Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Erik View Post
    Srecom imam oci i gledam, ne moram nista da racunam.
    Racunas Ibri promasaje, a kada treba nesto racunati onda si protiv statike.


    PS Za mjesec-dva dana skontacete, samo otvorite oci dobro.
    sigpic
    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

    Comment


    • Mnoho je bitnije kako ce se Murinjo uklopiti. Tj kako ce spremati ekipu.
      Originally posted by Vladan
      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
      :vinjaksmajli:

      Comment


      • Stvarno bio loš protiv Anderelehta, istrčao jednu kontru i imao jednu fintu. E glup si Žoze ko tocilo, u koga ti imaš poverenja, kako sam kažeš...pihhh

        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • sigpic

          Comment


          • A sta je konkretno uradio sem toga?
            Osim sto je naravno promasio zilion sansi?
            Predribla igraca, pa uputi pogresan pas (bolje receno pretrci, jer on dribling nema). Izveo neki aut? Kornere izvodio, borio se, trcao .... Kulisa.
            I kako mozeta da gledate ovaj klip, mislim pocetak i njegova faca u krupnom planu .... ma daj da mi se dete uplasi - odmah sam ugasio.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Originally posted by Erik View Post
              Mora da je Pogba kriv sto ovaj promasi zilion sansi sa metar-2.
              Dobro, ok. Ali mi i dalje niko nije odgovorio. Ako je Zlatan toliko los finiser, i dao je 30 golova, onda je neki minimum koji novi napadac mora da ispuni oko 60-70 golova, jel tako?
              Originally posted by Dekinjo
              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
              Originally posted by La Jugoslavia
              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

              Comment


              • U teoriji da.

                Nema tu pravila. On ima super sezonu. Sto se ne moze reci za klub, zar ne?
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • Originally posted by l1m4r View Post
                  U teoriji da.

                  Nema tu pravila. On ima super sezonu. Sto se ne moze reci za klub, zar ne?
                  Klub ima uzasnu sezonu. Al bas da vidim tog novog napadaca novog osvajaca zlatne kopacke
                  Originally posted by Dekinjo
                  Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                  Originally posted by La Jugoslavia
                  Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                  Comment


                  • A znaci Sandu to sto ti mene nerviras po forumu ovih dana i pises za Rasa kromanjonac, iako si u ovoj temi daleko suptilniji, znaci ti to na njegov fizicki izgled asociras?


                    tapatalk
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Ma nema toga, neozbiljno je da nekoga silis da se vrati prije predvidjenog roka oporavka. Tako mozes samo da pogorsas stanje, on ih bukvalno proziva da ucine poseban napor i vrate se prije vremena. Vratio se Falkao za Mundijal prije vremena pa ne moze vise nikad da bude na nekadasnjem nivou. ne vracas se na teren dok nisi 100% fit, zlatno pravilo.


                      Roberto Baggio for inspiration: suffered a similar injury aged 34, recovery took 77 days.

                      Comment


                      • Ako mislimo, a mislimo, sledeće sezone napadnemo trofej Premijer lige potreban je napadački par jer ko će čekati Ibru i njegov oporavak. Samo vlasnici kluba, Murinjo i Majk Vudvord znaju šta će se dogoditi u slučaju Ibre i Junajteda. Grizman, Lukaku...spominju se razna imena koliko i realna pokazaće vreme i letošnji prelazni rok.

                        Na današnji dan 2013. Mančester Junajted stigao do 20-te jubilarne titule.

                        Comment


                        • Originally posted by Abel View Post


                          Roberto Baggio for inspiration: suffered a similar injury aged 34, recovery took 77 days.
                          Toga je vazda bilo da se igrac snagom volje vrati prije predvidjenog roka ali postoje i razni nivoi ostecenja ligamenata. Falkao nikako nije smio da se vrati tako brzo, sve projekcije su govorile devet mjeseci, on se vratio za manje od sest, njegova volja i zelja su bile neupitne, pa on je bio profesionalac do srzi i u Mancesteru, ali kad ne moze ne moze. Eto bas juce pominjali Del Pjera, covjek bio u najboljim danima, mozda cak ni u zenit jos nije bio usao, paf povreda i nikad kao prije, a imao je monstruoznu karijeru kao i nivo deceniju posle. Ali jbg Murinjo je ocekivao da igrac igra sa slomljenim prstom, sta to dobro donosi? Sta ti donosi kad neko igra pod injekcijama utakmicu, dvije, pet? Na duze staze nista, samo probleme. Eno Smoling uveliko trenira u bazenu, valjda postoji plan i program neki, doktori znaju stepen ostecenja, mada su sa Rohom zajebali izgleda, pustili ga jos da igra jos malo pa sad muka.

                          Stari je Murinjo manipulant, ne kaze im on vratite se, vec ja da sam na njihovom mjestu vratio bih se, citaj ako ocete i dalje da igrate za mene vraticete se pa makar na silu
                          sigpic

                          Comment


                          • Ljudi,previse licno dozivljavate raspravu o sportu stvarno mi niste jasni...

                            Vjerovatno sam najobjektivniji posmatrac svih ovih godina Manchester Uniteda.Ne kazem da je moje misljenje uvijek tacno,ali moj sud ne ometaju licna osjecanja jer imam respekt prema klubu,a sad niti ga volim niti ne volim nesto specijalno.Postovanje i samo postovanje.Selekcija igraca je daleko najveci problem Manchester Uniteda.Potpuno je suludo na ovaj nacin gomilati igrace.Samo se nasumicno dovode igraci koji su slobodni,a ne nose neki kvalitet.Meni licno ova grupa igraca se uopste ne dopada.Svakako se ne slazem sa vecinom za Lingarda ovdje(mislim da ga vecina ne gotivi).Nije klasa,ali da li vi stvarno mislite da on igra zbog toga sto Jose ne voli Martiala!?Pa valjda trener sam sebi zeli dobro.Drugo je kad je trener tvrdoglav i ne zeli da mijenja formaciju,ali garantujem vam da je problem neke prirode sa njim i da zbog toga ne igra.Jel mislite da je Zidane sujetan pa mu je u hijerarhiji Realov Lingard(Lucas Vasquez primjer vise nego pogodan) ispred jednog neozbiljnog Jamesa!?...Lingard dijete kluba,profesionalan,pozrtvovan i covjek se posteno izborio za svoje minute.Nije strucni stab poludio kriv je mali sigurno.Sad ce neko spominjati ponekad upitni stav i pristup Pogbe(s kojim se slazem ponekad),ali Pogba je bas klasa njega cekas,trpis takav je igrac mada ja licno imam problem s njegovim stavom i ponasanjem u igri bez lopte pogotovo.Ibra kao Ibra vec sam pisao.Igracina,ali pravi pritisak ekipi i moras igrati za njega.Mislim da je fudbal prevazisao takve igrace u jednu ruku i s njima kao glavnim igracima nema titule u najjacim ligama.Ova ekipa je napravila nekakav remont,ali nije bas najbolje.Ima tu mnogo mjesta da se popuni.Rashforda bi gurao na spica i to ne u kombinaciji sa starijim nego dovesti nekog 24,25 godina i izvolite pokazite ko je bolji.Cini mi se da od Ibre ima samo pritisak...

                            Par ozbiljnih igraca treba dovesti Jose.Ima nesto i u glavama.Evo nesto gledam doveo igrace koje su dovodili on i LVG.To su igraci naviknuti na inferiornost u svojim ligama.Ibra jeste sampion,ali ponavljam uvijek je bio u najjacoj ekipi kada je osvajao titule
                            Last edited by AK47; 22-04-17, 14:46.
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Sad cemo da vidimo kakav je ovo klub, ima li ikakve ljudskosti kod njih vise, ima li duse, je li ista posle SAFa ostalo i oce li ponuditi novi ugovor ubjedljivo najboljem igracu (najboljem igracu koji je igrao za klub od odlaska Ronalda na kraju krajeva) kad prolazi kroz najtezi period u karijeri. Srecom ovakva povreda dolazi kad je pri kraju i kad je apsolutna legenda fudbala, iako ima/imao je jos 2-3 godine u sebi sigurno ali ne vjerujem da ce ga ovo nesto omesti bez sto ce izgubiti polusezonu. Sem ako ne bude zelio da se cima i vraca u ovim godinama, u sta sumnjam. On nikad nije zavisio od brzine i eksplozivnosti, nije tip igraca kao Falkao da mu znaci tih 10-15% sto je izgubio zbog povrede.
                              Istini za volju i prije ove povrede nije bilo sigurno da li ostaje. Murinja su pitali oko toga i rekao je da ne zna, a usput se dosta priča o Lukakuu.

                              Vidićemo za ovih mjesec dana kakvi smo bez Ibre, ne morate se džaba raspravljati. Protiv Čelzija je dobro izgledalo, protiv VBA npr i nije.

                              Comment


                              • Beloti.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X