Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • To tebi uopste nije upuceno, to je prosta cinjenica. Stvari koje Martijal moze da proizvede Rasford ne moze i sumnjam da ce ikada moci, nadam se da grijesim.

    Ne treba, on po igri i formi ne treba da bude u startnih 11, ali isto tako ne treba ni Pogba, mi smo imali Snajderlina i Svajnstajgera koji nisu dobili sansu jer je Pogba svaku igrao, a kako je igrao? Lose. Mi smo imali Depaja cijelu polusezonu koji je odlican bio kad bi od dobio priliku, je li je dobio? Nije, dobio je na kasicicu, e to je ono sto nervira, ali zato Lingard moze nista da ne doprinosi i trci kao bezglava kokoska mjesec dana i opet ce igrati. Jer on trci i ima pravi pristup. Jang isto, sjetimo se Janga protiv Evertona, skoro je bilo, je li mu pomogao dobar pristup nesto? je li Manceteru? Naravno da nije. Mikitarjan odligrao onu katastrofu protiv Sitija nema ga ni na mapi mjesecima. Jesmo li svi ovdje ludjeli zbog toga? Jesmo. Je li to u redu? Nije. Situaicja sa Souom, prozivke, javne kritike, prozivke Martijala, nesto se ne sjecam da je prozivao Rasforda, Janga, Lingarda, Pogbu, pa i Baljija koji je najblaze bio ocajan od AKNa do poslednjih par nedelja. Ne znamo mi mnogo toga sto se desava, evo ako ode Mata je li to posteno? Pisa krv na svakoj utakmici, pro od glave do pete i otici ce na ljeto, a Lingard dobija 100k funti nedeljnu platu. To smeta, meni barem.
    sigpic

    Comment


    • Vladane draži si mi bio onako preoptimističan na startu sezone, nego sada prepesimističan

      Meni je ok da igrači sa pravim pristupom u ovom momentu sezone i u ovakvoj specifičnoj poziciji Uniteda, dobijaju prednost u prvih 11. Danas se to baš najbolje pokazalo. Fella je obično odron, no danas je bio sjajan, a Darmian i Young su odradili takođe odlične partije. Upratio sam tvit o heat mapu Lingarda danas, nema gdje ga nije bilo, svoj zadatak je ispunio, a tim je pobijedio. Kompletirana priča.

      Comment


      • Samo sto su svi oni dobijali priliku itekako u poslednje vrijeme, a i tokom sezone, pa vidimo kako nam ide. Meni ovo izgleda potpuno neodrzivo, prosle sezone smo tako dobili Arsenal, pretprosle smo sa Bleketom i Meknerom i odbranom u troje tukli Arsenal na Emiratima pa smo svi znali da to nema sanse da opstane na duze staze, ali eto sacekacemo pa neka vrijeme presudi
        sigpic

        Comment


        • Mourinho će ovako ili onako napraviti tim po svojoj mjeri, od ovih ili od novih igrača, tu nema sumnje. Danas su mu trebali igrači sa zadatkom, takve igrače je i izveo i pogodio s njima. Eto Anderlechta u četvrtak za Martiala i Mikitarijana da ih pobjeđuju solo prodorima, petama i duplima pasovima, nikakav problem.

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            To tebi uopste nije upuceno, to je prosta cinjenica. Stvari koje Martijal moze da proizvede Rasford ne moze i sumnjam da ce ikada moci, nadam se da grijesim.

            Ne treba, on po igri i formi ne treba da bude u startnih 11, ali isto tako ne treba ni Pogba, mi smo imali Snajderlina i Svajnstajgera koji nisu dobili sansu jer je Pogba svaku igrao, a kako je igrao? Lose. Mi smo imali Depaja cijelu polusezonu koji je odlican bio kad bi od dobio priliku, je li je dobio? Nije, dobio je na kasicicu, e to je ono sto nervira, ali zato Lingard moze nista da ne doprinosi i trci kao bezglava kokoska mjesec dana i opet ce igrati. Jer on trci i ima pravi pristup. Jang isto, sjetimo se Janga protiv Evertona, skoro je bilo, je li mu pomogao dobar pristup nesto? je li Manceteru? Naravno da nije. Mikitarjan odligrao onu katastrofu protiv Sitija nema ga ni na mapi mjesecima. Jesmo li svi ovdje ludjeli zbog toga? Jesmo. Je li to u redu? Nije. Situaicja sa Souom, prozivke, javne kritike, prozivke Martijala, nesto se ne sjecam da je prozivao Rasforda, Janga, Lingarda, Pogbu, pa i Baljija koji je najblaze bio ocajan od AKNa do poslednjih par nedelja. Ne znamo mi mnogo toga sto se desava, evo ako ode Mata je li to posteno? Pisa krv na svakoj utakmici, pro od glave do pete i otici ce na ljeto, a Lingard dobija 100k funti nedeljnu platu. To smeta, meni barem.
            Je li Mancesteru pomogao Marsijalov pristup ove sezone? Nije.
            Originally posted by Dekinjo
            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
            Originally posted by La Jugoslavia
            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

            Comment


            • Svaka cast momcima i Murinju, pogresio sam.

              Ali se ipak slazem sa Vladanom za ovo ispisano posle utakmice.

              Sent from my LG-D855 using Tapatalk

              Comment


              • sigpic

                Comment


                • Originally posted by Ser Deni [emoji768
                  ;1614262]

                  P.S

                  https://instagram.com/p/BS9E-pKFfdt/




                  Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
                  Nisi ni otvorio link kada sam ti odgovarao... Ccc :P


                  Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

                  Comment


                  • Još kada bi se Siti dobio.

                    I tek posle svega vidiš koliko je ovo još jedna bačena sezona. Koliko očajnih utakmica smo gledali.
                    Originally posted by Vladan
                    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                    :vinjaksmajli:

                    Comment


                    • A sto je najgore, bila je gomila utakmica koje su odigrali dobro, a nisu dobili jer jednostavno nisu imali srece, sto pogodjenih stativa, sto su pojedini golmani branili nenormalno. I onda povedu, daju gol i murinjo krece da se brani i prime gol. Bice bolje sledece sezone. Ali mora ova da se spasi nekako

                      Comment


                      • Originally posted by l1m4r View Post
                        Još kada bi se Siti dobio.

                        I tek posle svega vidiš koliko je ovo još jedna bačena sezona. Koliko očajnih utakmica smo gledali.
                        Nije ako osvoji LE, onda je ovo jedna solidna sezona. Obezbedjen minimum (LS), osvojen jos 1 trofej pritom, isforsiran Rasford lepo, unapredio Ereru/Valensiju, "otkrio" Roha...

                        Medjutim ako ne udjemo u LS, onda jeste 1 korak napred 2 nazad (ponovo).
                        sigpic

                        Comment


                        • Nemam pojma ime. Ja u LE ne verujem. A sama LS ne treba da nam bude uspeh.

                          Ovo za Raška, Tonija i Ereru jeste ok. Ali nije dovoljno pogotovo što nam se igra neće u budućnosti graditi oko njih.
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • Od LE mu sve zavisi, ako je osvoji bice ok sezona, ako je ne osvoji bice katastrofalna. Jedino sto ce biti dobro je sto je ucinio da ekipa tesko gubi, sem toga ne bi bilo nicega za sta bi se covjek uhvatio, jednostavno Van Gal je sa mnogo slabijim kadrom imao bolje rezultate.
                            sigpic

                            Comment


                            • Samo obezbedjivanje LS ne treba da bude uspeh, ali mora da bude temelj za buduce uspehe, za stabilnost.

                              Nisam siguran bas, mozda oni nece biti nosioci, ali ce biti jako bitni srafovi (mada rekao bih da ce Markus biti nosilac uskoro, ali ajde).
                              sigpic

                              Comment


                              • Obezbeđivanje LS treba da nam bude loša sezona. Tj to 3 i 4 mesto.

                                Videćemo, kak će se Raško razvijati. A Toni još 2 max 3 godine će biti kod nas. Erera isto tako. Tj pregoreće ako nastavi ovoliko fizički da se troši.
                                Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X