Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne mislim da uvrijedim nikog, vec konstatujem generalno zbog ovih sa red cafea kojima je Dzons bolji. Ej Dzons im je bolji od Smolinga, dje im je bio Dzons do ove sezone, dje im je Dzons poslednjih pet sezona? A i ove je strasan mogu ti reci
    sigpic

    Comment


    • https://twitter.com/carras16/status/864962545433628673

      Hmmmm


      Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

      Comment


      • Za Limara.

        Spoiler
        Manchester United are set to hand Michael Carrick a new one-year deal to extend his stay at Old Trafford, sources close to the club have told ESPN FC.

        Comment


        • Inace Marsijal ove sezone igra u prosjeku 31 minuta po mecu, mnogo malo. I onda neko ga pluje,kako da se on razvijan kad igra garbage time, a Lingard igra duplo vise. Depaj je otisao bez da mu se da sansa. Kretenizam.

          Sent from my LG-D855 using Tapatalk

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Sta, on je zaboravio da igra fudbal, jedne sezone bio jedan od najboljih stopera u ligi, a sledece nista ne zna? Nije nista do trenera? Pa daj ga u Arsenal pored Kosijelnog pa da vidis kako nista ne zna. Kakva nam je korist od zone kad on opet duplira bekova, zar to ne rece prije dva dana? Sta, igramo li manje oprezno, nemoj biti smijesan i kontradiktoran. Naravno da prica nije netacna, taj Smoling je nas najbolji stoper od odlaska starog, jedan od najboljih stopera lige, pa mi smo i ove sezone imali najbolju seriju kad je bio zdrav i kad je igrao, ali je igrao cas lijevo, cas desno, cas sa jednim stoperom, cas sa drugim, cas sa trecim, povrijedjen igrao,par puta sa tri stopera, ne da mu da se oporavi nego ga cera da se prije vrati,u zivotu nije panicio kao ove sezone, ko je tu kriv, jesam li ja, jesi li ti ili je Murinjo?

            Naprotiv svi ovi iograci nisu bas umjeli da igraju Van Galov fudbal, svi su oni igrali mnogo direktniji nego sto su ga igrali pod Van Galom, brzo su se oni snasli u novom i svakako boljem sistemu. I mi smo igrali lijepo i aktraktivno, rezultata nije bilo ali niko igru nije mogao da ospori. Problem je sto ti oces da crknes da obranis nesto sto ne mozes da odbranis, a to je da je Murinjo najstrasnije fejlovao i da je kukavica postao epskih razmjera. Boji se poraza vise nego dijete cudovista uvece kad legne. Cus ti ga branis sto su igraci crkli u aprilu i maju, pa ko je kriv sto su crkli, ko je kriv sto su odigrali jeebenih 60 utakmica, nemoj me zajebavati. I to kaze neko ko obozava Murinja.
            Nije zaboravio da igra fudbal nego je igrac sistema. Leglo mu je konstantno markiranje al sad kad treba da se pozicionira, brzo razmislja, brzo reaguje i sinhronizuje, prc. Al dzabe ti pricam, znas ti to i sam, nego neces da priznas. I nema potrebe da mi izvrces reci i koristis kad ti odgovara nesto sto sam pricao za odredjene situacije. Nije Mou duplirao bekove i vukao pozadi sve kad su nam u odbrani igrali Valensija, Baji i Roho. Jeste kad smo branili rezultat, al to njegovo zatvaranje meceva je problem koji je deo neke druge price a ne situacije u kojoj smo se nasli prethodnih mesec dana.

            Necu ja da crknem da odbranim Murinja, i sam sam rekao da nije ispunio moja ocekivanja. Hocu da ga odbranim o izuzetnih gluposti i izjava da je "najstrasnije fejlovao sezonu".
            Originally posted by Dekinjo
            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
            Originally posted by La Jugoslavia
            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

            Comment


            • Originally posted by Princoni View Post
              Slazem se sa Sanduom. Ne treba se zavaravati sa komjunitijem i miki maus kupom. Mnogo veci posao je uradio Pep, posebno kada je rec o timu koji se u vecoj meri vec iskristalisao, zna se ko treba da ide, a gde trebaju pojacanja, dok Zoze jos uvek luta po tom pitanju.
              Vi sad ulazite u jednu horor diskusiju Murinjo vs Pep, ko je imao konstruktivniju sezonu i ko je vise napredovao, ne zelim da budem deo toga, niti sam ja o tome pricao. Poenta je, klub Mancester Junajted ima 1(2) trofeja ove sezone, klub Mancester Siti nula. Jasno je ko tu ima uspesniju sezonu. Mislim da bi WengerOut tip morao da se slozi sa mnom.
              Last edited by bici; 17-05-17, 23:31.
              Originally posted by Dekinjo
              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
              Originally posted by La Jugoslavia
              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

              Comment


              • Igrao je on i kod SAFa ako se sjecas, nije taj od juce u klubu, nego ima bas ogroman broj nastupa za nekog ko je tek usao u najbolje godine, a siguran sam da se sjecas da je igrao kod SAFa u potpuno drugaijem sistemu, cak i desnog beka, nije bas toliko nesposoban, ali nebitno, neka ga proda samo neka skrati muke i sebi i njemu i nama, jer je ovo suludo. Mada ako titra jaja jednom igracu i sve mu podredjuje sto ne bi i ostalima da bi se izvuklo i iz njih ono najbolje? Ali ajde necemo o tome, odoh da igram CS GO

                Jeste kad smo branuili rezultat sto je gotovo uvijek kad bi poveli, i konstantno poslednja tri mjeseca. Vala ga oprezno igra maksimalno, a da ti ne pricam o suludom micanju 4-3-3 formacije, a to je itekako radilo.

                Jbt ni kod Van Gala nisam propustio utakmicu prosle sezone bez kad sam bio sprijecen, ali stvarno ovo ne mogu da gledam. Jer ja znam kakav je Murinjo i ne poznajem ovog uplasenog misa koji izvodi ekipu kao da ga neko ucjenjuje i sastavlja mu je a da veze sa fudbalom nema. Evo sto kaze Gagi sad kad vise nemamo za sta da igramo, kad nema rezultatskog imperativa opet nista ne igramo. Pa daj da se nesto desi, da se otvorimo i izgubimo 5-0 bolje nego ovo kad mi glava pada koliko je dosadno i lose. Daj 3-4 momcica iz mladog tima, gore biti ne moze. Da se covjek zapita imaju li oni kakve akcije na treninzima, rade li nesto. Jer napadacke kretnje maltene da ne psotoje. I znas sta je najgore od svega, sto je Vejn Rekreativac Runi tu jos i najbolji, a ko zna koliko pije, pusi i trenira dnevno. Ovo prvo dvoje siguran sam drzi na maksimumu, a ovo poslednje na minimumu. Filozofija Van Gala je bila jasna, par sansi i gol, posjed je najbolja odbrana, znalo se sta se igra, ja ovdje nemam pojma trenutno sta se igra. Da se barem dobro branimo i ne dozvoljavamo sanse, ali ni to. Mi nista ne igramo, ne drzimo loptu, nemamu smislene akcije, i crkli su fizicki. Jasno je da su crkli, ali je isto tako jasno ko je glavni i odgovorni za to.

                Mozes ti da ga branis ali ne mozes da ga odbranis, posebno ne jer se radi o Murinju koji ima ligu u malom prstu i koji je doveo cetiri top pojacanja u ligu koja nije ni blizu konkurentna u Evropi trenutno najboljim ekipama. On i Pep su najstrasnije fejlovali, ali cekamo sledecu srijedu da vidimo ko vise. Ali ja od kad pratim i navijam za Mancester Junajted miki maus i kup Uefa odnosno LE nisu nikaakv razlog za slavlje bili. Mozda treba da se naviknem na novu surovu stvarnost.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by bici View Post
                  Vi sad ulazite u jednu horor diskusiju Murinjo vs Pep, ko je imao konstruktivniju sezonu i ko je vise napredovao, ne zelim da budem deo toga, niti sam ja o tome pricao. Poenta je, klub Mancester Junajted ima 1(2) trofeja ove sezone, klub Mancester Siti nula. Jasno je ko tu ima uspesniju sezonu. Mislim da bi WengerOut tip morao da se slozi sa mnom.
                  Pa ne znam koliko ima smisla ta poenta koju si izveo kada se pogleda ovo sesto mesto Junajteda u najvaznijem takmicenju koje su igrali. Komjuniti je uzeo jer je prethodno Van Gal uzeo kup, uzeo bi ga verovatno i Pep da je igrao tu tekmu protiv Lestera. U ovom drugom kupu Junajted je izbacio Siti koji je igrao sa drugom postavom ako se dobro secam. Ligu evrope nije igrao Pep, mada je meni to takmicenje slabije od fa kupa. Nijedan od tih trofeja nije nikakvo merilo. Zna se sta su ozbiljni trofeji, ovo je samo zamazivanje ociju navijacima. Ako sagledamo siru sliku i jedan i drugi su podbacili. Ocekivalo se od obojice borba za titulu, a daleko su bili od iste, posebno Zoze.

                  Comment


                  • Opet ponavljam, moja ocekivanja nije ispunio, ali daleko od toga da je najstrasnije fejlovao, naravno da cu ga braniti od tih glupih izjava, jer je ako se dobro secas, usetao je u haos epskih razmera i primio na sebe jedan neverovatan pritisak, izgleda cele sezone kao Atlas a ne kao trener fudbalskog kluba.

                    Ne treba da se navikavas, donosi nam Murinjo ligu u sledece dve godine, za ostalo cemo videti. Samo se malo opusti i malo vere u Moua ne bi bilo lose.
                    Originally posted by Dekinjo
                    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                    Originally posted by La Jugoslavia
                    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                    Comment


                    • Originally posted by Princoni View Post
                      Pa ne znam koliko ima smisla ta poenta koju si izveo kada se pogleda ovo sesto mesto Junajteda u najvaznijem takmicenju koje su igrali. Komjuniti je uzeo jer je prethodno Van Gal uzeo kup, uzeo bi ga verovatno i Pep da je igrao tu tekmu protiv Lestera. U ovom drugom kupu Junajted je izbacio Siti koji je igrao sa drugom postavom ako se dobro secam. Ligu evrope nije igrao Pep, mada je meni to takmicenje slabije od fa kupa. Nijedan od tih trofeja nije nikakvo merilo. Zna se sta su ozbiljni trofeji, ovo je samo zamazivanje ociju navijacima. Ako sagledamo siru sliku i jedan i drugi su podbacili. Ocekivalo se od obojice borba za titulu, a daleko su bili od iste, posebno Zoze.
                      Eto opet ti pricas Mou vs Pep, ne znam sa kim vodis tu diskusiju. Reci mi samo koji klub je imao uspesniju sezonu bez da pominjes Pepa i Murinja i analiziras ko je koliko podbacio i sta se od koga ocekivalo.
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment


                      • Originally posted by bici View Post
                        Eto opet ti pricas Mou vs Pep, ne znam sa kim vodis tu diskusiju. Reci mi samo koji klub je imao uspesniju sezonu bez da pominjes Pepa i Murinja i analiziras ko je koliko podbacio i sta se od koga ocekivalo.
                        Nije sija nego vrat . Ni Siti, a ni Junajted nisu imali uspesnu sezonu, pa da bi se govorilo ko je uspesniji. Moze se reci samo ko je imao manje losu sezonu, a to je Siti.

                        Comment


                        • Originally posted by Princoni View Post
                          Nije sija nego vrat . Ni Siti, a ni Junajted nisu imali uspesnu sezonu, pa da bi se govorilo ko je uspesniji. Moze se reci samo ko je imao manje losu sezonu, a to je Siti.
                          Tim bez ijednog trofeja imao bolju sezonu od tima sa jednim, potencijalno dva trofeja

                          Junajted da izgubi u finalu LS i da bude drugi u ligi a Siti osvoji FA kup, rekao bih da je Siti imao uspesniju sezonu, jer na kraju dana oni stavljaju trofej u svoje vitrine, a sta bi Junajted stavio u svoje vitrine, papiric na kom pise drugi u ligi?
                          Last edited by bici; 18-05-17, 00:22.
                          Originally posted by Dekinjo
                          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                          Originally posted by La Jugoslavia
                          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                          Comment


                          • Originally posted by bici View Post
                            Tim bez ijednog trofeja imao bolju sezonu od tima sa jednim, potencijalno dva trofeja
                            Ako sledimo tvoju analogiju gde se trofeji jedino svode na brojku, bez obzira o kojima je rec, onda ce Junajted sa 3 trofeja imati uspesniju sezonu od Celzija sto je krajnji apsurd

                            Meni to trece mesto vise vredi od dva beznacajna engleska mini kupa i potencijalnu ligu evrope.

                            Comment


                            • Originally posted by Princoni View Post
                              Ako sledimo tvoju analogiju gde se trofeji jedino svode na brojku, bez obzira o kojima je rec, onda ce Junajted sa 3 trofeja imati uspesniju sezonu od Celzija sto je krajnji apsurd

                              Meni to trece mesto vise vredi od dva beznacajna engleska mini kupa i potencijalnu ligu evrope.
                              Svaki navijac ce se za 30 godina secati sezone kad mu je tim osvojio ligu evrope. Cega ce se jedan navijac Sitija secati za 30 godina? Treceg mesta? Ja sam mislio da si ti WengerOut tip, a ustvari samo trolujes Akija i Gangaru.
                              Originally posted by Dekinjo
                              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                              Originally posted by La Jugoslavia
                              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                              Comment


                              • Originally posted by Princoni View Post
                                Ako sledimo tvoju analogiju gde se trofeji jedino svode na brojku, bez obzira o kojima je rec, onda ce Junajted sa 3 trofeja imati uspesniju sezonu od Celzija sto je krajnji apsurd

                                Meni to trece mesto vise vredi od dva beznacajna engleska mini kupa i potencijalnu ligu evrope.
                                FA Kup je veci/bitniji trofej nego trofej vecine evropskih liga. Sigurno bitniji od pisljive LE.

                                Liga Kup je sprdnja klasicna...

                                Sent from my SAMSUNG-SM-G900A using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X