Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne znam sta ti gledas, ali Nejmar je jedan od najboljih fudbalera svijeta. Pogba je placen 105 miliona eura, a penzioner je odigrao 45 utakmica u sezoni.

    Matt Law saying "we want Morata and Griezmann up front, Oblak to replace De Gea, with Eric Dier also coming in"
    http://www.telegraph.co.uk/football/...alvaro-morata/

    Sve deset ali Dajer
    sigpic

    Comment


    • Najmar nece doci u Mancester iz Barse, sta god izvori pricali, to vam stoji Mandusic.
      sigpic
      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

      Comment


      • Manducisu ovo Nejmar odnosno njegov agent prave pricu, nije cak ni Mancester iako tacno znam da bi mu trceci platili klauzulu. Tako da nema razloga da se uzrujavas, Nejmar izvlaci jaci ugovor iz Barse iako je skoro potpisao novi, ali finansijski ne mnogo unosniji i sa istom klauzulom koristeci Mancester ili mu je u nekom krajnjem slucaju(svakako se to mjeri promilima) dokurcilo sto nema status i platu kao Mesi i Suarez. Suarez npr. ima katastrofalnu sezonu, Nejmar je buducnost. Jer bi u Mancesteru dobio brutalnu platu i brutalan udio marketinskog kolaca, svakako barem duplo vise nego u Barsi.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Ivan_pg View Post
          Dovedu penzionera Ibrahimovica,dovedu Pogbu za 70 miliona,a sad hoce da dovedu najizvikanijeg igraca u istoriji fudbala,jednog Nejmara koji je im nikakvi dodatni kvalitet donijet nece i kojeg vjetar moze da oduva sa terena.Bas bih volio da vidim kako bi se u Engleskoj proveo sa tamosnjim sudijskim kriterijumom.Cudna transfer politika.
          Penzioner zabio skoro 30 golova u sezoni, samo suarez i messi vise zabili od ibre u zadnje 2g ;)


          Sent from my iPhone using Tapatalk

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Dankan Kesls je Murinjov novinar bici i ima info direkt od Mendesa, to bi morao znati, dje je Murinjo tu je i Dankan. Dankan se sprdao sa Mancesterom godinama, sad je u Mancesterovom taboru, samo zbog Zozea. I ne, ne bi me ni najmanje cudilo da plate klauzulu, odnosno 200 miliona eura. Zastrasujuce ali me ni najmanje ne bi iznenadilo.
            Znam ko je Dankan ali brate previse se imena provlaci kroz njegove tvitove. On ce siguran sam predvideti svaki transfer na leto, al dzabe kad ce u tom procesu da poveze 30 fudbalera sa nama. Ja ne znam koga vi smatrate relevantnim tu, ali provuklo se u januaru bar 30 igraca kroz ovu temu a niko nije dosao.

            Ne bi ni mene cudilo da Nejmar dodje. Ne zato sto Murinjo zeli, vec ako Vudvard nadje profit u svemu tome.
            Originally posted by Dekinjo
            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
            Originally posted by La Jugoslavia
            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

            Comment


            • Nista cudno da plate klauzulu ali Nejmar za 2 godine bice Bog u Barsu, slicno kao Mesi sada.
              Sve ce se oko njega odvijati, jos malo da sazri samo.

              Sent from my LG-D855 using Tapatalk

              Comment


              • Moje želje za ljetni prijelazni rok su griezmann kane/lukaku i marquinhos i jos jedan veznjak


                Sent from my iPhone using Tapatalk

                Comment


                • Pogba 105 miliona .Sto se tice Ibrahimovica on je jedan od najboljih napadaca u istoriji i jako ga cijenim,u odnosu na Pogbu on je i sa 35 godina klasa ali kad je jedan klub u ovakvoj krizi kao sto je Mancester zadnjih godina ne dovode se igraci tog profila.Nejmar jedan od najboljih u svijetu moze da bude samo u Barsi,u Engleskoj bi poslije 2 mjeseca zavrsio na klupi,ali mislim da nije toliko glup da ode u MU,iz razloga kojeg sam pomenuo tj. fizicke inferiornosti u odnosu na tamosnje igrace i drugacijeg sudijskog kriterijuma a i zasto bi igranje LS zamjenio igranjem Evropske lige.

                  Comment


                  • Originally posted by bici View Post
                    Znam ko je Dankan ali brate previse se imena provlaci kroz njegove tvitove. On ce siguran sam predvideti svaki transfer na leto, al dzabe kad ce u tom procesu da poveze 30 fudbalera sa nama. Ja ne znam koga vi smatrate relevantnim tu, ali provuklo se u januaru bar 30 igraca kroz ovu temu a niko nije dosao.

                    Ne bi ni mene cudilo da Nejmar dodje. Ne zato sto Murinjo zeli, vec ako Vudvard nadje profit u svemu tome.
                    Jbg desio se prevrat dolaskom Murinja Van Gal je drzao cep i nista nije curelo, a tacno znas da Murinjo ima brdo svojih likova i Skaj koji nista nije znao, Dankan isto sad znaju, ista situacija je sa Kastisom, a od odlaska Mojesa Ogden i Miror nemaju nista, a tada su imali sve. I sad se i oni vracaju, Balji je dosao ni iz cega, ali su zato Mikitarjan, Pogba i Ibrahimovic najavljivani dugo, dugo vremena. Tako da treba sad pohvatati ko su sigurniji Murnjovi izvori i sta se desava sa onima od prije koje je Mojzi hranio informacijama, oni su bili bas nebitni ali sad opet promaljaju glavu. U januaru se znalo da niko nece doci, pa Murinjo je to rekao, ali likovi koji su se povezivali u januaru se povezuju i danas, to se nije promijenilo. Sem ovaj jebeni Dajer raspad.

                    Telegraf i Gardijan su uvijek imali neki pedigre, mada kod Van Gala ni oni nista nisu znali, a BBC je neprokosnoven ali oni nece objaviti nista dok nije 99.9% zavrseno.
                    sigpic

                    Comment


                    • Nejmar bi pravio majmune od 95% defanzivaca u PL, jer su Englezi magarci, i dobivace crveni ko iz sale.

                      Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                      Comment


                      • Jep, Nejmar bi se salio u PL, liga je mnogo slabija nego nekad. Kad mogu Bolasi i Zaha da prave strahovitu razliku, za Nejmara bi to bila djecija igra.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Ser Gagi View Post
                          Nejmar bi pravio majmune od 95% defanzivaca u PL, jer su Englezi magarci, i dobivace crveni ko iz sale.

                          Sent from my LG-D855 using Tapatalk
                          Ali bi i Nejmar bio povredjen dosta. Iako i ja mislim da bi se šalio. Dohvatio bi ga neki Dzoi Barton i otišao bi on na pauze po mesec dva, bar dva tri puta u sezoni.

                          Ako bih birao jednog za napad to je Suarez. Špic koji bi spremao golove, uz to bezobrazan kao i Ibra. Uz Grizmana do bi bila mašina zajedno sa Mikijem još i Marsijalom na boku


                          Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

                          Comment


                          • https://fivethirtyeight.com/features...y-to-be-great/


                            Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

                            Comment


                            • Ako Brant potpise za Bajern(a trebalo bi), dovesti Daglasa Kostu a Marsijala gurnuti napred.Ne bih uopste jurio spica pored Marsijala i Rasforda.Vezni red treba pojacati.

                              Comment


                              • Meni je Marsijal bolji na krilu, kad igra levo. Ako igra kao napadac onda ga limitiras.
                                Rasko samo kao napadac, ne ume na krilu.

                                Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X