Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sta mislite, koji je veceras sastav?

    Ja se nadam ovome

    DDG/Romeo

    Valensija Bejli Roho Sou
    Erera Kerik Pogba
    Miki Ibra Marsijal/Rashford

    Comment


    • Jedino umesto Soa biće Blind
      A ovde mislim da će pre Marsijal nego Rašica


      Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

      Comment


      • Ne bi me cudilo da Lingard pocne, ima taj prednost u odnosu na Martijala lagano, a moguce i Mikija
        sigpic

        Comment


        • Konacno su to i Erera i Pogba i Kerik, nadam se da ce biti 4-3-3. Miki je must, odgovaraju mu vakvi timovi kao Anderleht, posebno na gosti.

          Comment


          • Erera Felaini i ispred Pogba
            sigpic
            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

            Comment


            • Procurelo

              Starters

              Romero

              Valencia

              Bailly

              Rojo

              Shaw

              Fellaini

              Herrera

              Pogba

              Mkhitaryan

              Lingard

              Ibrahimovic

              Substitutes

              De Gea

              Darmian

              Fosu-Mensah

              Blind

              Carrick

              Rashford

              Martial
              sigpic

              Comment


              • Dobar sastav.
                Originally posted by Dekinjo
                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                Originally posted by La Jugoslavia
                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                Comment


                • Mislim da je De Hea bivsi, dao je i Murinjo neku izjavu da o tome treba da se misli kad zavrsi sezona, ne sad. Treba uzeti nekog igraca/igrace Realu, a ne samo pare. Od para i onako ne znaju sta ce.
                  sigpic

                  Comment




                  • Samo jos da vidimo da li je 4-2-3-1, 4-3-3 ili 4-4-2.
                    Steta sto ne igra Sou, pokazao je da je daleko najbolja opcija na levom beku.

                    Vladane koga bi trazio u racun za DDG? Po meni najbolja opcija Kros ali bi bio zadovoljan i sa Varanom.
                    Last edited by srdjan_sl; 13-04-17, 19:01.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by srdjan_sl View Post
                      Vladane koga bi trazio u racun za DDG?
                      Dacu ti hint. Ime mu pocinje na L.
                      sigpic

                      Comment


                      • Ja bi Ramosa uzeo i to je to. Moze i u taj paket Kasemiro

                        Comment


                        • Mislim da se zanosite sa Krosom i ostalim. Najrealniji su oni igraci koje Real ne zeli - Hames, Danilo, Navas...
                          sigpic

                          Comment


                          • Vladan i njegovi procureli izvori.

                            Nikad Real nece pustiti Modrica, lik im drzi tim. Raspadali su se prosle godine(ili bese pretprosle) kad se on povredio.

                            Varan je jos jedan mlad igrac koji je daleko od punog potencijala, ne treba nam jos takvih. Trebaju nam igraci koji su blizu najboljih godina ili vec u najboljim godinama. Trebaju nam dokazani pobednici i glave koje su pribrane u svakom mecu i odradjuju svoje zadatke u svakom mecu, bez oscilacija u formi. Moze neko mladji ako iza sebe ima bar dve konstantno dobre sezone, ali tesko da se to moze naci.

                            Iz Reala Kros, Pepe, Modric, Marselo i Ramos su takvi igraci. Vecina nemoguce misije(mozda i svi) al mozda Perez popusti ako bas zeli De Heu. Takvi igraci mogu mnogo, mnogo, mnogo, da nam pomognu. Hames i Varan ne spadaju u taj tip.
                            Last edited by bici; 13-04-17, 19:44.
                            Originally posted by Dekinjo
                            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                            Originally posted by La Jugoslavia
                            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                            Comment


                            • Ne zelim da pravim svadju, ali mislim da su transferi dobrih, standardnih igraca iz Reala u ManUtd vise mastanje nego realnost, sem nekog nenormalnog obestecenja i zamene spremne za Real koju Perez smatra da je bolji od doticnog igraca.

                              Comment


                              • opet gomila sansi i opet samo jedan gol...

                                Comment

                                Working...
                                X