Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Za sada identična utakmica kao prošle sezone protiv Vest Broma, tad je Lingard spasio odličnim golom, mora i sad neko.

    Comment


    • Kraj je ovo, ostaje 0:0.
      Originally posted by Dekinjo
      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
      Originally posted by La Jugoslavia
      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

      Comment


      • Dajemo ga do kraja 100%

        Comment


        • Bas ne znamo protiv bunkera da igramo, jednostavno nismo dovoljno dobri. I opet golman na OT dominira.

          Tapatalk
          sigpic

          Comment


          • Ma nisam ni nervozan, sve je izgubilo smisao što se lige tiče prije mjesec i kusur dana. Čelzi,Totenhem,Siti,Liverpul to je top 4 sad već izvjesno. Mi imamo previše utakmica da bi i i pomislili nešto, posebno jer su pola utakmica derbiji a pola protiv ovih iz zone ispadanja.

            U utorak već protiv Evertona. Ako išta vraća se Ibra.

            Comment


            • Ma nema igraca u napadu, hiljade centarsuta samo jedan igrac u sesnestercu, moraju se prikljucivati iz drugog plana.
              Sada oni koji su govorili da bez Ibre bi bilo bolje mogu da vide da su u pravu, razbio Martijel sa sutevima i promasajima, potezima vise, dobar igrac za osrednji klub, ali za 3-4godine ce biti WC, cekacemo to je moto Mancesrera i ovdje nas je dovelo to cekanje mladih Sou,Marsijal,Rasworda,Lingarda,Depaja...
              Svi ovi mladi potez vise, dribling, kada treba centarsut sut, kada treba sut dribling, stalno prazan hod.
              Nema igre, bez Ibre.
              Drzi sam sve konce, da je igrao bilo bi vise prosotra za sve i uzeli bi ovo lagano.
              Mislim da se Murinjo razocarao u pojedine, ima li su sansu i nisu je iskoristili, po ko zna koji put iste greske se ponavljaju.
              Runi je izdominirao isto.
              Mnogo ovdje treba promjena da bi islo na bolje.

              Mojes, VanGa i Murinjo, nije do trenera ocito, jednostavno igraci limitirani, koje Murinjo mora nastaviti da cisti i ostranjuje.
              Dzons,Darmijan,Sou???,Blind,Kerik,Lingard,Runi, Jang i jos koji, i dovesti prave igrace na skoro sve ove pozcije gdje igraju, i nece onda biti slepanja.
              sigpic
              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

              Comment


              • Ne moze se s limitima imati najduzi niz bez poraza u top 5 liga nikako.

                Bailly impresivan <3
                Izvini Vladane, ali ovaj je Vidic za Smotu Smolinga.

                Comment


                • Nezainteresovano. Ne znam sta je Miki igrao danas, bas je dosta podsecao na Ozila, kurcobolja na vrhuncu.

                  Ali Runi, kako ga je vodila lopta, ko da nikad u zivotu nije igrao fudbal
                  Originally posted by Dekinjo
                  Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                  Originally posted by La Jugoslavia
                  Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                  Comment


                  • Murinjo je sam kriv ,sto ne postoji igra kada ga nema Ibra.
                    Cela taktika mu je igraj preko Ibre , sve se vrti oko njega.
                    Nisu krivi ni Martial ,ni Rasford ,jer i kada su igrali , nije bila igra preko njih vec preko Ibre.

                    Ibra kao igrac je brutalan ,ali kao igrac za ekipu poput Junajteda , on donosi vise "stete" nego li "koristi".
                    On licno i personalno ima brutalnu sezonu ,ali sama igra trpi ,a i mladi igraci nemaju prostora da pokazu ono sto su pokazivali prosle sezone.

                    To nece priznati samo oni koji su totalno odlepili za Ibrom kao pojavom.

                    Evo @manda je napisao
                    Ma nema igraca u napadu, hiljade centarsuta samo jedan igrac u sesnestercu, moraju se prikljucivati iz drugog plana.
                    Simpaticno ,ali kada igra Ibra ,mi ne koristimo njegovu visinu i snagu u duelu ,da napadnemo protivnika centarsutem u sesnaesterac ,vec trazimo egzotiku.
                    Ne znam dal smo 5% njegove dominantnosti u skok igri i duelu ,iskoristili ove sezone.
                    Vise ga gledamo kako glumi Mesija izvlacenjem na 30-ak metara od gola ..

                    Comment


                    • Originally posted by blanco View Post
                      Murinjo je sam kriv ,sto ne postoji igra kada ga nema Ibra.
                      Cela taktika mu je igraj preko Ibre , sve se vrti oko njega.
                      Nisu krivi ni Martial ,ni Rasford ,jer i kada su igrali , nije bila igra preko njih vec preko Ibre.

                      Ibra kao igrac je brutalan ,ali kao igrac za ekipu poput Junajteda , on donosi vise "stete" nego li "koristi".
                      On licno i personalno ima brutalnu sezonu ,ali sama igra trpi ,a i mladi igraci nemaju prostora da pokazu ono sto su pokazivali prosle sezone.

                      To nece priznati samo oni koji su totalno odlepili za Ibrom kao pojavom.

                      Evo @manda je napisao

                      Simpaticno ,ali kada igra Ibra ,mi ne koristimo njegovu visinu i snagu u duelu ,da napadnemo protivnika centarsutem u sesnaesterac ,vec trazimo egzotiku.
                      Ne znam dal smo 5% njegove dominantnosti u skok igri i duelu ,iskoristili ove sezone.
                      Vise ga gledamo kako glumi Mesija izvlacenjem na 30-ak metara od gola ..
                      Videli smo danas kako je bilo bez Ibre. Nemamo prisutnost na terenu, vecina igra za sebe i sa pola snage, nikakvog kombinovanja, linkup ne postoji. Umesto da neko napravi iskorak i preuzme odgovornost kada nema Zlatana, desilo se suprotno.
                      Last edited by bici; 01-04-17, 20:21.
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment


                      • Samim tim što sve zavisi od Zlatana pokazuje da smo jedna velika nula "0".
                        Originally posted by Vladan
                        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                        :vinjaksmajli:

                        Comment


                        • Danas je vise falio Pogba nego Zlatan po meni.

                          Comment


                          • Ponovo Ibra kriv sto drzi sa 35-36.godina igru Mancestera, a Murinjo to koristi, jer su ostali nesposobni u svakom pogledu.

                            Graditi igru oko koga ?
                            Runija ili Martijela ili Rasworda???
                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment


                            • Nemoj jebati Mando. Samim tim što Murinjo sve zasniva na njemu ti kaze da je i on pukao. Ceo tim je Ibra. Smešno.
                              Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment


                              • Originally posted by manda View Post
                                Ponovo Ibra kriv sto drzi sa 35-36.godina igru Mancestera, a Murinjo to koristi, jer su ostali nesposobni u svakom pogledu.

                                Graditi igru oko koga ?
                                Runija ili Martijela ili Rasworda???
                                Sad na leto kad dovedete Ivana ima oko njega da gradite tim.

                                Comment

                                Working...
                                X