Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pogba, koliko je teska povreda?
    sigpic
    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

    Comment


    • Ne javljaju nista, al kapiram da su bili grcevi i da je izveden iz opreza jer je mrtav, 300 minuta fudbala za 7 dana. Sto pitas, jel ti frka bez Pogza?
      Originally posted by Dekinjo
      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
      Originally posted by La Jugoslavia
      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

      Comment


      • Vazan je igrac sredine terena, stacemo bez njega, iako imam kritika, nosioc je igre, ali moze i bolje.
        sigpic
        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

        Comment


        • Najbolje da ni Pogba ne može igrati u četvrtak. Pa mogli bi odma belu zastavu istaći. Pogotovo što će "Sitijevci" biti nabrijani ne bi li se oprali zbog Arsenala i ispadanja iz Kupa. Verujem da su kod Pola samo grčevi i da ćemo ga videti na Etihadu u početnih 11.

          Comment


          • Originally posted by manda View Post
            Vazan je igrac sredine terena, stacemo bez njega, iako imam kritika, nosioc je igre, ali moze i bolje.
            Može u mora bolje jer je preplaćen pa nek vrati bar delić.

            Comment


            • Ode nam Big Dave, Dave the save, Being sentimentally in love Dave, prodaje kucu u Mancesteru vidjoh na MENu

              0 - This is the 1st time that @ManUtd haven't conceded a single shot on target in two successive @PremierLeague games since March 2013. Wall
              Samo sto Balji igra jedno 15. utakmicu zaredom

              "We cry because we have two important injuries to two amazing guys," he added. "But we don't cry because we lose qualities on the pitch, we just cry because they are important injuries, with two important surgeries and two important periods of recovery.

              "And we feel for our friends."
              "We cannot give the club the Premier League, we have a 25 per cent chance to win the Europa League and we have to put everything on it.

              "So I will rotate players again, I will give rest to some players again and let's see what we can do.

              "And at least in terms of expectation, in terms of emotion for the game it's better, a derby with one point difference, than with four. So it was a good victory for us."
              sigpic

              Comment


              • Jesu bili dresići? Brišite ako jesu.





                Comment


                • Ma ne vredi to, kakav god dizajn da sastave, Sevrolet ga unisti.
                  Originally posted by Dekinjo
                  Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                  Originally posted by La Jugoslavia
                  Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                  Comment


                  • Joj da nema tih linija na ramenima... Sve ostalo okej.


                    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

                    Comment


                    • Sasvim ok dres, stim da mi nije nista preterano dobar, i dalje mi prvi adidasov dodje najbolji.

                      Bici jeste malo povelik Sevrolet znak ali kad se setim koliko placaju cudi me da nisu veci stavili.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by srdjan_sl View Post
                        Sasvim ok dres, stim da mi nije nista preterano dobar, i dalje mi prvi adidasov dodje najbolji.

                        Bici jeste malo povelik Sevrolet znak ali kad se setim koliko placaju cudi me da nisu veci stavili.
                        Znas kako, obzirom da nam placaju 60 po sezoni u nadi da cemo ih reklamirati protiv Reala, Barse i Bajerna, a mi ih reklamiramo protiv Anderlehta i Zorje Luhansk, rekao bih da smo even.
                        Originally posted by Dekinjo
                        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                        Originally posted by La Jugoslavia
                        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                        Comment


                        • sigpic

                          Comment


                          • Manchester United

                            Ako već hoće da ide u Madrid zbog porodice daj da pokupimo Oblaka i Grizmana + pare i vrati se lepo u Atletico gde je počeo?


                            Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

                            Comment


                            • Posto su poznati po pretplacivanju i unistavanju igraca treba ih posteno oderati sa cifrom.

                              Comment


                              • E jbg stari, sad bi u Real, prevelik je za Atletiko
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X