Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tviteras novi, spekulantski van konteksta.

    Pogba ili ova dvojica, nema dalje tviterasi, i sjece i dugi pas, i trci kao lud.
    sigpic
    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

    Comment


    • Jos kad shvatite da nam je napad najveci i jedini problem u timu...

      Dakle, imamo jednu od boljih odbrana (primljenih golova), imamo Pogbu koji je los navodno, a mi u 95% utakmica ove sezone smo bili bolji i ta sredina je stvorila dovoljno sansi koji napad nije realizovao. Jos kad bi Pogba igrao dobro, gde nam bi bio kraj, kad je sve tako lepo i ruzicasto, kad je on najveci problem.

      Stvarno preterujete, ali dobro. Postali ste kao FB hejtere za Pogbu, ne gledaju utakmicu, on promasi neku sansu i odma je flop i drvo i ne vredi ni dinar.

      Comment


      • Ja sam se ponovo aktivirao radi tih FB-ovaca, mada bolje tviterasa i spekulanata.
        Da vratim nivo ovoj temi, svi jednolicno misljenje, koje nema veze sa vezom, nigdje kritike i rasprave, tviteraski sindrom je ovdje zavladao.
        sigpic
        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

        Comment


        • Čuj nema rasprave... pa samo to i čitam ovde, tako da zbog toga nisi morao da se trudiš
          Večiti rat.... dole fb, živeo tw!!
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Bilo je sinoć u pojedinim momentima mučki gledati kako Rašford i Ibra fuljaju šanse i kako promašujemo nepromašivo. Iskreno, kad smo ušli u extra-time pomislio sam da gola nećemo dati i da će nam se svi promašaji naplatiti na penal-ruletu. Sva sreća da je Rašford odlučio da od tragičara postane diskretni heroj.

            Comment


            • Jesi izbrojala da je 90% u nazad, upravu sam, ako je svaki pas ubrojan, znaci i ti si twiteras
              sigpic
              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

              Comment


              • Slabo ti ide ta matematika Mandušiću
                Uvek tw, nikad fb!
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Bolje nam se pridruži, ne možeš nas pobediti.
                  Ček da se završi ovaj glupi žreb za onu bzvz LŠ pa da vidimo skim idemo u fajt
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Neka vama Pogbine magije i 5-6mjesto u prvenstvu, a Mandusic hoce titulu i LS, to je tviteraski sindrom koji se brzo presalta i bude zadovoljan covjekom koji ne potrci cijeli mec, i njima titula i LS nisu prioritet, oni voli pogbinjov stil i LE.

                    Nece Manda, a pogotovo Mandusic u tu grupu.
                    sigpic
                    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                    Comment


                    • Eto Ibra ce nam doneti LS koju nije u zivotu osvojio Koja nerealnost.

                      Comment



                      • Ibra 28.golova iz 46mececa
                        Runi+Martijel+Rasford=22gola iz 107utakmica
                        Indeks Ibre 0.61 gol po mecu, indeks ove trojke je 0.21 gol po mecu.
                        28golova>22gola
                        46meceva<<107utakmica
                        0.61>>0.21
                        IBRAKADABRA
                        sigpic
                        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                        Comment


                        • Ibra najvise sansi promasenih od svih u PL. On je igrao najvise meceva kao sam napadac, Rasko je igrao krilo u 90% meceva, kao i Marsijal.

                          #IBRAKADABRA

                          Comment


                          • Samo opravdanja, i izgovori, tviteraski.
                            Coek u 36.godini toliko golova i toliko sansi, koji je sam stvorio i usao, jer ima nos i osjecaj, a trosi se puna radi toga da udje u sanse, jer Pogbinjo i momci su nizasta.
                            Legenda kluba 6.godina mladji, ni u jednu sansu nebi usao niti dao ni jedan go, tjeraju ga iz kluba.
                            Marsijel i Rasford imaju doboljan broj utakmica, i mase oni vise od Ibre, a tek igra ove godine u pojedinim mecevima su odusevili, za pet godina ce biti pravi kada stasaju
                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment


                            • Fakt je da je Ibra promasio najvise big chances u PL. Fakt je deka Pogba je stvorio najvise 100% sansi od svih u PL. Imas na oficijalnoj strani BPL, ne pricam napamet.

                              Fakt je da nam Ibra spori napad. Fakt je da kad ga krene igra super ceo tim, kad promasi jednu sansu tu utakmicu necemo dobiti ako on igra do kraja, jer je sve nervozniji i to utice na tim.

                              Ja sam ti rekao, Pogba i tako najgori pravi da sredina igra dobro i stvara sansa, da dominiramo vecim delom utakmicama, ali napad ne prati.

                              Comment


                              • Da, stvarno je neverovatno da nam centarfor daje najviše golova u sezoni, sa najviše odigranih, celih mečeva.

                                Nego treba videti gde je bio Zlatko u njihovim godinama. Tada, u 20im, igrao je za Malme i za 3 sezone dao 16 golova. Mislim kada se već igramo poređenja.

                                Inače nemam ništa protiv Ibre, naprotiv, samo totalno nerezonski poreditti stvari koje se ne porede i osporavati decu oko njega.
                                Last edited by miloolja; 21-04-17, 11:47.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X