Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I sta imas od toga sto ces se secati lige evrope i to kako je Junajted izbacio silnog spanskog velikana Seltu, nepobedivog belgijskog giganta Anderlekta posle produtetaka ili koga vec... Zna se koji se trofeji pamte. Liga i LS.

    Ja da sledim tvoju analogiju sada bi podrzavao Vengera i govorio da ima uspesniju sezonu od Pepa ako uzme fa kup.

    Comment


    • Pa ako Venger zavrsi u top 4 sa FA Kupom, onda i ima uspjesniju sezonu.

      Sramota je da se ovaj klub cerupa za LE. Mene je sramota sto je Junajted spao na to da sve nade polaze na LE.

      Sent from my SAMSUNG-SM-G900A using Tapatalk

      Comment


      • Originally posted by Princoni View Post
        I sta imas od toga sto ces se secati lige evrope i to kako je Junajted izbacio silnog spanskog velikana Seltu, nepobedivog belgijskog giganta Anderlekta posle produtetaka ili koga vec... Zna se koji se trofeji pamte. Liga i LS.
        Pamti se sve. Siti nema nista, toliko je jednostavno.

        Originally posted by Princoni View Post
        Ja da sledim tvoju analogiju sada bi podrzavao Vengera i govorio da ima uspesniju sezonu od Pepa ako uzme fa kup.
        Pa ima.
        Originally posted by Dekinjo
        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
        Originally posted by La Jugoslavia
        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

        Comment


        • Originally posted by Powerslave View Post
          Pa ako Venger zavrsi u top 4 sa FA Kupom, onda i ima uspjesniju sezonu.

          Sramota je da se ovaj klub cerupa za LE. Mene je sramota sto je Junajted spao na to da sve nade polaze na LE.

          Sent from my SAMSUNG-SM-G900A using Tapatalk
          Samo sto Arsenal nece uci u top 4 jer Liverpul nece kiksirati na svom stadionu od ekipe koja je vec ispala i to je valjda svima jasno.

          Comment


          • Jasno kao dan Ja sam ono naveo samo hipoteticki. Kakvo je vrijeme doslo da su jedan nista klub i Totenhem u top4 a Junajted i Arsenal tu gdje jesu... "prde u istu tikvu" sto bi rekli stari.

            Sent from my SAMSUNG-SM-G900A using Tapatalk

            Comment


            • Manchester United are interested in re-signing Burnley CB Michael Keane. Could cost around £25m. [BBC]

              Sledeci je Zaha za 50 miliona funti
              sigpic

              Comment


              • Treba i Velbeka da vratimo

                Elem, kad Runiju istice ugovor? Iskreno, treba ga zadrzati do penzije jer treba neko ovu djecu da nauci kako da piju, puse, kockaju i igraju u top klubu 10 godina minimum.

                Moze i Berba da se vrati... imali bi sta od njega da nauce.

                Sent from my SAMSUNG-SM-G900A using Tapatalk

                Comment


                • Ne bih rekao da je ova sezona bila losa ili da smo igrali lose. 7 utakmica se zavrsilo nereseno gde je bilo 15+ suteva na gol. Da smo uz malo vise srece, postigli bar jos po jedan po utakmici i da Mou nije zatvarao takve utakmice, imali bi oko 80 bodova. Sto nije tako lose. Definitivno ima napretka u odnosu na proslu sezonu. Daleko je od savrsenog ali nije bilo toliko lose kada se neke stvari uzmu u obzir. April i maj tu ne racunam jer su igraci premoreni i povredjeni a i fokus je prebacen LE. Iskreno se nadam da ce biti mnogo bolje sledece sezone. Sa ovakvom igrom nemamo sta da trazimo u LS i da se nadamo bilo kakvom uspehu

                  Comment


                  • Ako se plasira u LS nema sumnje da je bolja sezona Josea.Ne moze nikako sezona bez trofeja(kakav god bio) biti bolja od one suplje.Fudbal se igra za trofeje tako da svaka dalja prica je besmislena.Pokusava se opet izumitelj fudbala opravdati za ovu prosjecnu sezonu.Ova sezona svakako nije neuspjeh za Mourinha,ali ja cu da mu dajem ocjenu tek nakon ovog prelaznog roka jer ima masu problema da rijesi i ova sezona u kombinaciji sa dobrim prelaznim rokom ide u solidnu kod mene za njegov standard

                    Ovo za Jamesa stvarno ne vjerujem sta citam.Covjek je igrac za 20/20 hladno u sezoni.Volim Matu,cijenim Mikija,gotivim Martiala...sve ih pravi James od lopte smijesno je to pricati uopste.Pojacanje i to ogromno bi bio.Sad sta to u konacnici znaci za formaciju i te stvari dalo bi se diskutovati,ali James je igracina

                    Isco je drugo,Isco je najbolji,Isco je romantik,Isca ne mozes mrzit,Isco te tjera da gledas utakmicu,ljubav je Alarcon <3

                    Ako Balea dovedete postajete mi omiljeni klub,napustam sve ostale...

                    Slika koju sam najvise puta vidio ove sezone,ne mozes mu uzeti loptu jos se osramotis

                    Last edited by AK47; 18-05-17, 06:31.
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Prelazni rok treba racunati uz narednu sezonu, kao sto uz ovu treba racunati prelazni rok pred ovu sezonu.
                      Moze se sada filozofirati pa pisati da trener (menadzer) tokom sezone prati, gleda, konta, sta mu i gde najvise skripi pa na osnovu toga donosi zakljucke sta da "juri" pred narednu sezonu i to svakako ima smisla, pogotovo u slucaju Murinja kome je ovo prva sezona u Junajtedu, ali zna se kako se i sta racuna.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Originally posted by bici View Post
                        Svaki navijac ce se za 30 godina secati sezone kad mu je tim osvojio ligu evrope. Cega ce se jedan navijac Sitija secati za 30 godina? Treceg mesta? Ja sam mislio da si ti WengerOut tip, a ustvari samo trolujes Akija i Gangaru.
                        Svaki navijac Junajteda ce se zauvek secati sezona kada su uzeli LS. I sezona kada su titule osvajali u domacem prvenstvu. Za to osvajanje LE nisam bas siguran. Nema to toliku vaznost, a jos uvek je nisu ni osvojili.
                        Zamisli ne osvoje je? Srgaju ih Ajaksovi klinci, sto uopste nije nemoguca opcija!? Cak je po meni realnija opcija nego da Murinjo sa svojim "Nikom nije zao kao meni" "sistemom" uzme to takmicenje. Sta ces onda reci, da je Murinjo koji ni LS obezbedio za narednu nije ima uspesniju sezonu od Gvardiole? Ali ajde da ne poredimo njih dvojicu, da ne svodimo celu pricu samo na to. U koliko ne osvoje LE da li je to po tebi propast, potop, ili je tesko dno dna, ili je solidna sezona?
                        Da li je bespotrebno bacen fokus na Ligu Evrope, (koja je da te podsetim odnela i Roha i Zlatana na dug vremenski period, koja je dodatno umorila igrace i verovatno barem malo, ako ne i malo vise uticala na kvalitet igara u domacem prvenstvu) pogresna procena strucnog staba ili je to kul, jer su se ako nista makar izigrali lopte ove sezone. Mada ovo sto trenutno igraju se ni igranjem lopte ne moze nazvati.
                        Last edited by Sandugp; 18-05-17, 12:12.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Iako mi se generalno ne svidjaju poredjenja Pep vs Mou ovde je situacija dosta jasna, ukoliko se osvoji LE itekako je uspesnija sezona Murinja posto su obojica ostvarili isti cilj a to je LS za sledecu sezonu ali je Mou to obezbedio uz osvojene trofeje a Pep bez. Liga jeste najbitnija ali ako se osvoji, u suprotnom su bitna mesta koja vode u LS, i uvek cu radije izabrati trofej i LS nego trece mesto i LS.

                          Tapatalk
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by srdjan_sl View Post
                            Iako mi se generalno ne svidjaju poredjenja Pep vs Mou ovde je situacija dosta jasna, ukoliko se osvoji LE itekako je uspesnija sezona Murinja posto su obojica ostvarili isti cilj a to je LS za sledecu sezonu ali je Mou to obezbedio uz osvojene trofeje a Pep bez. Liga jeste najbitnija ali ako se osvoji, u suprotnom su bitna mesta koja vode u LS, i uvek cu radije izabrati trofej i LS nego trece mesto i LS.

                            Tapatalk
                            Slazem se. Ovo jeste najobjektivniji pogled na sve. S tim sto Murinjo tek treba da osvoji LE. Videcemo da li ce u tome i uspeti.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • I jedan i drugi su katastrofalni, ali ako Zoze uzme LE bice bolji.

                              Grizman izjavio da ne ide iz Atletika, ne mora to nista da znaci jer igraci svasta pricaju, ali ukoliko ostane onda je jasno zasto se ide po Dzejmsa. No svakako bi bilo bolje ici po Bernarda Silvu. Jendostavno ne vidim kako Dzejms moze da doprinese defanzivno i da igra za Murinja na pravi nacin.
                              sigpic

                              Comment


                              • https://youtu.be/8TBw1j1f_DQ

                                Slažem se


                                Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

                                Comment

                                Working...
                                X