Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cestitke svim klincima na odlicno odigranoj utakmici, posebno bi izdvojio Micela i Haropa, deckici su pokidali danas.
    Kapiten se gromoglasnim aplauzom oprostio od navijaca a zanimljivo je da ga je zamenio Gomez koji je ujedno i prvi igrac rodjen posle 2000. godine koji je debitovao u PL.
    sigpic

    Comment




    • https://www.instagram.com/p/BUXWJcKl..._degeaofficial
      Last edited by Rossonero; 22-05-17, 10:52.

      Comment


      • Griezmann: "My future will be decided in 2 weeks. On a scale of 1 to 10, the chances that I sign with Utd are a 6."
        Last edited by srdjan_sl; 22-05-17, 20:16.
        sigpic

        Comment


        • Dodji bracala. Dodji!!!!!

          Jedini lik koga bi hteo da vidim pre Grizmana je Hazard

          ps: Neka potrose i 200m za njega, bas me briga. Gde se ima tu se prosipa.
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • Pošto je forum proradio... Hvala onoj stvari.

            Mislim da će strašan levi bek biti Mičel, a ovaj Harop strašan potencijal.


            TFM je tempirana bomba. Dobar, ali neoprezan. Nadam se da će sazreti još malo. Žao mi je jedino što onaj mali Gomez nije odigrao više.


            P.S. Da su poslednjih 5 utakmica odigrali klinci mislim da bi bili na četvrtom mestu i ne bi strepili, ali eto.


            Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

            Comment


            • Grizman opusten bratic, ocigledno je ovo

              Znaci, Grizman, Bernardo Silva, (Hames???). Gde cemo ovo rasporediti krv ti jbm

              Comment


              • Sta ce Dzejms Bond pored ove dvojice?! :S
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • E sta ce de?

                  Izgleda da je bilo samo pumpanje cene, Daker je pogodio ocigledno da Junajtedu je ponudjen ali oni imaju druge mete.

                  Grizman i Bernardo Silva bi bili fantastican posao, Silva je tipican Murinjov igrac, defanzivno je dobar bio kod Zardima, a napred je madjionicar. Grizman napadac.
                  Jos da dodju Naingolan, i neki levi bek i stoper. Gde bi nam bio kraj, a nista cudno nije da se desi Kad je Vudi bio cicija

                  Cadena COPE prenosi da su pregovori skoro gotovi za Grizmana, jedino sto bi se moglo desiti naopako ako ne dobiju Ajax pa da ovaj ne dodje. Vrlo pouzdan izvor je Cadena kao sto sam pratio, ako se ne varam.
                  Last edited by Ser Gagi; 22-05-17, 23:05.

                  Comment


                  • Jbt kakav bi početak prelaznog bili Silva i Grizman, strašno. Onda dovedemo još štopera, desnog beka i veznog i to je to. Ne treba nam lijevi bek, još sezonu konkretnu šansu dati Šou, a i tu su Blind, Roho..

                    Bude li prelazni rok kako se sad čini onda je Murinjo pokidao oba prelazna roka koja je imao i napokon dobijamo ekipu dostojnu ovog kluba.

                    Comment


                    • Desni bek ne treba kad imamo Valensiju cudoviste, ja bi mu dao i kapitensku traku. Darmijan ce da pokrije kad treba desno, bolje nego levo.

                      Levi bek nam treba, tesko ce biti nesto od Luka, nazalost. Blind kao levi bek i uopste u klubu teska rotacija. Roho ne sme da bude bek.

                      Daj Mendija Jbt Rodrigez u Milanu za 20 miliona, kradja.

                      Comment


                      • Manchester United are mulling over a £20 million bid for Everton playmaker Ross Barkley, says the Daily Mirror .

                        The England international, who is also interesting Tottenham, is expected to be on the move this summer after refusing to commit to fresh terms at Goodison Park.

                        Comment


                        • Al ste se uspalili bo vas lebac
                          Originally posted by Dekinjo
                          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                          Originally posted by La Jugoslavia
                          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                          Comment


                          • Cekajte ljudi da iznesemo sutra LS, pa onda konbinacije, ne baksuzirajte
                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment


                            • Ja ne znam šta fali onom malom Mičelu kao levom beku? Bolje da on bude rotacija sa Lukom nego da plaćamo neke debele pare za levog beka. Uz to je Manchesterovo dete. Gde ćeš bolje? Ima da se radi sa njim, ali konačno ćemo imati beka koji može da probija u stilu Marsela.


                              Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

                              Comment


                              • Ja ne mogu da mu sudim dok ga ne gledam malo duze, pitanje je kakav je on defanzivno. Ne moze se uzeti u obzir samo taj mec sa Palasom gde su oni skinuli nogu sa gasa.
                                Originally posted by Dekinjo
                                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                                Originally posted by La Jugoslavia
                                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                                Comment

                                Working...
                                X