Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vidim da pricate o stoperu pa sam se setio, dolazi vam na leto Lindelof iz Benfike. Cuo sam to u sredu od Fejse kada smo gledali LŠ, kaze da je sve gotovo i da se lik vec sprda na treninzima i ne trudi se uopste od kad je dogovoren transfer. Zaboravio sam tada da napisem a imao sam nameru.
    Ako laze Fejsa lazem i ja vas 😀

    Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
    VALENTINO ROSSI #46

    Comment


    • Originally posted by Miletić View Post
      da se lik vec sprda na treninzima i ne trudi se uopste od kad je dogovoren transfer
      Onda se nadam da te laze za transfer.
      Originally posted by Dekinjo
      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
      Originally posted by La Jugoslavia
      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

      Comment


      • Da to je bas neprofesionalno ali ako nema nista napismeno onda moze vrlo lako da se odustane od dogovora, prate oni svoju investiciju sigurno

        Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
        VALENTINO ROSSI #46

        Comment




        • Originally posted by Dekinjo
          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
          Originally posted by La Jugoslavia
          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

          Comment


          • Ako znam sto ce nam taj Lindelof za sigurno sulude pare, pa zar nije bolje De Fraja dovesti, poslednja godina ugovora, stabilan stoper, iskusniji, jeftiniji. Onaj Kulibali nekad izgleda kao najbolji stoper na svijetu, a nekad nevjerovatna rupa. Bolje ici po nekog prekaljenog, primljeni golovi nam i nisu preveliki problem realno. Treba zadnjeg veznog pritom holdera i pasera naci, Fabinjo ili Nzonzi od ovih koji su tu i fizickim prisustvom, obojica su realni valjda. Fabinjo se i sam nudio cini mi se. A kad se on nadje traziti dva ofanzivca, brza, prodorna, pa lijevog beka ako na Soua ne racuna, pa tek onda stopera.
            sigpic

            Comment


            • sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • https://streamable.com/1a211
                sigpic

                Comment


                • :0 Zamalo da padne jedan vampirski poljubac :0

                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Pazi mu ruku, on nije fudbaler, nego bokser ili sprinter

                    sigpic

                    Comment


                    • Is Antonio Valencia now the best right-back in the Premier League?


                      De Brujne who?

                      Apsolutno najbolji desni bek lige, Murinjo je izvukao vise iz njega nego SAF, a kod SAFa je imao nekoliko monstruoznih sezona. Ali ovakvu konstantnost nikad. Ako se covjek divi Zlatanu mora i Toniju. Jer Toni nikad ne staje, nikad. Onakav lom noge i vratio se fizicki jaci i spremniji, robot, jebeni robot. I sto je najjace od svega, ne izgleda da on moze da popusti fizicki ni naredne tri sezone, inace je fudbaler sa najvise nastupa za Junajted mimo Evropljana. Jos malo pa 300 utakmica za klub, blizu je i deset sezona u Junajtedu, veliki je Toni. Ja bih njemu dao traku ako Runi ode, bez razmisljanja. Miran, tih, ne pravi probleme ni na terenu ni van njega, ne kukumace oko ugovora, ne trazi poseban status, profesionalac do srzi, moze lagano da polomi svakog fudbalera u ligi, a nema nijedan jedini eksces. Danas se izvinio Valdesu posle gola, takav je to tip. Velicina.

                      http://www.skysports.com/football/ne...premier-league
                      sigpic

                      Comment


                      • Posle onako strasne povrede nisam ocekivao da ce ostati zver kakav je bio pre povrede. Nista nije izgubio na brzini sto je pravo cudo.

                        Comment


                        • Najjače je što ga mi stalno opisujemo kako je "konstantan", kakva bre konstantnost čovek sve bolji iz sezone u sezonu.

                          Comment


                          • Apsolutno! Na ovom nivou nikada nije bio kod SAFa, a bio je top uvek i davao max.
                            I povrede i smene trenera i konkurencija ...i pored svega jaci i bolji nego ikada. Fantastican je!

                            tapatalk
                            Last edited by miloolja; 20-03-17, 10:40.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Bice prvi kapiten u istoriji kluba koji ne zna engleski
                              Originally posted by Dekinjo
                              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                              Originally posted by La Jugoslavia
                              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                              Comment


                              • Sjajno!

                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X