Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • sigpic

    Comment


    • Nema sumnje da ce Marsijal jednog dana biti konkurent za zlatnu loptu, to se jednostavno vidi iz aviona. Medjutim, veliko je pitanje da li on zeli da igra za Murinja i da li zeli da igra za Mancester. Ako su odgovori ne, veoma mi je zao sto nije uspelo ali stvarno nema svrhe da se zadrzava u klubu. Odgovori naginju na "ne", kako na terenu(pristup igri), tako i van njega(agent). Super bi bilo da on i Murinjo nadju zajednicki jezik, ali ako ne uspeju, putuj igumane.
      Originally posted by Dekinjo
      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
      Originally posted by La Jugoslavia
      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

      Comment


      • On zeli za Mancester da igra, to pominje na svaka tri mjeseca rekoh vec. On je dosao Vasiljevu iz Monaka i molio ga da ga pusti da predje u Mancester i ostvari san. Sta vise da pricamo, o Van Galu je sve najbolje pricao, borio se za njega, rekao da su igraci krivi vise nego on, ali vidis da s Murinjom ne ide. Ali s Murinjom u Mancesteru mnogima nesto ne ide.

        Mislim meni je van svake pameti da prodas Martijala, a da produzavas ugovor Dzesiju Lingardu, ej Dzesiju Lingardu, pa to je kraj svijeta.
        sigpic

        Comment


        • Iskreno što se tiče Marsijala, Vlajko je skroz u pravu.

          "Ono sto Dzesi može sa loptom Marsijal može sa pomorandžom"

          Stvarno je nestvarno da neko razmišlja o prodaji Marsijala. On je i dalje klinac ali jedan od najboljih na svetu. Mora sa njim postepeno. Jbg ne reaguju svi isto na kritiku. Neko će da zapne još više samo da dokaže da neko nije u pravu drugi će da padnu u depresiju. Karakter mora da se gradi. A sa igračima kao što su Marsijal, Raško, Šou to mora polako . Deca su to generalno još a pri tom su u fizički najjačoj ligi koja je i medijski najbrutnija. Plus velike pare, takvi igrači maju da se trpe ne u nedogled ali moraju. Uostalom aj samo da vidimo kog bi radije čekali i gledali Andersona, Bitnera, Obertana ili ovu trojiicu?
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • Ako hocete da ga prodate, mi cemo ga uzeti drage volje.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Nemate vi dovoljno para za njega.
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • Prodas Depaja i Martijala, a zadrzis Lingarda, zona sumraka.
                sigpic

                Comment


                • Da li bi pristali na trampu Marsijal za Aleksisa

                  Comment


                  • Originally posted by princara View Post
                    Da li bi pristali na trampu Marsijal za Aleksisa
                    Ja bi.

                    Dao bi Sancheza i za Mbapaea
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Ja ne bih, Aleksis bi bio bolje rjesenje nekoliko godina sigurno ali od Martijala se ocekuje da bude jedan od najboljih fudbalera svijeta, ima tu zicu u sebi i moras da ga brusis i cekas. Sta bi bilo da se SAF odrekao Ronalda posle dvije sezone, suludo.
                      sigpic

                      Comment


                      • sigpic

                        Comment


                        • Ovde se prica da je Marsijal na nivou Dibale, Mbapea, Zezusa i slicnih a on im nije ni do kolena.

                          Ne znam kakve veze imaju Marsijal i Lingard. Od prvog se ocekuje da bude nosilac a drugi je epizodista, rotacioni igrac, igrac zadatka u odredjenim utakmicama. Ja koliko znam svaki tim mora da ima 25-30 igraca a ne samo 11.

                          Mislim valjda je bolje da to bude igrac iz akademije nego neki stranac, ali to sam samo ja. Bas hejtujete decka bez razloga, svima je jasno i Murinju i svima kakav on status ima u klubu, ali izgleda da je on u 2017 postao dezurna zrtva.
                          sigpic

                          Comment


                          • A sto nije nivo Zezusa, ko je Zezus, sta je on uradio za sad? Pa Moura je bio otac u Brazilu pa znamo kako je posle ispalo, ne znam ni kako se zove onaj najbolji igrac brazilske lige sto je zelio u Mancester da igra, pa taj u Evropi nie mogao da igra. Cus Zezus, pa sezonu kakvu je Martijal imao siguran da Zezus nece imati sledece u Sitiju. Dibala je stariji i to je dosta u tom dobu, velika razlika, a Mbape izgleda spektakularno, ali zar nije i Toni bio spektakularan prosle sezone? Zar nije bio spektakularan one polusezone u Monaku? Zasto Murinjo izvlaci vise iz faking Lingarda koji je u Martijalovim godinama mogao samo da igra u Birmingemu, Brajtonu i sl. i koji je realno jedna muva bez glave. A moze da pegla ubjedljivo najboljeg ofanzivca Mancestera prosle sezone i jednog od najboljih mladih igraca, pa znamo kakve ga klauzule prate, mislis li da ih je Monako stavio fore radi?
                            sigpic

                            Comment


                            • Daj mu Zoze sutra sansu, ubedjen sam da ce ih unistiti. Ubedjen.

                              Lingard je postao prvotimac, nije vise rotacija.

                              Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                              Comment


                              • Svaki sampionski tim mora da ima nekoliko Lingarda i nekoliko Felainija u svom timu. Sta je jedan Viktor Mozes u Celziju? Zivotinja i priuceni igrac kog je Konte takticki usmerio. Sve vam je Erik rekao sto se tice Lingarda.
                                Originally posted by Dekinjo
                                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                                Originally posted by La Jugoslavia
                                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                                Comment

                                Working...
                                X