Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Labudji pjev sad ide

    sigpic

    Comment


    • sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Last edited by miloolja; 20-04-17, 23:20.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Mourinho: "They (Jones + Smalling) have to be brave now. If it was me, it (returning from injury) would be tomorrow." #mulive [guardian]
          sigpic

          Comment


          • On se sprda jbt
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by srdjan_sl View Post
              Ne znam da li je pogrešno interpretirano ovo u zagradama, ali ako je istina da je ovo rekao i mislio, onda je to najblaže rečeno kriminalno.

              Comment


              • Nerealno šta izjavljuje, čovek je zvanično pukao

                Comment


                • Haha, tako je Zoze, treci svetski rat

                  Tuanzebe dobice nekad sansu, kao Keane

                  Comment


                  • Originally posted by HeadBurn3r View Post
                    Ne znam da li je pogrešno interpretirano ovo u zagradama, ali ako je istina da je ovo rekao i mislio, onda je to najblaže rečeno kriminalno.
                    Pa sjecas li se kad je Smoling igrao sa slomljenim palcem protiv Celsija u debaklu i onda ga on prozvao sledecu utakmicu kako neki nisu hrabri, a neki igraju pored bolova. Posle te utakmice Smoling mjesec dana pauze, Dzons igrao pod injekcijama, the brave one, falio ga na sva zvona. Zastrasujuce.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ne postoji ekipa u Evropi koja više promašuje školske situacije. Bar pola remija u ligi i ovo od večeras je po istom principu. Vjerovatno je Mourinho kriv što su igrači nesposobni da koriste mat pozicije.

                      Shaw kako je igrao može slobodno i da se vrati na klupu.

                      Blind već ispričana priča na štoperu, naprijed Ibra najgori.

                      Nije ni Anderlecht slab, tu su oni, rang Celte i sličnih, najbitniji je prolaz.

                      Ajax je vjerovatno najopasniji, najtalentovanija ekipa od 3 preostale i dobro je da se izbjegnu.

                      Comment


                      • Milion sansi sa Zlatanom na terenu, cim je izasao jedna za pola sata i to bi bilo to. Naprijed je najgori bio Lingard, pa Mikitarjan, ono je sramota sta su igrali. Rasford vocic ali eto trudi se siroma', to mu se ne moze osporiti. Ipak promasio je pet cistih prilika.

                        Ja bih najradije Ajaks, Selta zna u Real da se usere, sto ne bi i u Mancester. Lion je ofanzivan i leteci sve ide, moze biti problema zbog tempa. Ajaks je nekako najmanje iskusan i najnekonstantniji.
                        sigpic

                        Comment


                        • Normalno kad ih on i promašuje

                          Comment


                          • Vala niko gori od Mikija i Zlatana napred. Ovaj prvi se video nije od gola, na sred drugog pol iznenadila se da je još uvek na terenu, a Zlaćani priča za sebe. Osim dva zicera koja je sebi stvorio i vratio se 2x po loptu nazad, ništa.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Promasio je stvarno dvije koje nije smio ni u ludilu, i ja sam bio za to da se izvede ali ih stvara kao na traci, kad ide pritisak on je glavni da otvori sve.
                              sigpic

                              Comment


                              • Eto Lingarda ću da računam u igrače

                                Ajax neiskusan ali su jezivo brzi naprijed, mogu napraviti najviše štete.

                                Comment

                                Working...
                                X