Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Smo sto Zlatan uopste nije spor igrac, vec je njegov stil fudbala takav, on je napadac holder, paser, otvarac prostora.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Smo sto Zlatan uopste nije spor igrac, vec je njegov stil fudbala takav, on je napadac holder, paser, otvarac prostora.
      Jebac, rastavljac, oduzimac nevinosti, gospodar munje, jahac oluje, princ jutra, skidac mraka, ploditelj neoplodljivih, poremetac menstrualnih ciklusa, dzelat nevernih toma, sudija gresnih neznalica, onaj koji dolazi sa zorom - BOG.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • sigpic

        Comment


        • Znaci Maruan moze da igra, odlicno, treba nam skok.
          sigpic

          Comment


          • Dat ce opet gol fella


            Sent from my iPhone using Tapatalk

            Comment


            • Fela spasava sezonu.
              Originally posted by Dekinjo
              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
              Originally posted by La Jugoslavia
              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

              Comment


              • Kaze Di Marzio da je Lakazet prioritet Atletika da zamijeni Grizmana, a Grizman najblizi Bajernu. Ha, Sances all over again. Kod Renata smo imali srece, ali ovo ce biti bolan poraz. No eto sanse da se dovede Miler onda, ionako on i Karlo nesto ne saradjuju bas najbolje.
                sigpic

                Comment


                • sigpic

                  Comment


                  • Sretno bastianu
                    Šteta sto se nije vise posvetio nogometu a manje Ani Ivanović pa da ostavi trag kod nas


                    Sent from my iPhone using Tapatalk

                    Comment


                    • Bayern Munich are "in the front row" for Antoine Griezmann, according to @DiMarzio.
                      Kako nas jebe Bajern ovo nije moguce
                      sigpic

                      Comment


                      • Sto se mene tice, cine nam uslugu.
                        Originally posted by Dekinjo
                        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                        Originally posted by La Jugoslavia
                        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                        Comment


                        • Tesko da ce Bayern izdvojiti 100 min za njega


                          Sent from my iPhone using Tapatalk

                          Comment


                          • Pored Bajerna stoji i Monako kao prvi u redu za Grizmana, a cini mi se da je i sam Grizman rekao pre par meseci kako su mu Francuska i Njemacka liga neatraktivne i da ne vidi sebe tamo. Mislim ko zna, ali mi ova prica i nije najlogicnija.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by bici View Post
                              Sto se mene tice, cine nam uslugu.
                              Bi li uzeo Milera?
                              Originally posted by srdjan_sl View Post
                              Pored Bajerna stoji i Monako kao prvi u redu za Grizmana, a cini mi se da je i sam Grizman rekao pre par meseci kako su mu Francuska i Njemacka liga neatraktivne i da ne vidi sebe tamo. Mislim ko zna, ali mi ova prica i nije najlogicnija.
                              Niko ne odbija Bajern, ako ga odbijas ides u Real ili Barsu.
                              sigpic

                              Comment


                              • Svestan sam ja snage Bajerna, ali opet liga nije ni priblizno atraktivna kao Engleska, i ne zele svi da igraju Fifu na najlaksim postavkama da se tako izrazim. Sto se tice Milera ja ga prvi nikako ne zelim u Junajtedu i ne izgleda mi kao igrac koji se uklapa u ovaj sistem Murinja.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X