Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Inace svaka cast Tuanzebeu sto je drzaa Sanceza mirnim cijelu utakmicu. Nadam se da ce poceti naredne tri utakmice u ligi.
    sigpic

    Comment


    • Inače sledeće sezone ispasti iz kupova u startu, osvojili smo FA kup prošle a liga kup ove sezone tako da je to sad nebitno i bespotrebno ganjati. A logično napasti PL i u LŠ (ako uđemo) dogurati što dalje, nema šanse da je osvojimo koga god doveli na ljeto za to treba još par godina ali nokaut faza bar, četvrtfinale.

      Ali za to će trebati pojačanja, opet smatram da imamo dobre igrače ali sa dobrim u top 3 nećemo nikad ući a ne napasti glavne trofeje. Dakle više Pogbi,Zlatana i Bajija, tj. da nastavi Murinjo gdje je stao prošlo ljeto. I ne bih prodavao nešto puno igrače, Džonsa prvog ali možda još samo par igrača. Felaini me u drugom dijelu sezone iznenadio u pozitivnom smislu.

      Comment


      • Ja ne znam za vas, ali Miki i Marsijal su mi najgori ove sezone. Marsijal zaboravio da dribla, a Miki zaboravio da asistira. Nije ni čudo što je Lingard dobio novi ugovor. Ja bih isto pored ove dvojice dobio samo malo da se potrudim.

        Ove sezone Romero > De Gea

        Smoling i Dzons što pre na leto da idu, da ih ne vidim. Da dodje jedan štoper top, plus jedan koji će biti backup.

        Samo kada bih video Fosu Mensu kao zadnjeg veznog u trojci sa Pogbom i Ererom, da vidimo može li on tu, ako ne, da se dovodi jedan za sredinu. Jedan top napadač i to je to.


        Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

        Comment


        • Originally posted by Ser Deni ® View Post
          Ja ne znam za vas, ali Miki i Marsijal su mi najgori ove sezone. Marsijal zaboravio da dribla, a Miki zaboravio da asistira. Nije ni čudo što je Lingard dobio novi ugovor. Ja bih isto pored ove dvojice dobio samo malo da se potrudim.

          Ove sezone Romero > De Gea

          Smoling i Dzons što pre na leto da idu, da ih ne vidim. Da dodje jedan štoper top, plus jedan koji će biti backup.

          Samo kada bih video Fosu Mensu kao zadnjeg veznog u trojci sa Pogbom i Ererom, da vidimo može li on tu, ako ne, da se dovodi jedan za sredinu. Jedan top napadač i to je to.


          Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

          Nemoj Smolinga, on je prvi štoper lige.
          Tuanzebe jako dobar danas.

          Ma koji je to ofanzivac bio dobar ove sezone sem Zlatana, jbg to ima veze sa ziheraškim načinom igre Murinja. Jednostavno igrači napred kad dobiju loptu nemaju dovoljno opcija, zato je njemu Zlatan krucijalan, jer zna da zadrži loptu i proigra saigrače.

          PS. Sedeo sam pored TV-a a ne verujem da sam 10 minuta aktivno pratio utakmicu. Video sam posle 5 minuta kakva je postavka bila i koliko želje imaju da pobede.

          Comment


          • Originally posted by HeadBurn3r View Post
            PS. Sedeo sam pored TV-a a ne verujem da sam 10 minuta aktivno pratio utakmicu. Video sam posle 5 minuta kakva je postavka bila i koliko želje imaju da pobede.
            Na ovo se svelo..
            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment


            • Originally posted by HeadBurn3r View Post
              Nemoj Smolinga, on je prvi štoper lige.
              Tuanzebe jako dobar danas.

              Ma koji je to ofanzivac bio dobar ove sezone sem Zlatana, jbg to ima veze sa ziheraškim načinom igre Murinja. Jednostavno igrači napred kad dobiju loptu nemaju dovoljno opcija, zato je njemu Zlatan krucijalan, jer zna da zadrži loptu i proigra saigrače.

              PS. Sedeo sam pored TV-a a ne verujem da sam 10 minuta aktivno pratio utakmicu. Video sam posle 5 minuta kakva je postavka bila i koliko želje imaju da pobede.
              Ne znam kako je Murinjo postao takav od onog trenera koji je imao ubojite napade i kontra napade (seti se Reala one sezone kada su prekucali preko 100 i kusur golova najviše dali ikad u ligi) i ovog sad gde mu treba target man i link up. Šta ovi nasi ne mogu da trče? Što ovde ne igra tako?

              Ne znam. Kod mene ima još sledeću sezonu. Ako bude ispod trećeg mesta ide potpis #MouOut.


              Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

              Comment




              • iamzlatanibrahimovicFixed, done and stronger. Once again thank you for the support. We will enjoy my game togheter soon

                Comment


                • Ne odgledah utakmicu, mozda uhvatim danas reprizu. I definitivno ostajemo bez top 4, mada i da smo dobili svejedno bi izvisili protiv Totnama. Cujem da je Tuanzebe strpao Aleksisa u dzep, srce mi puno. Moram priznati da mi je i malo drago sto nisam gledao, jer nisam siguran da mi je ostalo nesto zivaca da gledam Runija kako igra.
                  Originally posted by Dekinjo
                  Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                  Originally posted by La Jugoslavia
                  Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                  Comment


                  • Ponasa se vala kao gospodin ove sezone, to mu se ne moze osporiti

                    Mourinho, "Finally I leave this stadium with Arsenal fans happy, they deserve that. They are a really good club."
                    Mada ovo znaci i Wenger in naravno

                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by bici View Post
                      Ne odgledah utakmicu, mozda uhvatim danas reprizu. I definitivno ostajemo bez top 4, mada i da smo dobili svejedno bi izvisili protiv Totnama. Cujem da je Tuanzebe strpao Aleksisa u dzep, srce mi puno. Moram priznati da mi je i malo drago sto nisam gledao, jer nisam siguran da mi je ostalo nesto zivaca da gledam Runija kako igra.
                      Upravo to, ni remi na Lejnu nam ne bi odgovarao tako da je jučerašnji poraz vjerovatno najnebitniji u derbijima još od onog 1-0 od Čelzija 2013. kad smo već obezbijedili titulu. Nije ista situacija ali zaista se nisam potresao ni malo.

                      Runija gledati nije lako već par godina ali ove sezone stvarno ispod svakog nivoa, sve što može je dati neki zicer (i to ne uvijek) ili slobodnjak/penal, ali to što radi na terenu je strašno, ne mogu da vjerujem da je sa nepune 32 godine ovoliko propao.

                      Meni je bilo krivo zbog top 4 ali ako uzmemo Ligu Evrope neću ni trepnuti, jer direktan plasman u LŠ+2 trofeja je dobra sezona. Ali kažem ako, ako ne ovo je ništa nego neuspješna sezona kao i ona prošla.

                      Inače tačno 4 godine od Fergijevog objavljivanja penzije, mi i ovu godinu daleeko od titule, ali ajd, da ne ureknem ali čini mi se da se konačno ide u dobrom pravcu.

                      Comment


                      • #BREAKING FIFA to investigate Paul Pogba's Manchester United transfer
                        Rajola, sad ce dogovodisnji ban

                        Ovo gore je zvanicno, a ovo dolje su razmisljanja i sve nezvanicno naravno

                        Common sense would suggest it is looking into legality of Raiola cut of fee given it's a touchy issue. Still, no confirmation of that.
                        Looked into this, investigation has been prompted by 'football leaks' story about Raiola cut of fee. Really likely to be linked I feel.
                        I ovo je drugi put da se sprovodi istraga oko dovodjenja Pogbe u Mancester. Bice i treceg vjerovatno

                        https://www.theguardian.com/football...nited-le-havre

                        Man Utd re Fifa/Pogba development: "Fifa have had the documents since the transfer was concluded in August."
                        Unfortunate co-incidence news of Fifa's Pogba probe leaks at same time as it ditches ethics chiefs... Only one will make global headlines.
                        41 milion funti je pripalo Rajoli od transfera i plate. Ako Pogba osvoji Zlatnu loptu plata ce mu biti 984 000 funti nedeljno, a ima i image rights od 3 miliona funti godisnje.
                        sigpic

                        Comment


                        • Zavrno vas debeli zestoko, cuj 41 milion
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Vise je Juventus, oni su mu platili dvije trecine te sume, ali jbg doveo im je Pogbu za dz
                            sigpic

                            Comment


                            • On je agent i Donnarummi.

                              Comment


                              • FIFA are to investigate the world-record transfer of Paul Pogba to Manchester United, a source at world football's governing body told AFP on Tuesday.
                                https://sports.yahoo.com/news/fifa-i...1842--sow.html

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X