Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mnogo je to brate, nije ti tacan info.
    Od 15-40 eura ce biti karte, tako su rekli iz UEFA

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk

    Comment


    • Idem ako nekako uspijem da dodjem do karti.
      sigpic

      Comment


      • pa tako je pisalo na njihovom sajtu xD jos bolje ako bude tako kao sto kazes

        Comment


        • Ovo 15e već može..
          Mada ako se naručuje preko sajta onda đoka..

          Nego da pitam vas koji više pratite.. Koji igrači vrv odlaze na leto?

          Comment


          • To niko ne zna, svasta se prica, De Hea, Smoling, Dzons, Jang, Sou, Darmijan, Runi, Ibrahimovic, Felaini, Mata, ali nema sanse jer Murinjo nece dovoditi vise od pet igraca, a dubina je svakako neophodna.

            Ako mene pitas otici ce jedan stoper, Runi i Jang. De Hea ako ode doci ce zamjena, Marka danas kaze Real ce ili platiti 75 miliona za De Heu ili ce dati Moratu i 25 miliona. Ovo drugo im je problem jer oni cijene Moratu 70 miliona, ali Mancester ne popusta. Naravno da ne popusta, treba nabiti cijenu sto miliona, pare Vudvordu ne trebaju.
            sigpic

            Comment


            • Bernardo Silva is in Manchester. It is 'unknown' for Manchester United or Manchester City. [M.E.N]
              Bernardo Silva arrived in Manchester last night. City favourites, Mourinho discussed him this week[James Robson]
              http://www.manchestereveningnews.co....-city-13095440
              sigpic

              Comment


              • Pa rekao Zoze javno prekjuce da ne vjeruje za Bernarda, tako da Junajted nije.
                sigpic

                Comment


                • Uf Vladane meni to više deluje kao želje navijača.. ;)
                  Smoling, Džons, Šou i Darmijan.. Za mene bi to bilo iznenađenje.. Prosto nije tržište toliko bogato da se svi oni nadomeste nekim boljim opcijama..

                  Comment


                  • Na dansasnji dan davne 1999. godine.

                    sigpic

                    Comment


                    • Doesn't look like a repeat of the Berbatov tug of war. Silva not on United's radar
                      To je to, mada rekao Murinjo odma posle finala. Steta, bolji je od Dzejmsa po meni, a vidjecemo juri li se i Dzejms ili ce Grizman na desetku, a da se dovodi Beloti/Lukaku
                      sigpic

                      Comment


                      • Berbardo bi premija bio, veliko pojacanje bi to bilo.
                        Lik se igra fudbala i vraski dobro to radi,meni je on najbolji u Monaku, kucu bi dao za njega
                        sigpic
                        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                        Comment


                        • Odma posle finala

                          “Will Bernardo Silva be with us next season? I don’t think so, honestly. But you never know, good players are always welcome here.”
                          Najjace od svega, jos jedan Mendesov klijent kojeg Murinjo ne zeli, dovodi Rajoline igrace, a Mendesovi idu kod konkurencije, jako, jako cudno. Mozda odnosi nisu dobri izmedju njih dvojice
                          sigpic

                          Comment


                          • Uh, jako sam zeleo Bernarda. Steta sto ce u Siti umesto kod nas.

                            Comment


                            • Originally posted by manda View Post
                              Berbardo bi premija bio, veliko pojacanje bi to bilo.
                              Lik se igra fudbala i vraski dobro to radi,meni je on najbolji u Monaku, kucu bi dao za njega
                              Zao mi je Mandusicu, ali ostalo je jos samo da odradi preglede i na kraju sve zavrsi crno na bijelo.
                              Last edited by Rossonero; 26-05-17, 12:28.

                              Comment


                              • Originally posted by Ser Gagi View Post
                                Uh, jako sam zeleo Bernarda. Steta sto ce u Siti umesto kod nas.
                                To je cijena Grizmana, nece on biti najistureniji napadac kod Murinja sanse nema. Samo je taj Dzejms misterija.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X