Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Brajkula View Post
    Sad na leto kad dovedete Ivana ima oko njega da gradite tim.
    Pomeri se odatle. Da ne čuje zlo
    Originally posted by Vladan
    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
    :vinjaksmajli:

    Comment


    • Brajkula odjebi, ako nemas pametan post.

      Na kome ce graditi sa ovim igracima?
      Mi nemamo ljevog i desnog beka, nemamo centralne bekove, nemamo sredinu, nemamo krilne igrace koji prodiru prave jebeni problem odbrani, i sta ce Murinjo.
      Odbrana stotinu konbinacija, rekoste Jons i Roho taj kljucni par oko nove godine, pa onda Jonsa prodavajte kiksara, pa Smoling kiks ili povreda, biraj, onda masu konbinacija.
      Gdje su ljevi ili desni bek, gdje je taj Bog Sou Luk koga ste vazdigli, gdje je jebeni Darmijan kojeg ste spjevove pravili, Valensija nema centarsut kvalitetan,samo po zemlji, visoki nema, koliko god brz i dobar u odvrani, vamo na drugoj sada i Janga mecu, ko sve nije igrao od Roha, preko Blinda...
      Sredina i krila da ne nastavljam...
      Meni jedino Mata i Ibra pokazuju klasu konstatno i to se vidi na terenu.
      Ovi ostali sta iskoci i kakav izadje.

      Sta vi hocete?
      Da uzmemo titulu necemo je uzeti jos 5godina garantovano, ovdje nista se ne rjesava sve je ovo, ludiranje od transfera.
      sigpic
      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

      Comment


      • Pa kako onda nije do trenera?
        Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment


        • Bio ti je Mojes i Van Gal oni su sranje napravili, koje ce moci da se popravi u tri sezone, i Fergi je kriv, nije smjene uradio, od njega je ovo sve, i samo je eskaliralo.

          Da Ibre nema bili bi dolje kod Hula, i nebi uzeo cipiripi kup, i nadao se LE to jest LS, ali ajde jebo Ibru i Murinja.
          Da ti Murinja svaki mec bi ti igrao Runi i uzivao bi, covjek jedini ima muda za takve rezove, i ima moje povjerenje, dati mu 3-4godine, pa onda suditi.
          sigpic
          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

          Comment




          • Last edited by srdjan_sl; 01-04-17, 22:50.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Dekinjo
              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
              Originally posted by La Jugoslavia
              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

              Comment


              • Originally posted by manda View Post
                Valensija nema centarsut kvalitetan,samo po zemlji, visoki nema, koliko god brz i dobar u odvrani, vamo na drugoj sada i Janga mecu, ko sve nije igrao od Roha
                Guglaj malo stats ako ne vidiš fudbal, ne diraj igrača sezone. A za ostale igrače bar približno pogodi kako se pišu pa da forumarimo, može?

                #rasword #martiel

                Neki pravopis, interpunkcija, nešto...? Očekujem bar toliko od nekog koga Vladan gura u potpis. Mada, Vladane, ne slaže ti se metrika pevanja u tom hitu svakako.

                Comment


                • Valensija je meni medju omiljenima, i odlicno igra sezonu, ali nama centarsut, to je istina i to sam samo naglasio.
                  Statistike, twitere i ostale drangulije ostavljam vama strucnjacima, samo vidim svake sezone ispod crte LS, ali Martijel razbio prosle godine.

                  Sto se tice gramtike i pravopisa, posem 99% sa telefona i ne pada mi se zamarati sa tim.

                  #otkaz #smjena #ibra #murinjo
                  sigpic
                  Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                  Comment


                  • Aooo, nećeš više jabuku piti pa čitati forum pred spavanje, crni Abele.

                    Pardon za ton poruke. Tenzija pred izbore.

                    Comment


                    • I ovdje se igra pravi prema Pogbi, on je igrac od sto miliona i moze da igra samo na jednoj poziciji, a i tu je limitiran, a onda se prigovara Ibri sto vuce cijeli tim.

                      #otkaz #smjena #ibra #murinjo
                      sigpic
                      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                      Comment


                      • Originally posted by manda View Post
                        Bio ti je Mojes i Van Gal oni su sranje napravili, koje ce moci da se popravi u tri sezone, i Fergi je kriv, nije smjene uradio, od njega je ovo sve, i samo je eskaliralo.

                        Da Ibre nema bili bi dolje kod Hula, i nebi uzeo cipiripi kup, i nadao se LE to jest LS, ali ajde jebo Ibru i Murinja.
                        Da ti Murinja svaki mec bi ti igrao Runi i uzivao bi, covjek jedini ima muda za takve rezove, i ima moje povjerenje, dati mu 3-4godine, pa onda suditi.
                        Cek bre Mando..

                        Bolje je imati Ibrahimovica?

                        ili Mesija, Nejmara i Suareza? Bejla, Ronalda, Benzemu? Runija, Teveza, Ronalda? Da ne znas koga pre da cuvaju..

                        Ali ne daj sve na Ibru.
                        Vaspitavaj igrace po 6meseci.
                        Nadje formaciju, pa je promeni.
                        Proda 3 igraca u januaru pa kuka..

                        Toliki problem imas sa tim Soum, da to nije normalno. A decko na kasicici celu sezonu.
                        Marsijal umesto da kida on u dubiozi. Kakav si ti psiholog onda?

                        Mnogo je gresaka napravio Mou. Ali realno moras da ga pustis da bude jos dve godine. Jer nemas boljeg trenutno dostupnog.

                        Ali nema veze prodaj sve. I kloniraj Ibru.
                        Last edited by l1m4r; 02-04-17, 10:04.
                        Originally posted by Vladan
                        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                        :vinjaksmajli:

                        Comment


                        • Originally posted by bici View Post
                          Videli smo danas kako je bilo bez Ibre. Nemamo prisutnost na terenu, vecina igra za sebe i sa pola snage, nikakvog kombinovanja, linkup ne postoji. Umesto da neko napravi iskorak i preuzme odgovornost kada nema Zlatana, desilo se suprotno.

                          Imam nekoliko pitanja.
                          Jer si video ove sezone da je Martial nesto uradio sam kao prosle sezone , ili Rasford ?
                          A ta dva klinca su pokazala prosle sezone pod Van Galom da mogu,umeju i znaju da igraju.

                          Murinjo je poznat po tome da nema neke ideje kako da mlade igrace afirmise.
                          Imamo ovu dvojicu i Fosu Mensaha , a sva trojica nemaju minute kakve je imao Martial prosle sezone pod Van Galom .(parafriziram ,dajem samo poredjenje ,mozda i imaju ,nisam gledao taj statisticki podatak)

                          Vise minuta imaju Felaini ,Lingard ,dva igraca koja osim sto su pozrtvovani ,nemaju fudbalskog znanja.
                          Ako se gleda ta pozrtvovanost ,ajde da igramo sa fudbalskim analfabetama ,a da fudbalske znalce ,prepustimo Konteu ,Gvardioli ,Poketinu , Klopu ..Arsenal necu tu da ubrojim ,oni se ukopavaju sa Vengerom ,da im ne stajem na muku.

                          Ako je umeo Van Gal da iskoristi potencijal/kvalitet ove dvojice ,kako to da Murinjo ne ume ?
                          A svi se slazemo da je Murinjo bolji trener od Luja.
                          Dakle u cemu je caka?

                          Comment


                          • Sve teče po planu. Nakon 3 godine haosa s dilejama na klupi osvojiće se 2 trofeja, ne računam CS.

                            Comment


                            • @Limar
                              ili Mesija, Nejmara i Suareza? Bejla, Ronalda, Benzemu? Runija, Teveza, Ronalda? Da ne znas koga pre da cuva
                              Ovo je kljuc, nema ti kvalitet Raso i Martijel da rade posao kao gore doticni.

                              Kakav crni pshilog, pa taj Martijel je sam sebe sjebao sami ste pricali da ga je zena karala, onda uznemirio se uzeo mu Bog broj 9, mars mali.

                              Uzme onog Renato Sanceza, igrao u portugalu odlicno, na prvenstvu za portugal ulazio i preokretao tok utakmica.
                              On da je dosao u Mancester bi bio svaki mec prva postava i ocekivalo bi se da radi posao, a u Bajernu on je na klupi ulazi i radi.
                              U jebenom Mancesteru nema vise Fergijeve selekcoje.
                              Ispod 23 i preko 23godine, to je Fergi napravio i funkcionisalo je.

                              PS Pisem iz kafane, oprostite za zarez...

                              #otkaz #smjena #ibra #murinjo
                              sigpic
                              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                              Comment


                              • Originally posted by blanco View Post
                                Imam nekoliko pitanja.
                                Jer si video ove sezone da je Martial nesto uradio sam kao prosle sezone , ili Rasford ?
                                A ta dva klinca su pokazala prosle sezone pod Van Galom da mogu,umeju i znaju da igraju.

                                Murinjo je poznat po tome da nema neke ideje kako da mlade igrace afirmise.
                                Imamo ovu dvojicu i Fosu Mensaha , a sva trojica nemaju minute kakve je imao Martial prosle sezone pod Van Galom .(parafriziram ,dajem samo poredjenje ,mozda i imaju ,nisam gledao taj statisticki podatak)

                                Vise minuta imaju Felaini ,Lingard ,dva igraca koja osim sto su pozrtvovani ,nemaju fudbalskog znanja.
                                Ako se gleda ta pozrtvovanost ,ajde da igramo sa fudbalskim analfabetama ,a da fudbalske znalce ,prepustimo Konteu ,Gvardioli ,Poketinu , Klopu ..Arsenal necu tu da ubrojim ,oni se ukopavaju sa Vengerom ,da im ne stajem na muku.

                                Ako je umeo Van Gal da iskoristi potencijal/kvalitet ove dvojice ,kako to da Murinjo ne ume ?
                                A svi se slazemo da je Murinjo bolji trener od Luja.
                                Dakle u cemu je caka?
                                Gde si ti video da ja branim Zozea za sve sto si iznad napisao? Meni cacka zivac kad neko kaze da je Zlatan problem. Jer ocigledno je juce bilo da to nije slucaj. Akcije i taktika nam se ne vrte samo oko Zlatana, medjutim, Zlatan je taj koji mora da nas vuce iz utakmice u utakmicu. Dve potpuno razlicite stvari.

                                Svima je jasno da nam svi mladji igraci underperform-uju cele sezone. Zozeov problem je to sto ne ume da nadje zajednicki jezik sa njima i da ih motivise. Zasto bi, pobogu, krivili Zlatana za tako nesto?

                                Taj Marsijal kog si pomenuo, ne igra ni za k cele sezone. Zlatan kriv, jel? Rasford je omasio bar 6-7 puta 1 na 1. Zlatan kriv?

                                Ne mozes mi reci ni da svi ti igraci losije igraju jer moraju da se podredjuju Zlatanu na terenu, to je apsolutno netacno. Vidno je da svi napred imaju potpunu slobodu da se izraze.
                                Originally posted by Dekinjo
                                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                                Originally posted by La Jugoslavia
                                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                                Comment

                                Working...
                                X