Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Daj Iska za te pare i da se bratski izljubimo.


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

    Comment


    • 50 miliona je ok za Insect Overlorda i mogao bi Mata da se proda jer je visak.

      Nisam pesimista po pitanju njegovog dolaska, ali cim ima toliko skepticnih navijaca po pitanju nekog igraca on se u vecini situacija proslavi pa se posle svi kunu u njega. haha Naravno ne smatram da je Hames karika koja fali kako bi napad bio funkcionalan sledece sezone.Spic fali, pa i jos jedno krilo.U svakom slucaju pre sam za Hamesa, nego za Perisica a cenovni rang je slican.Mislim da ce kao i prosle godine da se dovodi jedan igrac iz svake linije+novi golman posto ne verujem da DDG ostaje, a i kakve je partije pruzao ove sezone necu da zalim za njim kao sto je bilo pre dve godine.

      Edit:Jebem ti forum kada ne mogu smajli da ubacim.

      Nema nista od Iska, Spanci ce u Realu da budu poslednji za prodaju sem ako nisu najslabija karika u ekipi.

      Comment


      • Mozda Mou planira Mikija desno pa zato juri desetku. Meni bi Mata u svakom slucaju imao prednost u odnosu na Hamesa. Al opet, mirise mi na Vudvardovo pojacanje.
        Originally posted by Dekinjo
        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
        Originally posted by La Jugoslavia
        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

        Comment


        • De Hea nije otputovao u Sautempton, mozda je protiv Totenhema odigrao poslednju utakmicu za Junajted?
          sigpic

          Comment


          • Najavio je Mou da ce Pereira dobiti sansu, a verujem da ce DDG braniti u zadnjem kolu na OT da se moze propisno oprostiti od navijaca tako da je ovo gostovanje Sautemptonu sjajna prilika za debi u PL.
            sigpic

            Comment


            • Jep, zato se i pitam jer ce Pereira dobiti sansu, a rekao je da Romero igra u finalu LE
              sigpic

              Comment


              • @bici

                Miki je slabo igrao desetku kada je igrao za Dortmund, jedino u prvoj sezoni je tu bio standardan da bi kasnije bio prebacen na krilo.Miki je u sustini brzi Mata i jos u Sahtjoru je bio vise egzekutor nego asistent i nije mu zavrsni pas bio jaca strana.Njega treba gledati kao krilnog igraca nego kao desetku mada igrace na obe pozicije svakako i sledece sezone.Svakako ne bi valjalo kada bi bilo tri igraca slicnog profila.Ako Mata ne ode, 100% je Hames Vudvordovo pojacanje.

                Comment


                • Znam da je uglavnom cepao po desnom krilu u Dortmundu, al je kidao kod nas jedno vreme na 10. Pa sam kontao da ce Mou tu da ga drzi.
                  Originally posted by Dekinjo
                  Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                  Originally posted by La Jugoslavia
                  Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                  Comment


                  • Možda mu ipak trebaju oni novci od Kineza..

                    http://www.independent.ie/sport/socc...-35722217.html
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Comment


                      • James Rodriguez interested in move to United... but that doesn't mean the club is interested in him | @MiguelDelaney
                        Ima nade jos uvek sto se Hamesa tice, ali bice ovo dugo leto.
                        sigpic

                        Comment


                        • Dilejni nista ne zna, a Daker je vec pola-pola.
                          sigpic

                          Comment


                          • Inace Daglas Kosta ode u Juventus izgleda, top igrac i uopste nismo zainteresovani za njega, a bas nam takav tip igraca treba.
                            sigpic

                            Comment


                            • Bolje Isco nego James.
                              Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment


                              • Daj jbt mi vijamo krila umesto da imamo stubove odbrane, da ne gledam više branjenje, jer posle Luija mi sve pripadne muka. Smolinga i Dzonsa više da ne gledam.


                                Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

                                Comment

                                Working...
                                X