Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Erik View Post
    Da je Murinju on stvarno trebao do kraja sezona on bi ostao, a cim je otisao u MARTU (ne secam se da je ikada neki drugi igrac tada otisao) znaci da je on bio totalno nebitan lik u klubu. NE-BI-TAN. Primao je bolesnu platu, isao sa turnira na turnir, boleo ga je levi testis za klub i za sve i eto, ide sada u Ameriku da radi isto to.

    A ti ga predstavljas nekom velicinom ovde. Bas me briga kakva je velicina bio pre Junajteda, kada se ovako ponasao ovde. Za mene je crv najobicniji.
    Lagano brate, za mene je Pogba dab ameba, ali klub kao klub je ispao manji od njega, to je nasa nova realnost, surova. Tebi je i Runi crv, Zlatan nas koci i prodao bi ga, tako da lagano. Ja drugacije posmatram legende.
    sigpic

    Comment


    • Niko nije dobio nikakav rat. Murinjo ga je otpisao, Svajni je bio u fazonu boli me prangija, ostacu, treniracu, primacu pare, Murinjo mu rekao ostani, treniraj, primaj pare, Murinjo mu dao malo da igra da navijaci smire strasti i kraj price. Cisto sumnjam da je bilo tu bilo kakvih prepirki, svadja i problema izmedju njih dvojice.

      Uostalom, da je bilo nekih problema, ne bi Murinjo dozvolio da to eskalira u nesto ozbiljnije pa bi mu platili obestecenje i pustili ga iz kluba. Mediji su sve te price bas prepumpali.
      Last edited by bici; 21-03-17, 16:11.
      Originally posted by Dekinjo
      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
      Originally posted by La Jugoslavia
      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

      Comment


      • Sad imamo Kerika,Felainija,Ereru i Pogbu kao veziste. Ako zatreba Blind i Fosu Mensa mogu tu odigrati. Lično bih zadržao Švajnija do kraja sezone kao što je sa Runijem urađeno, biće puno utakmica u aprilu i maju. Međutim osim ukoliko (ne daj boze) dođe do nekog velikog broja povreda u veznom redu neću se puno nervirati. Šteta što nije uspio ali eto.

        Comment


        • Samo to sto je on isao na turnire i slicno mu je neko dozvolio, a taj neko ima ime, Luis Van Gal. Mene sef voli i pusta me ranije kuci, jesam li ja govno sto koristim tu beneficiju? Nesto se ne sjecam da je bio i na jednom turniru ili dogadjaju ove sezone. I kad je bio izopsten.
          sigpic

          Comment


          • Ako ces da pricas o fudbalskom tretmanu Bastijana Svajnstajgera, onda Bastijana Svajnstajgera moras da posmatras kao fudbalera, a ne kao fudbalsku legendu. Lepo je Erik iznad napisao, te dve stvari treba odvojiti. Jel se tom fudbaleru igra ozbiljan fudbal? Ne. Jel mozes da se oslonis na tog fudbalera? Ne mozes, telo mu se raspada. Kako bi ti postupio da ime tog fudbalera nije Bastian Svajnstajger? Razumem ja, ti bi ga zadrzao na kontu njegove fudbalske velicine, ali dokle? Gde je ta granica?

            Stavi se u Murinjovu situaciju. Zamisli da ti dodjes u jedan nestabilan tim koji je u rasulu, gde moras da uspostavis red, i vidis na treningu tog jednog iks fudbalera kom se ne igra fudbal, kom je telo u raspadu. Kazes mu da ti ne treba, on nece da ide. Kako bi ti, kao menadzer koji je tek dosao u klub i koji tek treba da uspostavi autoritet, postupio u takvoj situaciji?
            Originally posted by Dekinjo
            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
            Originally posted by La Jugoslavia
            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

            Comment


            • Nemam ja sa tim problem, samo sa samim tretmanom. Ja sam prvi za to da su svi jednaki iako je to utopija, ali nije Svajnstajger dosao u klub i ide kad se njemu ide na utakmice, turnire, u Njemacku je svaka dva dana, Van Gal mu je to dozvolio, njegov je covjek, igrac, sta zar mislis da kod Murinja isti status imaju Ibrahimovic i Rasford? Ma nemojmo da se zajebavamo, pa ljudi svijet nije ispod staklenog zvona, od skola preko fakulteta do posla onaj koji je glavni u svakoj sferi ima svoje favorite i miljenike. ALi je Murinjo dosao i izopstio ga potpuno da bi pokazao cvrstinu ili sta vec zbog njegovog ponasanja kod drugog menadzera, zbog necega sto s njim veze nije imalo. Nije mu dao sansu uopste, prekrizao ga je potpuno. I apsolutno sam protiv toga.

              Igrac je pod ugovorom, klub mu je dao taj ugovor prije samo godinu dana u toj situaciji, ti ili raskini ugovor ako ti ne treba ili ga prodaj ako zeli da ide, ako ne zeli pokazi velicinu i ne oduzimaj mu mjesto u svlacionici i ne brani mu da trenira. U svakom trenutku su mogli da ga isplate i otpuste zar ne? Je li Mancesteru problem ta plata? Nije, trebalo je pokazati da si mudoviste. Sto je nastavio da pokazuje na jos nekim primjerima kasniej, da bi Pogbu falio i kod najgorih partija sezone. Pa nesto ne vidim da neko ima problem s takvim arsinima. Murinjo nikad nece priznati da je Pogba greska, on ga je doveo i igrace svaku utakmicu po 90 minuta, ali to je valjda u redu.

              Opet kazem na Euru se vidjelo da on i ovakav ima i moze bolje od naseg najskupljeg pojacanja u istoriji, fizicki sigurno ne moze, fudbalski apsolutno. Prosla sezona je krenula nizbrdo kad njega nije bilo, dok je igrao mi smo se borili za prvo mjesto, raspad krece od njegove suspenzije i kasnije povreda, a stalno je igrao kad je bio spreman. I onda stize druga povreda u situaicji kad se vidi da je povrijedjen, a Van Gal ga ostavlja na terenu jos cijelo jedno poluvrijeme i jbg. Ali se i prosle sezone vidjelo da je izmislio fudbal za jednog Snajderlina npr. koji se takodje naigrao i koji kod Murinja dobija sjajan tretman, a ovaj najgori moguci. I onda idu price, mrze ga svi u svlacioni, ako ga zaista mrze, a svi mu lizu jaja na drustvenim mrezama svako malo onda su najveci licemjeri koji postoje.

              Njegov uticaj i status je ogroman, on je mogao da pravi najstrasniju frku da je htio, naravno da nije, takav je to covjek. Sem Tobijevog jednog tvita da je sramota tako postupati s legendom od njega, njegovog tima i familije nista vise nije doslo, covjek javno izasao i rekao da mu je Mancester poslednji klub u Evropi za koji ce igrati i to je bilo to. Cutao i radio, dolazio na treninge, nije isao na stvari na koje je prosle sezone jer mu nisu bile dozvoljene ovoga puta. Murinjo je dosao i kaznio igraca za greske prethodnog menadzera. I to je meni katastrofalno. A i klub kao sto je Mancester mora da zna za bolje od toga.
              sigpic

              Comment


              • Ne kupujem ja tu pricu da je Murinjo njega zaledio zbog toga kako se ponasao kod LVG-a. Uostalom, Svajnijev odgovor na celu situaciju letos mi ne dozvoljava da poverujem u to.
                Originally posted by Dekinjo
                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                Originally posted by La Jugoslavia
                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                Comment


                • Takva je prica od novinara bliskih Murinju, zbog njegovog neprofesionalizma prosle sezone i zato sto ga svlacionica mrzi. Murinju je nedopustivo bilo sto se nije lijecio u klubu vec u Minhenu i sto je isao svako malo u Njemacku, kao da je on bio trener, a ovaj to radio na svoju ruku. Jer kao sto znas Murinjo ga je ljetos poslao da trenira sa rezervama i uzeo mu mjesto u svlacioni prvog tima. Pa su onda krenule paljbe navijaca na drustvenim mrezama, branile su Svajnija i razne legende, a Murinjo prvo cutao, pa tek krajem avgusta pitao Bajern kad ga toliko brane sto ga ne kupe. I bas krajem avgusta su i novinari falili Bastijana kako se ponasa zbog tog neprevednog tretmana koji je dobio. Imao je Zoze nesto da dokaze, ja za takvo ponasanje nisam. Kao sto nisam ni za to da se Martijalu uzima broj bez njegove saglasnosti, cak ga nisu ni pitali. Bukvalno mjesec dana nije prosao, a poceli su manji pozari, svi bez ikakve potrebe.
                  sigpic

                  Comment


                  • sigpic

                    Comment


                    • Dajte zar će se oko ovoga voditi rasprava, čovjek u klubu sezonu i po, igrao pola sezone, ostatak povrede. Uzimao 200k sedmično od dolaska do danas. Da je legenda kluba možda bih i razmišljao o tome ali ovako nije vrijedno neke priče.

                      Comment


                      • Originally posted by bici View Post
                        Lepo je Erik iznad napisao
                        Ma jok brate, ja sam legendofob.
                        sigpic

                        Comment




                        • Ocaj Pogba, ocaj zivi. Krimi rad.
                          sigpic

                          Comment


                          • Nijedan igrač Čelzija u ovom timu? Prvi na tabeli 10 bodova iza bilo koga drugog?

                            Sry na offu...
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Kantea nema, a tu Erera i Pogba, ovo mora da je Zoze ocjenjivao kako li smo peti sa ovako granitnom sredinom, sigurno zbog Zlatana.

                              Kolarov i Cejmbers tu je i Barkli Lukaku ispred Zlatana i Koste, e odavno nista smjesnije ne vidjoh.
                              sigpic

                              Comment


                              • Manchester United monitoring Barcelona defender Jordi Alba
                                http://www.manchestereveningnews.co....-alba-12773914
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X