Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sigpic

    Comment


    • Nekako mi deluje kao Fil Dzons.

      Originally posted by Vladan
      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
      :vinjaksmajli:

      Comment


      • Ja bih pre uzeo Zorzinja(i ne samo njega, nego mi prvi pao na pamet) nego precenjenog i nahajpovanog Engleza koji je u ovom slucaju tipican sistemski igrac.

        Comment


        • Zorzinjo otac pasa, a on oce da dovede bezumnog precijenjenog Dzonsa kojeg vec ima. Zastrasujuce.
          sigpic

          Comment


          • Dobro Eric Dier je portugalska skola.

            Comment


            • Nadam se da je Dier smoke screen.

              Comment


              • Mislim da je ovde problem HG prirode, oticice Runi, mozda Kerik, mozda Jang... zato se i dovodimo u vezu sa Dajerom i Kinom. Mislim da se oni gledaju vise iz tog ugla.

                Takodje mislim da je Dajer ok izbor, ne perfektan kao Fabinjo npr, ali ok sasvim.
                sigpic

                Comment


                • Bolje Barkli ili Ali... ili ovaj mali desni bek iz Evertona. Kin.
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • Pa ovog uzima da mu bude zadnji vezni, a Barkli ni mali iz Evertona to nisu.

                    Ali je nerealan, on ce u Real.

                    Nego se plasim da ce Kasper da nam bude novi gosa

                    (Iz istog razloga)
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by l1m4r View Post
                      Bolje Barkli
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment


                      • Cak i da je isti kao Dzons, makar ce cele sezone da ostane fit.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by bici View Post
                          prcamo o HG. Ukljuci se u pricu..


                          Originally posted by Erik View Post
                          Cak i da je isti kao Dzons, makar ce cele sezone da ostane fit.
                          Znas kada mi ono... pojma nemam
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • Kuman

                            “I cannot see Manchester United finishing in the top four,” said the Dutchman. “Zlatan’s injury looks bad and when I look at the amount of matches they are having to play this season I can see them missing the top four.

                            “I have not been impressed by the way they play.

                            “They are struggling to decide matches. With Everton we drew twice against United this season and both times there was more in it for us.

                            “The Europa League is a different calibre than the Champions League. The fact that Man United were struggling to beat a team like Anderlecht proves what kind of season the club is having.”
                            sigpic

                            Comment


                            • sigpic

                              Comment


                              • Takodje moram reci da mi je super kod Vladana sto mu nije bitno sta svakakve budale pricaju, sve dok velicaju Zlatana on se slaze sa njima.

                                Kul.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X