najdraza i tada mi je realno bio najbolji. Koliko je samo Runiju golova nabacio... Jedini koji me je DONEKLE malo podsetio na Beksa.
              sigpic

              Comment




              • Cek, cek, ja mislio da Komjuniti nije trofej.

                Aha, nije samo kada ga Junajted osvoji... Ok.
                sigpic

                Comment


                • sigpic

                  Comment


                  • Slobodno neka odustanu, necemo se zaliti.
                    sigpic

                    Comment


                    • Neka im De Hea za Bejla, svi zadovoljni.

                      Inace El Confidencial je pouzdan bas ali rano je jos, bice tu prevrata, nevjerovatno da se ovo desava u maju oko transfera
                      sigpic

                      Comment


                      • Ja bi ga odmah menjao jedan za jedan.

                        Marsijal/Miki-Grizman-Bejl, a ispred njih neki spic sa onog spiska plus Ibra kad se oporavi.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ja bih Belottija voleo da vidim u nasem dresu. I Bale bi bio odlican transfer. Jedva cekam da krenu transferi da vidimo sta ce se desavati a ne da nagadjamo ovako i da se nadamo ☺️

                          Comment


                          • Pih i ode onaj SIlva kod komšija...sad imaju dvojicu
                            Ko se "ložio" ovde na njega? Eriče?
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Ja hocu stopera. Mozda i dva. I levog beka. Kapiram da ce doci neka glava kao sto je Tah ili Hajnc ili Volas. Pominju se Kin, Dajer i slicni jer nemaju oni predstavu koga ce Murinjo.
                              Originally posted by Dekinjo
                              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                              Originally posted by La Jugoslavia
                              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Pih i ode onaj SIlva kod komšija...sad imaju dvojicu
                                Ko se "ložio" ovde na njega? Eriče?
                                Taj sam, priznajem. Odlican mali. Samo mi malo nejasno sta ce tamo, u smislu vec su uveliko popunjeni takvim igracima...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X