Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Od Engleza bolje uzeti Forstera ili Butlanda ali svakako da bi najradije uzeo Oblaka ili Danuramu kao zamenu za DDG.

    Tapatalk
    sigpic

    Comment


    • Ovi sa rc bi Pikforda. Vjeruj mi nijednog Engleza ne treba uzeti, oni od kad pratim fudbal top golmana imali nisu. Najbolje sto su imali je Simen, Dzejms i Martin, a i oni su imali strahovitih problema s glavom, o kontinuitetu ne treba ni pocinjati.
      sigpic

      Comment


      • Pikford ima nenormalan potencijal i hoce ga Wenger.

        Simen je bio brutalan, al je imao svojih momenata.

        Hart je za klub, kao sto je Torino, sve je receno u istom gradu su dvije mega kiksare, a od te dvije kiksare, jedna je postala pristojan golman, Voja klovn Scesni. Hart je smjesan covjek, posebno nakon sto je primio one skarice od Ibre u prijateljskoj.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Originally posted by maliajnstajn View Post
          Pikford ima nenormalan potencijal i hoce ga Wenger.
          Pa cim ga Venger trazi, onda je to ogroman potencijal. Inace Venger u poslednje vreme bas pogadja sa talentima, odbije da plati 15 niliona za Lemara i Kantea iz Kaena, a plati tri puta vise za Dzaku

          Comment


          • Forster nikako, ograničen zlo. Pickford je haos za svoje godine, i ako na treningu nema granice, udara u top klasu. Ima liderstvo, ali to treba psidže da ocene pošto liderstvo ima kod Mojesa, kom bi pacov čuvao ovce umesto psa, ali fakat pokazuje specijalne znake. Butland je odličan, ali je više golman za duboke odbrane kao i Forster (samo 2x bolji), za takve golmane se nije pametno hvatati, mada ih valja dublje testirati na otvorenijem prostoru, tj. širem otvaranju odbrane koja su važnija i češće se dešavaju jačim klubovima.

            Ospina je brutala. Ja sam i pre Čeha rekao da je Wenger zajebao što mu je ubio minutažu iako će Čeh još trajati.

            Comment


            • A jbm li ga nema toga ko bi dao prednost Ospini prije Ceha. Ospina je vrhunski golman i zasluzuje da brani nedje standardno, isto kao Romero. Mi smo doveli Sara sa 35 i covjek je bio pet-sest godina na nevidjenom nivou, najbolji golman lige, jedan od najboljih golmana svijeta, otisao u penziju iako je u sebi lagano imao jos dvije ili tri sezone tog nivoa. Sjecamo se svi kad je De Hea doveden, on i Nojer ludnica talenti, po koga ici, pa smo De Heu cekali pune dvije sezone, one prve nije znao dje bije, Lindegard bio stabilniji od njega. Ceh nikad nije bio tehnicki jak i eto tu mu je neki jedini minus ali je brutalan golman generalno i ne bi trebalo da veteranske godine izazovu pad, iako jeste pao ove sezone ali opet sve i svasta zna da odbrani i dalje. I taj Ospina ce kapiram s godinama brze propadati, kao i Navas i Bravo nego Ceh. To je uvijek slucaj sa nizim golmanima kojima je refleks i eksplozivnost glavno oruzje. Ceh je nevjerovatno kompletan golman i veliki lider.
              sigpic

              Comment


              • Inace Grej napusta Lester i klauzula mu je 22 miliona funti. Ja bih isao po njega lagano za te pare, pravo krilo, pritom tehnicki izuzetno potkovan.
                sigpic

                Comment


                • Ma vjerujem da je Klopp prepametan da propusti Graya, a da cete vi preplatiti nekog Perisica.
                  1. Andrey Rublev
                  2. Thanasi Kokkinakis
                  3. Alexander Zverev
                  4. Ernesto Escobedo

                  Renesansa tenisa u 2016 godini.

                  Comment


                  • Odlican rezultat u prvom mecu, prije meca bio bi zadovoljan i nerjesenim, iako bilo je sansi da se rijesi mec.

                    Hart je najgori tip golmana, brani nemoguce i onda primi pacerski gol, i stalno strepis, nece ga City, pa mi da uzmemo, glupost najveca.
                    Inace gledao sve meceve Torina ove godine.
                    sigpic
                    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                    Comment


                    • Pobedi se u zube ne gleda. Iz Viga dopire svetlo finala. Ostaje da sav posao završimo na OT i obezbedimo megdan sa Ajaksom.

                      Comment


                      • Prelos izvor ali eto ga Liverpulu, zelim bas da ga dovedu

                        http://metro.co.uk/2017/05/02/liverp...regas-6611996/
                        sigpic

                        Comment


                        • Ne bih bacao pare na novog golmana, radije bio zadržao Romera nego kupovao novog iako mislim da DDG ostaje..

                          Comment




                          • sigpic

                            Comment


                            • Away. Imaće O kragnu kao na donjoj, što se dizajna tiče - to je to.



                              Comment


                              • Moze crni, moze 😁

                                Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X