Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Najbolje onda Simeone...
    Originally posted by Vladan
    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
    :vinjaksmajli:

    Comment


    • Vjerovali ili ne Vidic je od danas free agent.
      sigpic

      Comment


      • Iznenadio sam se do nivoa max.

        Spoiler
        Not. Raspao se istog momenta od kad je stupio na Cizmu. Ni kod Mojzija doduse nije bio nista bolji.
        sigpic

        Comment


        • Spoiler


          Nema potrebe za sarkazmom. Raspao se, raspao, ni prvi ni poslednji.. još pod Mojesom, kao i svi tada... a ako ništa drugo 100x je bio bolji kapiten nego što nam je trenutni.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Cutim da ne dodje do tektonskih poremecaja
            sigpic

            Comment


            • Ne moze da se poredi ovaj Mancester sada i onaj u kome je igrao Vidic.. Tako da mi sve to pada u vodu.
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • sigpic

                Comment


                • Mata na klupi

                  Još Blinda da pošaljemo
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • I Felainija.
                    sigpic

                    Comment


                    • Čestitke

                      Comment


                      • Voleo bih da vidim Darmiana kao desnog beka ,a Young-a kao levog ,ali pre ce biti obrnuto .
                        Takodje zanimljivo bi bilo videti Felainia na svojoj staroj poziciji zadnji vezni ,da pokriva sa Morganom taj sredisnji deo terena ,ali i on ce pre da bude drugi napadac ...

                        Comment


                        • U prethodnim tekmama se već par puta raspadao po staroj poziciji dok je Bastian bio u ćorci. Ništa lično Felli, uklopio se u kolektivni raspad.

                          Comment


                          • Lingard i Felaini su krivi sto se nije pobijedilo veceras, ne Din. Mislim ono penal nije ni u ludilu, a i na Teatru nam je protiv Njukasla ponisten cisti gol Runija zbog nepostojeceg, ove sezone im moraju sudije pomagati u tim mecevima ocigledno, ali je bilo bas 100% sansi koje se nisu iskoristile i kazna je stigla.

                            Smoling najgora utakmica u godinu i po dana, i to ne zbog penala i ove devijacije na kraju, vec je jednostavno previse puta bio potpuno pogresno pozicioniran i lose citao igru. Blind standardno raspad, sad bih ja potpisao penzionera Vidica da igra prije njega.

                            Moze da se igra, to je jasno, moze dobro da se krece bez lopte, Erera najbolje objasnio. Ali danas nije mogla da se drzi lopta na sredini, Snajderlin i Felaini to ne mogu da rade. Obezbijedili su misice ali nisu mogli da stanu na loptu. Sve u svemu atraktivno je ali nije dovoljno dobro.

                            Memfis je sve bolji, Runi isto. Kvaliteta ima, ali nikako da se posloze kockice kao prosle godine u ovo doba.
                            sigpic

                            Comment


                            • Pa pazi i Runi je u prvom imao 1 na 1.trebali smo da završimo utakmicu 3x nisu uradili ko nas jebe.

                              Vidica sa obe polomljene noge bih radije gledao nego Blinda. I ako je smradina. Da imamo normalnog drugog stopera ova loša partija Smolinga ne bi bila toliki problem. Meni je jedini krivac za prvi gol gde je zakasnio. Penal mi nije i onaj odbitak se svima dešava.
                              Depaj danas za divno čudo nije toliko loš bio. Može da se prica šta hoće Svajni Erera i Morgan moraju da igraju stalno. I naravno bez Mate.

                              Ali stoper je prioritet već do kraja ove nedelje.


                              Samo čekam komentare :"Šta radi ovaj mudonja"
                              Last edited by l1m4r; 12-01-16, 21:53.
                              Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment


                              • 21. kolo, sesta pozicija, to jednostavno nije dovoljno dobro i moraju stvari da se mijenjaju. Ako nece da mijenjaju onda se ponavlja Mojzi sezona dje ce sedmo mjesto biti i mora sve iz pocetka. Murinjo ovu sezonu moze da spasi, drugi ne. Da je prva Van Galova ne bi bio problem, ali mu je gora druga od prve, to nije dobro. Ja sam bio da mu se daju tri sezone ali je vec sad jasno da on na ljeto ide, a sad je vec glupo cekati ljeto. Svakako bolje da ostane nego Gigs da preuzme palicu. Van Gal moze da privuce igrace, Gigs ni to nece moci. Bice isto kao sa Mojesom.

                                Najvise mu zamjeram sto nije doveo stopera za cetiri prelazna koliko je imao. Ali ovo sa Blindom je stvarno komicno. Presudice mu Liverpul u nedelju vjerovatno, kao i Mojesu.

                                Danas se nije dalo, ali ako dodjes u situaicju da u 10 utakmica imas dvije pobjede, a te dvije su protiv ocajnih Svonsija i Sefild Junajteda, a nisi dobio Norica i Bornmuta onda spasa jednostavno nema.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X