Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bici View Post
    Joj kud te pomenuh
    Sorry
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Comment


      • Originally posted by Prototype View Post
        Niko ne moze kao Aki. On ti je Sheldon ovog foruma
        Eh, sad... Ovaj drugi je zabavan i ima smisla za humor.

        Originally posted by Vladan View Post
        Pa poveo ga povrijedjenog na Euro i igrao mu u najvaznijoj utakmici, podsjeticu te da je drzao predavanje Pogbi na toj utakmici, ipak nesrecni penal koji je napravio im je oduzeo sve. Mada ja kao veliki navijac Francuske sam taj poklon objerucke prihvatio.

        A evo, govno veiko dokazao jos jednom.


        Mislim jasno je meni da je Murinjo veliki manipulant, ali definitivno mislim da je u ovom ratu izgubio, zajedno sa klubom. Jednostavno se namjerio na gospodina koji je sve gospodski odradio.
        B1: Ako, i treba da mu drži predavanje obzirom da ima 8 godina više vrhunskog iskustva. Ja Pogbu ne posmatram kao vreću para koja treba da bude Ronaldo+Mesi na terenu, nego kao ulog u budućnost i top talenta za svoje godine, koje usput definitinvno nemaju zrelost za poziciju kojoj ga Murinjo uči u 4-2-3-1.

        B2: Mediji su učitavali rat zato što prave priču iz bilo čega. Ja jesam fan Bastijana, ali kod nas je fakat bio u pogrešno vreme i nije se pokazao. Fudbal mu ne zameram, ali fizičku spremu svakako. Jbg, došao je i više ličio na Andersona nego na BFS-a. Ono što ga je slao da radi sa mlađim selekcijama da bi doterao formu nije nepoštovanje, pa to se radi sa svim igračima koji nisu blizu forme za prvih 11. Mislim, ako je to nepoštovanje, kako onda nije nepoštovanje kad se profesionalac pojavi da trenira sa prvim timom, a ima u nogama 45 minuta i izgleda kao da je Gigsovo godište samo sa očajnim nutricionistom.

        Comment


        • U bezizlaznoj si situaciji Vladane, hteo to da priznas ili ne

          Inace smara ovo
          Morate proširiti reputaciju pre nego li ga dodelite Abel opet.
          sigpic

          Comment


          • Kažem ti Tomislave, nemoj tolike pauze da praviš
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by Abel View Post
              Eh, sad... Ovaj drugi je zabavan i ima smisla za humor.



              B1: Ako, i treba da mu drži predavanje obzirom da ima 8 godina više vrhunskog iskustva. Ja Pogbu ne posmatram kao vreću para koja treba da bude Ronaldo+Mesi na terenu, nego kao ulog u budućnost i top talenta za svoje godine, koje usput definitinvno nemaju zrelost za poziciju kojoj ga Murinjo uči u 4-2-3-1.

              B2: Mediji su učitavali rat zato što prave priču iz bilo čega. Ja jesam fan Bastijana, ali kod nas je fakat bio u pogrešno vreme i nije se pokazao. Fudbal mu ne zameram, ali fizičku spremu svakako. Jbg, došao je i više ličio na Andersona nego na BFS-a. Ono što ga je slao da radi sa mlađim selekcijama da bi doterao formu nije nepoštovanje, pa to se radi sa svim igračima koji nisu blizu forme za prvih 11. Mislim, ako je to nepoštovanje, kako onda nije nepoštovanje kad se profesionalac pojavi da trenira sa prvim timom, a ima u nogama 45 minuta i izgleda kao da je Gigsovo godište samo sa očajnim nutricionistom.
              B1: Kakav ulog za buducnost kad je vise nego vjerovatno da ce otici za 3-4 godine u Real ili Barselonu, a Mancester ce biti taj koji je ucestvovao u njegovom razvijanju, pa ce najbolje dane provoditi nedje drugo. To bi bilo ok da smo ga kao Juventus doveli za dz, a ovo ostavlja gorak ukus u ustima. Jos posle sve istorije izmedju Mancestera, SAFa i Pogbe. O formaciji necu, da ne lajem bez potrebe ali kad za nekog das pun dzak para, najvise u istoriji tacnije ocekujes doprinos odma, nema on 17 ili 18 godina i nije ta vrsta talenta. Igrao je u mozda najjacoj sredini na svijetu, sa jednom od najboljih veznih fudbalerima svijeta. Znas i sam sta se od Martijala ocekuje, a za koje je pare on stigao. Pa je svakome ko ista zna jasno bilo da ce biti potrebno nekoliko sezona da se taj talenat izbrusi, da ce se traziti, da ne moze imati kontinuitet, nije prosao ni dan neki su ga nazivali flopom, a on je dijete, posebno je bio kad je dosao, Pogba nije dijete, i mnogo vece su pare ovdje u igri.

              B2: Nisu to bilo koji mediji, to su Murinjovi novinari listom sto nam jasno govori da je on zelio da takvu sliku posalje, a navijaci su stali iza igraca. Ne bi bio nikakav problem da ga je on slao da trenira sa mladjim kategorijama i da je trazio dok ne sredi spremu da igra za rezerve, ja sam prvi za to. Problem je sto mu je oduzeo mjesto u svlacionici, oduzeo mu ormaric u svlacionici prvog tima, kad si nesto slicno vidio? Igrac moze biti nespreman i onda radi po posebnom programu i rezimu, to je ok i to je sto puta vidjeno, ali slati ga kod omladinaca, pa mu potom branitii i da igra za drugi tim(Dzojs je htio da mu igra za rezerve, Murinjo nije dao), to jeste nepostovanje. I povrh svega toga kao razlog se navodi da ga mrzi svlacionica(vidjeli smo kako ga mrze), da nije dozvojavao osoblju Junajteda da ga tretira vec je trazio da ide u Njemacku i najvaznije od svega da je cesto dobijao poseban status i isao za Njemacku, kakve to veze ima sa Murinjom? To ako je tako i bilo je bilo na Van Galu, to nije Murinjov problem. Mada opet vremenom je nekako sve ispeglano, samo se Murinjo popisao po sebi, on ga je vratio posle svih tih prica, on je taj koji ga je izopstio pa onda falio javno njegov profesionalizam, on je taj koji je preko Dankana predstavljao kako je Bastijan tu samo radi para, a ovaj ode bez da mu ispalte godinu i po ugovora.
              sigpic

              Comment


              • Fellaini's £2.3m Cheshire mansion is for sale
                http://www.manchestereveningnews.co....-sale-12785614

                Ja ne vjerujem da ce otici, jer i ovako je sredina sa cetiri fudbalera, jedan od te cetvorice ima 36 godina i pitanje je oce li produziti ugovor, Maruan je radan, vrijedan, nije mu problem da sjedi na klupi i bude rotacija, pa i teska rotacija. Mislim ako i on ode onda se dovode dva vezna minimum i to sve ako Keri produzi. Tri vezna bi pak bilo previse, ta promjena ne vjerujem da je pametna.
                sigpic

                Comment


                • 2 vezna + ako vidi Mensu/Pereiru ili nekog treceg kao rotaciju. I meni ne deluje da ce da ide, cini mi se da ga Murinjo gotivi, mada ko zna...
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    B2: Nisu to bilo koji mediji, to su Murinjovi novinari listom sto nam jasno govori da je on zelio da takvu sliku posalje, a navijaci su stali iza igraca. Ne bi bio nikakav problem da ga je on slao da trenira sa mladjim kategorijama i da je trazio dok ne sredi spremu da igra za rezerve, ja sam prvi za to. Problem je sto mu je oduzeo mjesto u svlacionici, oduzeo mu ormaric u svlacionici prvog tima, kad si nesto slicno vidio? Igrac moze biti nespreman i onda radi po posebnom programu i rezimu, to je ok i to je sto puta vidjeno, ali slati ga kod omladinaca, pa mu potom branitii i da igra za drugi tim(Dzojs je htio da mu igra za rezerve, Murinjo nije dao), to jeste nepostovanje. I povrh svega toga kao razlog se navodi da ga mrzi svlacionica(vidjeli smo kako ga mrze), da nije dozvojavao osoblju Junajteda da ga tretira vec je trazio da ide u Njemacku i najvaznije od svega da je cesto dobijao poseban status i isao za Njemacku, kakve to veze ima sa Murinjom? To ako je tako i bilo je bilo na Van Galu, to nije Murinjov problem. Mada opet vremenom je nekako sve ispeglano, samo se Murinjo popisao po sebi, on ga je vratio posle svih tih prica, on je taj koji ga je izopstio pa onda falio javno njegov profesionalizam, on je taj koji je preko Dankana predstavljao kako je Bastijan tu samo radi para, a ovaj ode bez da mu ispalte godinu i po ugovora.
                    Temelj price su ti izvestavanja tabloidnih "novinara" koji obrcu i okrecu desavanja zarad klikova i hrane se takvim situacijama. Jos jednom, nije bilo nikakvog rata, niko nije pobedio, niko nije izgubio, niko nije popisao, niko nije bio popisan. Previse analiziras i previse izvlacis iz tih nebitnih situacija.
                    Last edited by bici; 23-03-17, 14:35.
                    Originally posted by Dekinjo
                    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                    Originally posted by La Jugoslavia
                    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                    Comment


                    • Bici mnogo si cudan bez Mitketa.
                      sigpic

                      Comment


                      • Kako god ja cu se uvek rado secati kako je veliki Bastijan bio deo Junajteda. Ostalo me ne zanima.

                        Sto se tice Fele bas bi me Mou iznenadio ako ga proda, izgleda kao pravi njegov vojnik koji je spreman za te specijalne zadatke kad zatreba.

                        Tapatalk
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Erik View Post
                          2 vezna + ako vidi Mensu/Pereiru ili nekog treceg kao rotaciju. I meni ne deluje da ce da ide, cini mi se da ga Murinjo gotivi, mada ko zna...
                          Mensu kao desnog beka ili stopera garant, Pereiru kao desetku. Mada bi bilo jako zanimljivo kad bi Pereiru probao kao holdera. Okruzen dvojicom igraca sa onakvim pregledom igre, potezom i brzinom bi mogao da postane supermoderni holder. Samo je pitanje ima li u sebi tu smirenost, koncentraciju i strpljenje. Naravno treba imati i anticipaciju i presijecanje pasova.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Erik View Post
                            Bici mnogo si cudan bez Mitketa.
                            I sebi sam cudan, vracam magiju cim ispostujem Preleta nekih 10ak dana
                            Originally posted by Dekinjo
                            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                            Originally posted by La Jugoslavia
                            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                            Comment


                            • Spoiler
                              Deal.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                Mensu kao desnog beka ili stopera garant, Pereiru kao desetku. Mada bi bilo jako zanimljivo kad bi Pereiru probao kao holdera. Okruzen dvojicom igraca sa onakvim pregledom igre, potezom i brzinom bi mogao da postane supermoderni holder. Samo je pitanje ima li u sebi tu smirenost, koncentraciju i strpljenje. Naravno treba imati i anticipaciju i presijecanje pasova.
                                Htedoh da dodam tu poslednju recenicu kad sam poceo da citam post. Izgleda mi mlako za Murinjov stit ispred odbrane.
                                Originally posted by Dekinjo
                                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                                Originally posted by La Jugoslavia
                                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                                Comment

                                Working...
                                X