Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts




  • Last edited by srdjan_sl; 20-05-17, 14:26.
    sigpic

    Comment


    • Tu nesto nije u redu, ne nosi protezu, ne treba mu staka, ako je ACL i on ovo radi ni mjesec dana kasnije onda on nije covjek
      sigpic

      Comment


      • Nesto nije u redu ovdje

        Speaking as someone who had the same surgery that clip of him walking in the pool is fecking awe-inspiring.
        Looks like he's already got full extension. That took me nearly 6 months!
        No way! Is the injury even real now? Was it all an elaborate hoax, to rest him, put him away from the spotlight and pressure for a while, and get him ready for the final?

        If the injury is indeed real, then this man here, is unreal!
        Something is not right here. What is the official diagnosis?
        The guy is a god. What a shame we coiuldnt sign him a few years ago. Still top class now at 35 and what an influence to have in the changing room
        Speaking as someone who broke the top of his tibia which splintered into my cruciate ligament causing huge damage that video is incredible.

        I was in hospital two weeks before I could begin physio, and whilst I did start physio straight away as it's important to keep some sort of knee movement working, what I've just seen with Zlatan is insane.

        After every physio session, I'd need pain killers and hours on the sofa as it was so much strain it was agony. It took me over twelve months to get normality back and it then took a lot longer to just get jogging again.

        I know Zlatan will have the best care but I'm actually amazed at his progress.
        sigpic

        Comment


        • Oćeš li skinuti/promeniti ovu anketu?
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Zlatan ima da se vrati posle ove povrede kao da nista nije bilo.. ja ne vjerujem kako se oporavlja lik.

            Ja sam godinu i jace imao problema sa koljenom posle iste povrede. U mom slucaju, morao sam da batalim sve sportske aktivnosti posto mi se koljeno nikad nije oporavilo potpuno. Jbg, nije me operisao neki majstor iz Hong Konga... nego ovi nasi domaci mesari. Sad sa skoro 26 godina, ne smijem ni da pomislim da potrcim malo jace ako ne nosim steznik(onaj sa dva kaisa, specijalno za zrtve ACL-a i ostalim povredama koljena). Ne bi se usudio da odigram termin jer bi mi koljeno ispalo posle 15 minuta... I dalje kad naglo skrenem cujem kako nesto skripi i puca

            A ovaj seta u bazenu... a svjeze operisan.

            Comment


            • Originally posted by maliajnstajn View Post
              Ja ne znam za vas, al meni je Dajer jedno najobicnije drvo.

              Fela je za njega fudbal izmislio.
              Ali Murinjo obozava drvece, tako da ce ga najverovatnije dovesti i nece zaliti para.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Bernardo Silva is in advanced contacts with #mufc [canal +]
                Dosta dobar početak prelaznog roka bi bio kad vi Silvu doveli, ali ja najviše čekam da vidim kojeg ćemo to vezistu dovesti.

                Comment


                • Bernardo Silva je marquee player, voleo sam da se Juve malo vise zainteresuje za njega, kao onda 2015. Po meni strasan igrac, moze da se uklopi u skoro svaku sredinu/formaciju. Ne treba ni pitati koja je cena, vec odmah dovoditi.

                  Comment


                  • Prsti sastav! Moglo je i bez Runija al ajde
                    Originally posted by Dekinjo
                    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                    Originally posted by La Jugoslavia
                    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                    Comment


                    • odlican sastav. i ima da pokidamo palas xD

                      Comment




                      • @bici kako brate da bude bez Runija, pa ovo mu je oprostajna utakmica u dresu Junajteda. Idemo kapitenu oprosti se sa golom kako i dolikuje.
                        Last edited by srdjan_sl; 21-05-17, 14:49.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ajmoo omladinci!
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Klinci tri brzine brzi nego prvi tim.
                            Originally posted by Vladan
                            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                            :vinjaksmajli:

                            Comment


                            • Provoza ih klinjo lepo.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by bici View Post
                                Prsti sastav! Moglo je i bez Runija al ajde
                                Mora se oprostiti od Old Traforda.

                                Comment

                                Working...
                                X