Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ama to je totalno nebitno, uostalom mislim da je više dao timu nego što je "oduzeo", ali to je jedno.. no da si zadovoljan jer se povredio, zbog bilo kakve strane... je....
    (>>upiši sam)
    Last edited by miloolja; 22-04-17, 00:08.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Sreca po tim pa se povredio ne da sam mu ja to zeleo.
      sigpic

      Comment


      • Sad cemo da vidimo kakav je ovo klub, ima li ikakve ljudskosti kod njih vise, ima li duse, je li ista posle SAFa ostalo i oce li ponuditi novi ugovor ubjedljivo najboljem igracu (najboljem igracu koji je igrao za klub od odlaska Ronalda na kraju krajeva) kad prolazi kroz najtezi period u karijeri. Srecom ovakva povreda dolazi kad je pri kraju i kad je apsolutna legenda fudbala, iako ima/imao je jos 2-3 godine u sebi sigurno ali ne vjerujem da ce ga ovo nesto omesti bez sto ce izgubiti polusezonu. Sem ako ne bude zelio da se cima i vraca u ovim godinama, u sta sumnjam. On nikad nije zavisio od brzine i eksplozivnosti, nije tip igraca kao Falkao da mu znaci tih 10-15% sto je izgubio zbog povrede.
        sigpic

        Comment


        • Ogden

          "Sources at Old Trafford have been unable to confirm to ESPN FC whether United are now under an obligation to give Ibrahimovic the extended contract following his injury"
          Njihova moralna obaveza prije svega treba da bude da mu ponude produzenje posle svega sto je uradio ove sezone. Po ko zna koji put, mnogo je on potrebniji Junajtedu, nego Junajted njemu, on je taj koji se spustio na nivo ili dva nize i sad da vidimo reakciju kluba i pokazivanje velicine, ima li je uopste vise, e oce li on da prihvati je vec druga prica. Naravno povreda mijenja stvar, samim tim i finansijske uslove i ne moze primati kao ove sezone kad je igrao 50 utakmica, tako i treba da bude, klauzula neka mora da postoji, neke garancije.
          sigpic

          Comment


          • Yep, vrhunska ideja da se ponudi produzenje ugovora igracu koji je aut do januara.

            Nije on neki kasir jadnicko sa 20 000 platom pa ne zna gde ce ako ne dobije novi ugovor.
            sigpic

            Comment


            • Nema sanse za LS sledece godine, u to sam siguran.
              Runi,Rasko ili Martijal da je donesu, ma nemojte se segaciti, dodje u glavu pojedinim koliko je Ibra doprinosio samim prisustvom na terenu.
              sigpic
              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

              Comment


              • Nemoj tako Mandusicu, vratice se Zlatko na pola naredne sezone. Pa ce i on pripomoci dostizanju zacrtanih ciljeva.
                A mozda i ulozi dodatni napor, pa porani sa povratkom, ili uradi neku Ibrakadabra magiju. Sve je moguce.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Originally posted by manda View Post
                  Nema sanse za LS sledece godine, u to sam siguran.
                  Runi,Rasko ili Martijal da je donesu, ma nemojte se segaciti, dodje u glavu pojedinim koliko je Ibra doprinosio samim prisustvom na terenu.
                  U pravu si, Anderleht je odlucio Ibrahimovic asistencijom i sjajnim golom.

                  UPS.......
                  sigpic

                  Comment


                  • Ne znam samo da li si gledao utakmicu protiv Celzija. Ako jesi i ako mislis da bi onako odigali sa Ibrahimovicem u timu, onda ne znam sta da ti kazem a da ne ispadne da licno prozivam forumase.

                    Neverovatno kako se ova tema pretvorila u selektivan hejt prema odredjenim igracima ma sta god da urade. Uzas, da mogu da se samobanujem na beskonacno uradio bih to odmah. Malo je reci da je ovo mesto postalo izuzetno gadno.
                    sigpic

                    Comment


                    • To si ti i pojedini poceli raditi, zato sam se aktivirao, da vratim balans temi, koja je nemoguca postala.

                      Vidicemo u sledeci desetak meceva, kako je bez Ibre.

                      Jedna dobra utakmica je bolja od 30 golova Ibre u sezoni.
                      sigpic
                      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                      Comment


                      • Slazem se, bolje 200 Ibrinih promasaja nego jedna dobra koja nas je odvela u polufinale LE i sansu da idemo u LS.

                        Upravu si baki, bolje da gledamo Pogbu, stalno pljuvanog ovde kako mu stvara sanse na tacni i nacine na koji ce ovaj da promasi sansu. Pored gola, preko gola, u golmana, promasi loptu... Slazem se, srecnici mi sto imamo Ibru svemoguceg.
                        sigpic

                        Comment


                        • Svadjajte se vi oko Ibre koliko hocete, mi smo bez Roha najebali.
                          Originally posted by Dekinjo
                          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                          Originally posted by La Jugoslavia
                          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                          Comment


                          • Originally posted by bici View Post
                            Svadjajte se vi oko Ibre koliko hocete, mi smo bez Roha najebali.
                            Amen brother. Jedino ce biti dobro ako Tuanzebe dobije sansu, ostale opcije su sve katastrofa.

                            Mada kao sto kaze Aki, jeste Murinjo rekao da bi Pogba mogao biti odlican stoper, mozda nam se eksperiment smesi
                            sigpic

                            Comment


                            • Jeste nije dao go u cetvrtak, ali ovaj podatak si previdio tviterasu, jedan igrac iz Svedske(bosanske krvi) je u toj ligi evrope dao 5. golova i 4. asistirao.

                              Idi na twiter i izracunaj koliko je promasaja imao u LE?
                              sigpic
                              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                              Comment


                              • Srecom imam oci i gledam, ne moram nista da racunam.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X