Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Veci je problem Rohova povreda nego Zlatanova. Bas smo bili nesigurni s Blindom. Ne verujem da ce Tuanzebeu dati sansu, pre ce staviti Darmiana na stopera.
    Originally posted by Dekinjo
    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
    Originally posted by La Jugoslavia
    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

    Comment


    • Forsiraće on ipak Blindaru sad, kao na početku sezone. Loš je sinoć bio, a kako i ne bi nije igrao sto godina.


      Murinjo je skroz prolupao.

      Comment


      • 105miliona cijena kostanja, a sta je uradio:
        -Promasio dvije ciste sanse, nosalantno(pogbovski), i pravio se budala poslije toga(poslije onog promasaja iz kornera)
        -Velik postotak pasova, fantasitcno dobacivanje u nazad u 90% slucajeva, nigdje rizika i koristi da osvaja prostor(pun potencijal od 105miliona)
        -Najspori na terenu kada se otme lopta ne prati akciju, kada se gubi isto zaboli ga, nikad sprint, da vidis da gine za dres, pa onda i da gresi rekao bi trudi se, ali samo se vuce
        -Soliranje i gubljenje lopti masu puta, kroz cijelu sezonu isto u odbranu vracaj ili je prodaj
        -Prednost, nikada se nece povrijediti, zato sto ne ulazi 100% u duele niti se trosi, dzogira, mogao je i 200minuta da igra, rekreativac
        -Frizura odlicna, dobro izdrzala kisu

        Rasko se spasio onim golom, ali nije ni on najsretnije rjesenje. Primasivao je sanse, solirao, masu praznog hoda. I sansu jedan na na jedan promasiti po ko zna koji put.

        Ibra ocajan, skros izgubio sampouzdanje i zelju, i ne zamjerim mu, sta ce se trositi sa budalama kroz cijelu sezonu i vuci tim iz meca u mec, stigle ga godine, umor.


        Ibra 28.golova iz 46mececa
        Runi+Martijel+Rasford=22gola iz 107utakmica
        Indeks Ibre 0.61 gol po mecu, indeks ove trojke je 0.21 gol po mecu.
        28golova>22gola
        46meceva<<107utakmica
        0.61>>0.21

        IBRAKADABRA

        Spoiler
        Ibra 46. utakmica 28. golova
        Runi 31. utakmicu 5. golova
        Martijel 33. utakmice 7. golova
        Rasford 44. utakmice 10. golova
        sigpic
        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

        Comment


        • Originally posted by Dekinjo
          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
          Originally posted by La Jugoslavia
          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

          Comment


          • Originally posted by manda View Post
            105miliona cijena kostanja, a sta je uradio:
            -Promasio dvije ciste sanse, nosalantno(pogbovski), i pravio se budala poslije toga(poslije onog promasaja iz kornera)
            -Velik postotak pasova, fantasitcno dobacivanje u nazad u 90% slucajeva, nigdje rizika i koristi da osvaja prostor(pun potencijal od 105miliona)
            -Najspori na terenu kada se otme lopta ne prati akciju, kada se gubi isto zaboli ga, nikad sprint, da vidis da gine za dres, pa onda i da gresi rekao bi trudi se, ali samo se vuce
            -Soliranje i gubljenje lopti masu puta, kroz cijelu sezonu isto u odbranu vracaj ili je prodaj
            -Prednost, nikada se nece povrijediti, zato sto ne ulazi 100% u duele niti se trosi, dzogira, mogao je i 200minuta da igra, rekreativac
            -Frizura odlicna, dobro izdrzala kisu

            Rasko se spasio onim golom, ali nije ni on najsretnije rjesenje. Primasivao je sanse, solirao, masu praznog hoda. I sansu jedan na na jedan promasiti po ko zna koji put.

            Ibra ocajan, skros izgubio sampouzdanje i zelju, i ne zamjerim mu, sta ce se trositi sa budalama kroz cijelu sezonu i vuci tim iz meca u mec, stigle ga godine, umor.


            Ibra 28.golova iz 46mececa
            Runi+Martijel+Rasford=22gola iz 107utakmica
            Indeks Ibre 0.61 gol po mecu, indeks ove trojke je 0.21 gol po mecu.
            28golova>22gola
            46meceva<<107utakmica
            0.61>>0.21

            IBRAKADABRA

            Spoiler
            Ibra 46. utakmica 28. golova
            Runi 31. utakmicu 5. golova
            Martijel 33. utakmice 7. golova
            Rasford 44. utakmice 10. golova
            Ti braco onda očito nisi gledao utakmicu ako nisi video da je Pogba sinoć vukao ovaj tim i stvarao im šanse kao na traci. Otvori oči, pun si predrasuda, pusti se tih 105 miliona. Loše si ti to video:

            -Jednom golman skinuo ono nemoguće ispod prečke. Onda ono iz kornera je dobro uspeo da pruži nogu ispred igrača, smetao mu je. Onaj šut je bio dosta iskosa, ono je baš teško realizovati.

            -Lom pasova unapred, mnogo stvorenih šansi, jedina kreacija na sredini terena pošto je Miki sinoć u većem delu meča podbacio. Uostalom prvi gol je pao posle onog njegovog fantastičnog pasa ka Rašfordu.

            -Napravio je mnogo sitnih faulova, oteo dosta lopti, vidi se žar, vidi se to kod onih klizećih startova.

            -Kratko je pošišan, ne može kiša da pokvari kratku frizuru.
            Last edited by HeadBurn3r; 21-04-17, 09:03.

            Comment


            • Samo se ti tjesi, i zavaravaj.
              90% dodje na centar i vrati u nazad ili na beka i to je taj igrac WC?

              Originally posted by HeadBurn3r View Post
              Ti braco onda očito nisi gledao utakmicu ako nisi video da je Pogba sinoć vukao ovaj tim i stvarao im šanse kao na traci. Otvori oči, pun si predrasuda, pusti se tih 105 miliona. Loše si ti to video:

              -Jednom golman skinuo ono nemoguće ispod prečke. Onda ono iz kornera je dobro uspeo da pruži nogu ispred igrača, smetao mu je. Onaj šut je bio dosta iskosa, ono je baš teško realizovati.

              -Lom pasova unapred, mnogo stvorenih šansi, jedina kreacija na sredini terena pošto je Miki sinoć u većem delu meča podbacio. Uostalom prvi gol je pao posle onog njegovog fantastičnog pasa ka Rašfordu.

              -Napravio je mnogo sitnih faulova, oteo dosta lopti, vidi se žar, vidi se to kod onih klizećih startova.

              -Kratko je pošišan, ne može kiša da pokvari kratku frizuru.
              Roj Kin i Skols u paketu je Pogba, po ovome tvom, meni nije tako, gledam mancester 20.godina i nije tako kao sto ti pripovjedas, a meni je cilj da Mancester bude na vrhu i u tom kalupu gledam Pogbinu igru, ti se mrvicama zadovaljavas.
              sigpic
              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

              Comment


              • Mora da ima neki podatak i u vezi toga. Skroz pogrešnu percepciju imaš. Pa pogledaj gore ovu statistiku što je bici postavio. Šta rade onda Erera i Kerik ako Pogba stalno vraća loptu u nazad? Pogba baš ne propušta šansu da gurne loptu unapred ako ima slobodnog igrača, ako nema, vrati je unazad ili ide lopta u stranu, ako nema nikog slobodnog ni pozadi ni po strani onda solira, što je meni skroz opravdano jer ima znanje i snagu da izbaci igrača i zadrži je dok se njegovi igrači ne otvore.

                Comment


                • Daj mi statiku koliko pretrci kilometara na svakom mecu ove godine, to trazim vec drugi put neda mi niko.
                  Statistika pasova nista ne znaci, 90% je u nazad, ne mozete vi kriticki nista sagledati, vi pratite twitere i instagrame i vidite tamo pogba dobar i udri dobar, ne koristi to Mandusic te spekulantske medije.
                  sigpic
                  Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                  Comment


                  • Kada Mandusic pomenu cuvenu Ibrakadabra frazu, moram da se nadovezem sa jednom zanimljivom pesmom naseg legendarnog benda i da je posvetim Zlatku:

                    Non stop, kao top
                    ja sam napunjen
                    kao klinci napaljen

                    Ja znam, pripadam
                    tvojoj magiji
                    kao dugme kosulji

                    I onda malo da modifikujemo refren:

                    I, i, ibraka, dabra, ibraka
                    reci neke magicne
                    i, i, ibraka, dabra, ibraka
                    samo reci, evo me



                    A sto se Pogbinja tice, ako se neko iz Junajtedove sredine trudi da konstantno gura loptu napred, to je onda on. Pa nije to Felaini koji samo gleda da doda najblizem do sebe i da vrati nazad.

                    I moram da dodam da obozavam Mandusica jer prica o sebi u trecem licu i ne prati tvitere i instagrame. Za ovo drugo svaka cast.
                    Last edited by Sandugp; 21-04-17, 09:41.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Valencia je odlican i on je u nekoj svojoj igri na maksimumu,ali fali Joseu neko kao Aurier(nesto sto rade Carvajal i Marcelo u Realu) ko ce u dosta momenata praviti vidnu razliku prema naprijed.Ne kritikujem Valenciu dobar je,ali ima on ofanzivne limite i sto se mene tice on je svoje mogucnosti doveo do maksimuma...

                      Pogba igra solidno nije sad za neke vele kritike,ali nista posebno sad vala.Ocekivao sam bolje,vise.Inace mene kod igraca bas nervira bio brz ili spor kad nema razlike u trcanju bez lopte.On u kontri protivnika kad se gegucka ja bi ga udavio da sam trener

                      Mnogo bespotrebnih igraca ima u ovoj ekipi,odron selekcija
                      Last edited by AK47; 21-04-17, 09:41.
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Originally posted by HeadBurn3r View Post
                        Forsiraće on ipak Blindaru sad, kao na početku sezone. Loš je sinoć bio, a kako i ne bi nije igrao sto godina.


                        Murinjo je skroz prolupao.

                        Sad i ti radis jednu losu stvar, sta god Murinjo kaze gleda se sa negativne strane. Ne vidim nista lose u ovome, planirao je da ubaci Janga jer je So imao grceve, ali mu je mali rekao da zameni neku drugu poziciju i da moze da izdrzi do kraja. Naravno da to treneru mnogo znaci. Nicega loseg u tome nema.

                        Sto se tice ranijih izjava za Smolinga i Dzonsa, naravno da je i to izvuceno iz konteksta, plus su dodate neke budalastine dok se prica sirila. Murinjo je rekao da Dzons i Smoling trebaju dodatno da se potrude i da pokusaju da izdrze bol kroz nesto brzi proces oporavka. Rekao je da ne ocekuje od njih da igraju vec u sledecoj ili onoj tamo utakmici, ali da bi bilo dobro da se u tim vrate pocetkom maja dok prognoza kaze da ce biti 100% fit i zaleceni sredinom maja. I naravno da je iz sprdnje rekao ono: da sam ja u pitanju sutra bih se vratio. Ne ocekuje on od njih da igraju 90minuta povredjeni. Imate pres konferenciju pa i sami odgledajte. Murinjo je sad laka meta jer ocigledno da svi poveruju u svaku tvistovanu pricu i pricu izvucenu iz konteksta.
                        Last edited by bici; 21-04-17, 10:01.
                        Originally posted by Dekinjo
                        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                        Originally posted by La Jugoslavia
                        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                        Comment


                        • Ček, tebi je ok da stisnu zube i izdrže bol dok se skroz ne oporave? Tebi je ok da se vrate pre predviđenog roka oporavka? Pa to je samoubistvo, rizikuješ veću povredu i produžuješ rok oporavka. Ne znam jesi li ikad pokušao da igraš sa nekom sitnom povredom, pa ti nisi ni 60% od oporavljenog igrača. Murinjo ne zna šta je to, on nikad nije bio fudbaler.
                          Last edited by HeadBurn3r; 21-04-17, 10:21.

                          Comment


                          • Da vidimo to stalno vraćanje lopte unazad. Nisam ni ja, evo sada ću da brojim, pod uslovom da nije previše iseckano, jer treba imati u vidu celu akciju, tj taj deo kada doda loptu.

                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Smiješno je uopće napisat da pogba vraća loptu unazad non-stop Hah, konstantno šalje duge lopte napadačima i kontrolira tempo napada, jedini nas igrač koji to radi dok Carrick i herrera imaju vecinom sigurna dodavanja
                              Nekima ocito toliko pogbu ne vole da tu izmišljaju gluposti, ma sigurno je fella bolji od pogbe Haha


                              Sent from my iPhone using Tapatalk

                              Comment


                              • Okej, konstatirano je ovde da i Pogba ne ume, samo vraca loptu unazad, nek ide najbolje. Felaini je bolji sa jednom nogom naravno, borac uvek je tu.

                                Comment

                                Working...
                                X