Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sigpic

    Comment


    • sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Samo da ovog deckonju dovedemo sto pre npr sada na leto.

        sigpic

        Comment


        • Ne znam bas da bi ga voleo videti u dresu Junajteda i pored toga sto je sjajan igrac.

          Tapatalk
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Erik View Post
            Samo da ovog deckonju dovedemo sto pre npr sada na leto.

            Njega bi doveo zato sto je Zlatan govno od igraca, jel?

            @Vladan

            Originally posted by Dekinjo
            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
            Originally posted by La Jugoslavia
            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

            Comment




            • Bez Ikardija sto se mene tice, bolje Rasforda trpjeti
              sigpic

              Comment


              • Vladan prosipas takav nosense da mi se vise ne dolazi u ovu temu

                Comment


                • Sto i ti bi Ikardija u Mancesteru, bojis se da ce Inter s njim srusiti Juve
                  sigpic

                  Comment


                  • Nisam bas tolko senuo

                    Trebaju njima bolja krila, da bi mogli i da razmisljaju o top3, a kamoli da ruse Juve.

                    Icardi je strasan poacher, nerealno kako lako dolazi u prilike za gol.

                    Comment


                    • Jep, to sam i prije rekao, ali ja vise volim napadaca koji sam moze sve. Za njega se mora krvavo raditi, isto kao i za Cicarita. Od ovih kraljeva kaznenog ne bih ja dalje od Bake isao, sve sto je unutra pospremice u mrezu, prilicno je nesposoban van kaznenog, iskusan, jeftin. Nesto mi je suludo davati 70-80 miliona za Ikardija. Pa ni Obamejang ne kosta toliko.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by bici View Post
                        Njega bi doveo zato sto je Zlatan govno od igraca, jel?
                        Mozda zato sto je malo bolji finiser, pokretljiviji, nije istrosen i tek je na pocetku neke ozbiljne karijere.

                        Kokice ti nisu potrebne zaista.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ja sam uvek za igraca tipa Ruda ili Robina...ako takav ima na trzistu, daj odmah za cenu ne pitam!

                          Comment


                          • Sreca pa Rud nije bio poacher...
                            sigpic

                            Comment


                            • Pa jeste, zato i ja nemam nista protiv igraca kao sto je Icardi. Odgledah malo ovaj klip i kad bi po tome sudili, mali rastura! Inace ne pratim talijane uopste tako da ne mogu nista reci vezano za njega, osim da je odlican na novoj Fifi. [emoji4]

                              Comment


                              • Cekajte, cekajte, nemojmo da poredimo nesto sto se ne poredi. Rud je bio poacher, ali je mogao trojicu da nosi na ledjima, jedna od najjacih ledjinih tehnika u fudbalu ikad. Raznosio i glavom i nogom, razgrtao sve oko sebe, nisi morao da mu pakujes. Robin je nesto drugo, on je blizi Zlatanu nego Rudu. Robin je magija.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X