Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sreca pa se Ibrahimovic povredio, ako veceras stvarno nije bilo dovoljno da vidi koliko smo bolji bez Ibrahimovica (a da taj neko nije Vladan jer je on nerealan do bola za neke stvari, pa sam to prosto tako prihvatio) taj je, bez uvrede, slep kao Sasa Matic i Homer zajedno.

    Ako neko i dalje misli da je dobra ideja da I Am Zlatan ostane i sledece sezone (opet a da nije Vladan) mislim da bi trebao da promeni sport koji ce da prati.

    Ili bih ja morao da promenim sport, mozda sam ja degen.
    sigpic

    Comment


    • Pa na to treba ici, da ce se usrati velicine Mancestera, Old Traforda(mada kakvo je pozoriste sram ih bilo, navijaca Anderlehta sacica dosla i napravise bolju atmosferu od 75 000 ovih pacijenata) i da ce izgoreti u zelji. Ja sam bio ubijedjen da cemo se saliti sa Anderlehtom, ali vidis Tantalove muke. A svi koji su ostali su jaci osjetno od njih po meni.

      Mada katastrofa je ovo sad, Ibra, Roho, Mata, Smoling, Blind mora biti stoper, Lingard ce svaku poceti, ovaj ne namjerava da stane, nastavlja da pegla Martijala i Soua, sapunica prava.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Erik View Post
        Sreca pa se Ibrahimovic povredio, ako veceras stvarno nije bilo dovoljno da vidi koliko smo bolji bez Ibrahimovica (a da taj neko nije Vladan jer je on nerealan do bola za neke stvari, pa sam to prosto tako prihvatio) taj je, bez uvrede, slep kao Sasa Matic i Homer zajedno.

        Ako neko i dalje misli da je dobra ideja da I Am Zlatan ostane i sledece sezone (opet a da nije Vladan) mislim da bi trebao da promeni sport koji ce da prati.

        Ili bih ja morao da promenim sport, mozda sam ja degen.
        Batali ga brate ako nisi vidio onih 150 sansi od 70. do 90. i jednu od 90. do 120. I raduj se sto je neko mozda zavrsio karijeru zbog povrede.
        sigpic

        Comment


        • Cekaj jel ga ti slavis zbog onih promasaja???

          Zbog silnih promasaja cele sezone?? Da li si toliko zaljubljen u njega???? Da li si realan covece???? Reci mi iskreno.... Molim te kao najrodjenijeg.
          sigpic

          Comment


          • U stvari ne moras idem ja na neko vreme... Kao Toma, najpametniji je, zasto da se nerviram.
            sigpic

            Comment


            • sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Ja ga uopste ne slavim, ja sam prvi bio da izadje, ali ako ti ne vidis koliko prostora i sansi vise stvaramo s njim na terenu nego bez njega ne znam sta bih ti rekao. Kazem ti zapali sad petardu, skaci maalo po krevetu sto je mozda zavrsio karijeru, docekao si da ga ne gledas. I uzdaj se u volinu Rasforda koji zabije kao noj glavu u pijesak i siba kroz zid, pa ako prodje prodje. Dobro nista ne kazes za njegove promasaje nikad.

                idi kad ne umijes da se kontrolises i da normalno komuniciras, glavu u pijesak ala Rasko. Ne zasluzujes ista da ti odgovorim, kad ti pukne umijes samo da vrijedjas. Ja sam budala, ne ti.
                sigpic

                Comment


                • Eto problema u našem malom raju
                  Svašta od vas dvojice... al za sve je kriv Žoze.

                  Izeš i klub i fudbal kad ne mogu da sastave dva meča da odigraju čestito ni timski ni pojedinačno... i to mi neki sport. Napraviše nauku od njega, a prost da prostiji ne može biti..samo treba dati gol više od protivnika. Sreća te sudije ne umešaše prste, ako izumemo nepostojeće ofsajde i kornere.
                  Last edited by miloolja; 21-04-17, 00:00.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Nema problema, samo zrtvi. I jos poredi sebe sa Tomom. Blasfemi.
                    sigpic

                    Comment


                    • Može biti kriv Jose, ali da su protivnici nadigrani u bar pola remija, jesu sigurno, što znači da je plan sproveden s njegove strane ali ga igrači nisu realizovali

                      Comment


                      • Mourinho tells Smalling and Jones 'have to be brave now' Rojo is out. #mufc
                        “They cannot make miracles they have injuries. They cannot play Sunday but with special spirit you can sooner than we expect."
                        Rastrgni te kukavice.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          hahhahahahahahahah, ali samo jedna osoba to bi uradila besprekorno
                          Ne verujem da bi to htela ta osoba, ako na istu osobu mislimo . Navodno ta osoba nosi pantalone, a kruzi prica po forumu da taj posao ne rade osobe sa pantalonama

                          Comment


                          • Ne znam analitičaru, ne znam, ali je Raško zaslužio def

                            Vračke, ikone, vudu magija i ostale manđe..samo neka daje rezultate

                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Pa sjecas li se kad je Smoling igrao sa slomljenim palcem protiv Celsija u debaklu i onda ga on prozvao sledecu utakmicu kako neki nisu hrabri, a neki igraju pored bolova. Posle te utakmice Smoling mjesec dana pauze, Dzons igrao pod injekcijama, the brave one, falio ga na sva zvona. Zastrasujuce.
                              Ma katastrofa, ovo je strašno što on radi.

                              Originally posted by Vladan View Post
                              Milion sansi sa Zlatanom na terenu, cim je izasao jedna za pola sata i to bi bilo to. Naprijed je najgori bio Lingard, pa Mikitarjan, ono je sramota sta su igrali. Rasford vocic ali eto trudi se siroma', to mu se ne moze osporiti. Ipak promasio je pet cistih prilika.
                              Očajan je bio Zlatan, ne samo u završnici, tokom celog meča je izgledao nezainteresovano i gubio lom lopti. Ne znam zašto sve stvorene šanse pripisuješ njemu, užasan je bio sinoć. Rašu više odgovara ova pozicija napadača, jednostavno kad igra na krilu troši se kao magarac (što i treba kad gra na krilu jelte) i kad dođe pred gol nema snage da šutne loptu kako treba, ili je šutne koliko da šutne.

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X