Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Abel View Post
    U istoriji Murinjo plus Junajted, njemu je najvazniji.
    Jasno ali i dalje prilicno smijesno, to je Murinjo, ako mu je revans polufinala LE protiv Selte najvazniji mec sezone, pardon u kratkoj istoriji onda su mu standardni prilicno srozani zar ne?
    Originally posted by HeadBurn3r View Post
    To, to. Dajer uvek pre njega, ne znam što ga toliko hejtuju. Skroz ok igrač.
    Pa ok igrac da se placa 40, 50 miliona funti, ok je igrac bio i Snajderlin, ok je i Romeu, Matuidi se uzima za 30 miliona eura, izmislio fudbal za Dajera. Da ok igrac mijenja Kerika, e super stvarno
    sigpic

    Comment


    • Ne znam koliko bi ga platili na kraju je to i nebitno. Ali imali bi prekopotrebnu + opciju na sredini. Ovo što imamo je sve sklono oscilaciji forme, jedino je Pogba tu zakovan kao prvotimac, ovi ostali ne baš iako Herera igra dobro u poslednje vreme. Verovatno dajera vidi kao partnera Pogbi. Destruktivac koji zna sa loptom, takav je uvek dobro dosao. Kerik ti nudi sigurnost, balans, dobru distribuciju lopte, ovaj isto to moze, ne na tom nivou doduse, ali ti daje cvrstinu i grintu koju Kerik nikad nije imao.

      On i još jedan veznjak bi bilo idealno. Prodati Felainija, Kerik uskoro u penziju...

      Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

      Comment


      • Bolje Dembelea platiti 60 nego Dajera 40.
        Originally posted by Dekinjo
        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
        Originally posted by La Jugoslavia
        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

        Comment


        • Posto pretpostavljam da ce Runi otici i ako kojim slucajem ode Smoling, odnosno ne bude standardni prvotimac koga ocekujete da nosi kapitensku traku sledece sezone, Valensija?
          I da li ce Pogba nositi desetku od sledece sezone?
          sigpic

          Comment


          • Kapiten Valensija, za zamenika su po meni tri opcije zasluzene, Erera, Jang i Felaini. Desetka Felaini Sedmicu dati Mikiju ako mu se igra fudbal.
            Originally posted by Dekinjo
            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
            Originally posted by La Jugoslavia
            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

            Comment


            • Ma sedmica me samo jedna zanima.
              Spoiler
              sigpic

              Comment


              • Pa realno ako ode Valensija, Kerik, Mata, Erera.

                Nekako mi mnogo bre za Dajere te pare!? Osim sto je HG za rotaciju, nista ne donosi previse. A dati za takvog igraca tolike pare, nema mi logike.

                Bolje onda uzmi Veratija i daj sve pare za njega..
                Last edited by l1m4r; 10-05-17, 21:15.
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • I ponovo smo na tom famoznom broju
                  sigpic

                  Comment


                  • Od kad se Zlatan povrijedio pet utakmica, cetiri gola. O sansama tek necemo.
                    sigpic

                    Comment


                    • Uzeo bih Defoa za dz iste sekunde.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by l1m4r View Post
                        Pa realno ako ode Valensija, Kerik, Mata, Erera.

                        Nekako mi mnogo bre za Dajere te pare!? Osim sto je HG za rotaciju, nista ne donosi previse. A dati za takvog igraca tolike pare, nema mi logike.

                        Bolje onda uzmi Veratija i daj sve pare za njega..
                        Slažem se, pametnije je dati 100 Mil za verattia nego 40 za diera, veratti pogba i herrera bi bila idealna vezna linija ali tesko da je veratti na prodaju


                        Sent from my iPhone using Tapatalk

                        Comment


                        • Nasi rezervirali hotel u Skoplju za Supercup Europe, rano bas

                          Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                          Comment


                          • Vudvord poceo i utakmice da kupuje znaci
                            sigpic

                            Comment


                            • Znas nista me ne cudi zbog onih silnih Xeva na OT, velika je para tu u kladionici. 😀

                              Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X