Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bogami istrča Romero na onu loptu... khmm...
    Jeste De Gea pao malo u ovoj sezoni, ali i dalje je za mene najbolji, bolj i od Romera apsolutno.. i baš mi je žao što ide, jer je odrastao, formirao se i postao top golman kod nas.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by Scouser View Post
      Ja ne mogu da poverujem u ovako omalozavanje De Gea!?
      Lik je bukvalno spasavo bulju Unitedu dve sezone, a sad kao vam ne treba.
      Lika smo bukvalno trpjeli dvije sezone, napravili od njega golmana najvece moguce klase i posle jedne top sezone je htio da ode i to za smijesne pare i to kad je usao u poslednju godinu ugovora, nije zelio da ga produzi, a da Junajted dobije obestecenje koje zasluzuje. Da nije bilo Eura i da ga Van Gal nije poslao na tribine ne bi ni ugovor produzio i otisao bi za dz. Sad moze da ide kad je cvrsto pod ugovorom, daleko mu lijepa kuca.
      sigpic

      Comment


      • There are lots of poets in football, but poets, they don't win many titles.
        Originally posted by Dekinjo
        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
        Originally posted by La Jugoslavia
        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

        Comment


        • Ne znam za vas, ali ja uopste ne osecam neku euforiju i zadovoljstvo. Kao da su igrali vanredno kolo protiv nekog West Broma u gostima u sred marta/aprila, e takav neki osecaj imam. Drago mi je naravno sto sledece sezone nece igrati najgore takmicenje koje postoji, i to je otprilike to.
          sigpic

          Comment


          • Izvucena je sezona jednostavno, ide se direktno u LS(to je minimum neki, da se obezbijedi LS), mozes da imas normalne pripreme, da privlacis igrace(mada mi je to presmijesno, mi svakako necemo osvojiti LS, bilo bi sjajno kad bi, ali necemo, no eto nekima je izgleda od zivotnog znacaja da igraju u LS, pa makar i turisticki), i u ovakvom stanju se osvajaju trofeji i gradi pobjednicki mentalitet, nema penala od Adidasa i to je to. Opet sezona je posle Celsijeve najbolja od engleskih klubova, a daleko, daleko smo od vrha u PL, eto paradoksa. Nista za ponos ali jedna utamica je odlucila da bude spas, a ne potpuni ponor.
            sigpic

            Comment


            • sigpic

              Comment


              • Dečurlija

                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • sigpic

                  Comment


                  • Brutalno odrađeno finale.. Još jedan trofej koji je nedostajao..
                    Ibra luđak brži od Blinda..
                    Sad da sačekamo da Mourinjo laganeze sklopi ekipicu za sledeću sezonu..

                    Comment



                    • I samo da kazem, covjek na covjeka zakon. Mnogo sigurnije i kompaktnije. I kad se tako igra odma se pojavi i Majk Smaldini.
                      sigpic

                      Comment


                      • lol are you watching this? Pogba just basically confirmed Griezmann; does the phone dance, pretends to answer & goes "Whats that? 6? oh, 10"
                        To je to, odoh da lijegam.
                        sigpic

                        Comment


                        • sta bi mi bez felainija veceras? xD ovo mu je najbolja utakmica bila ove sezone po mom misljenju utakmica jeste bila malo dosadna ali je Murinjo doktorski odradio posao i bukvalno ugasio Ajax. sad preostaje da cekamo nova pojacanja za sledecu sezonu

                          Comment


                          • Originally posted by Rondo9 View Post
                            Ne znam za vas, ali ja uopste ne osecam neku euforiju i zadovoljstvo. Kao da su igrali vanredno kolo protiv nekog West Broma u gostima u sred marta/aprila, e takav neki osecaj imam. Drago mi je naravno sto sledece sezone nece igrati najgore takmicenje koje postoji, i to je otprilike to.
                            Hahhaha, isti osecaj imam, a jos sam utakmicu gledao u 3 popodne.

                            Jako bitna pobeda.

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              Eee nemam, al imam vrhunsko belo vino Oćeš?
                              Moze, cim se vratim s posla.

                              Odmah sam otisao na kuntanje cim sam otkucao poruku sinoc.

                              Comment

                              Working...
                              X