Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by l1m4r View Post
    Bolje Isco nego James.
    Jok, nije bolje. Bas ce se Real odreci Iska
    sigpic

    Comment


    • Sve pare na njega. Sve moze i sve zna. Majstor

      Radije Bejl nego James.
      Originally posted by Vladan
      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
      :vinjaksmajli:

      Comment


      • Pa prica se pokrenula i oko Bejla poslednjih par dana... Kako ce gledati da se odreknu Bejla vrv da bi doveli Azara ili pak Grizmana.

        Comment


        • BBC

          Michael Carrick is set to be given a one-year contract extension by Manchester United.

          Ispravno, iako je pao u poslednjem dijelu sezone na nivou sezone je najbolji vezista i dalje u ekipi. Ali 40 utakmica je previse za njega u ovoj fazi karijere.
          sigpic

          Comment


          • Isca Real nece prodati mozda ga dobijete kad mu istekne ugovor...najbolji igrac sezone,izmislio fudbal

            Sto se tice Jamesa vjerujem da bi vam bio pojacanje

            Kad je u pitanju Bale citiracu samo jedan post sa drugog foruma jer kontekst je najbolji moguci

            Pa ako slucajno dodje do tog transfera u United onda isti treba proglasiti bratskim klubom i vjecitim saveznikom .
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Pojačanje? Hames? U odnosu na šta?
              Di Maria vol 2

              Hoće Akan da ga se reši, pa nas kao teši biće nam pojačanje, a Hames kako bi Akan rekao je legitimni član rotacije


              Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

              Comment


              • Super za Hamesa.. Odličan igrač.. Imaće kontinuitet igara za razliku od Reala..

                Comment


                • Ode Kesi u Milan za 28 miliona eura. Dobro, valjda mi dovedemo Dajera za 108, to izgleda kao mnogo boji potez.
                  sigpic

                  Comment


                  • Dajer, Rodrigez, da i Hart...tacno cu da pocnem da navijam za neke male i siromasne...odoh u Championship

                    tapatalk
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Sto se mene tice, neka trose koliko im volja... Ovo vise nije klub kao sto je nekad bio, tako a samo udri... samo trosi, snimaj reklame i potpisuj ugovore dokle god se pare vrte.

                      Samo neka trose i neka se glupiraju... nama ni iz dzepa ni u dzep. Vec su bacene cetiri sezone. Iskreno, briga me ocemo li u LS kad znam da necemo biti u borbi za trofej. Odrastao sam uz klub koji je svake sezone bio konkurent na svim frontovima. Ovo sad je klasicno proseravanje. Neka rade sta god hoce... Hvala im za sve nevjerovatne sezone koje sam imao priliku da ispratim, ali nije vise isto. Moze Murinjo sjutra da osvoji sve zivo, nece to imati efekta ni blizu kao dok je matori bio tu. Pogotovo sa ovakvim ajvanima u timu...



                      Sent from my SAMSUNG-SM-G900A using Tapatalk

                      Comment


                      • Sve je izvesnije da ce se Michael Keane vratiti na OT. Odlicno po meni.

                        Comment


                        • 40 miliona eura za Perisica

                          Sto se Dzejmsa tice

                          https://mobile.twitter.com/GuillemBa...96282086780929

                          https://mobile.twitter.com/GuillemBa...96653123301379

                          To je vec bolje.

                          Bejl bi nam morao biti prioritet iz Reala
                          sigpic

                          Comment


                          • sigpic

                            Comment


                            • Mogao bi vala da pusti Baljija da odmori malo
                              sigpic

                              Comment


                              • Kao da ga kaznjava zbog crvenog u LE.

                                Comment

                                Working...
                                X