Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sad 2 sedmice odmora prije paklenog aprila i maja.

    Sledeći meč Vest Brom kući prvog aprila, biće zeznuto protiv Pjulisa.

    Comment


    • Boateng, Bonuci, Humels i Kjelini da su zajendo na terenu ne bi moglo da funkcionise, tako da je sve na Murinju. Igras protiv jebenog Bora koji 500 i kusur minuta gol nije dao i ubijas ih fizicki i brzinom imas 2-0 i odlucujes da se povuces i das im loptu, inicijativu, sanse. Zasto? Zasto?? Zasto???

      Ja prvi nemam nista protiv defanzivnog pristupa, ali ovo nije to, ovo je odbraniti se po svaku cijenu trpanjem igraca, tu nema nikakvog sistema, nikakve taktike. Ako su na terenu cetiri stopera na znaci da ce bolji posao obavljati od dvojice, stavise sigurno nece. Sest igraca u liniji, pa to je nemoguce nesto, nezapamceno.
      sigpic

      Comment


      • Primecujete li koliko su manje frekvente ofanzivne kretnje nasih spoljnih stopera od Celzijevih? Za sada izgleda kao da se gradi neka baza za Pogbin license to roam. Jer bi u ovakvom postavljanju Pogba mogao dosta vise da se igra nego u double-pivotu iako i ovde ima jednog partnera. Samo me buni izbor stopera jer bi nam u tom slucaju trebao pozadi neko ko zna sa loptom u nogama(Blind). I eventualno jos jedan takav, Baji je dobar al je malo lud nekad kad ima loptu.

        Pre par meseci sam bas pominjao da bi iz mnogo igraca mogao da se izvuce maksimum u 3-4-3, ali ni u ludilu nisam pomisljao da ce Murinjo to stvarno uraditi. Imamo Matu i Mikija koji su mnogo blizi poziciji u kojoj najbolje deluju, Valensiju koji je krojen za ovu poziciju, kao i So(pre povrede). I plus, ta veca sigurnost pozadi kad Pogba izgubi koncentraciju.

        A tek Grizman kako bi nam legao u ovoj formaciji, ko samar budali

        Ne znam sto toliko hejtujete 3-4-3, sjajno kombinujemo napred, odbrana mora da se zategne al ne cude slabe partije jer niko od nasih nije igrao sa 3 pozadi duzi vremenski period.

        Mislim da bi se cak i Marsijal i Ras sjajno snasli u ovim spoljnim pozicijama iza i oko napadaca jer su blizi golu i ta 3-4-3 bi veoma lako mogla da se pretvara u 3-4-1-2. Neverovatno fleksibilna formacija. Samo sto mora mnogo da se radi na defanzivi, pogotovo sa poslednjom trojkom. Ali morate priznati da se napred resavaju bukvalno svi problemi.
        Last edited by bici; 19-03-17, 14:35.
        Originally posted by Dekinjo
        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
        Originally posted by La Jugoslavia
        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

        Comment


        • Neka onda napravi od Valensije ono sto je Konte od Aspija, moze da povuce, da doda loptu, lijevo Roho i eto rijeseno. Valensija, Smoling i Roho su fantasticni fizikalci, pritom izuzetno brzi

          Kerik je danas prekucao do onog suludog ubacivanja Roha, sve je citao, prekidao, otvarao prostor. Ovo cetiri na sredini je isto obmana, mi igramo ipak sa pet u odbrani, sto ce reci 5-2-2-1
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Ovo cetiri na sredini je isto obmana, mi igramo ipak sa pet u odbrani, sto ce reci 5-2-2-1
            Danas da, ali mislim da to jos nista nije odluceno i da zavisi od protivnika a i Murinjo je tek poceo da kombinuje i tek treba sve to da se iskristalise. Uzmi mec protiv Rostova u obzir, i Blind i Valensija su imali te "Markos Alonso" kretnje i u vise navrata si ih mogao videti u 16.
            Originally posted by Dekinjo
            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
            Originally posted by La Jugoslavia
            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

            Comment


            • Ali brate koliko jedna izmena moze da ukenja ceo tim... Pa trebao je samo Miki uci umesto Mate i postigli bi jos 2 gola, a ovako su se nabili bez koncepcije u 16 i uhvatila je panika kao da cuvaju rezultat na Camp Nou. Idiotizam.

              Comment


              • Originally posted by bici View Post
                Danas da, ali mislim da to jos nista nije odluceno i da zavisi od protivnika a i Murinjo je tek poceo da kombinuje i tek treba sve to da se iskristalise. Uzmi mec protiv Rostova u obzir, i Blind i Valensija su imali te "Markos Alonso" kretnje i u vise navrata si ih mogao videti u 16.
                Jesu ali ako Erera moze da kopira Kantea donekle, ko ce Matica? I naprijed a trojka ne igra kao Celsijeva, nema klasicnog krila. Pa i danas se vidjelo sta nam znaci Kerik i uopste takav tip igraca, za kojeg mi nemamo, barem ne u prvom timu.

                Nema mnogo logike u ovoj fazi sezone da napravis tako drasticnu promjenu. Mislim i ovo cetiri stopera na terenu danas ne bi bio probem da je Balji bio desni bek, Roho lijevi, ali mi smo imali cetiri stopera na stoperskim pozicijama i pritom dva beka.Nema logike, jednostavno nema. Inace je utakmica bila pod potpunom kontrolom i trebalo je da se ide na sto ubjedljiviju pobjedu, ne ovako, ovo je bas nejasno bilo.
                sigpic

                Comment


                • Nama bi odgovarala pobjeda Sitija danas, Siti ima tezak raspored do kraja seozne, Liverpul kiksa protiv malih, bili bi na tri boda sa dvije utkamice manje. Nece se desiti doduse, jer prije ocekujem pobjedu Liverpula nego Sitija.
                  sigpic

                  Comment


                  • 11 utakmica do kraja u ligi, od toga 7 protiv ekipa iz gornjeg dijela tabele (4 u gostima), 3 protiv davljenika i jedna protiv Burnlija koji kod kuće ubi ove sezone. Baš preteško, plus liga Evrope dodatno umara.

                    Comment




                    • sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Smoling je bez premca broj jedan od stopera u klubu, jedini koji je u stanju u kontinuitetu da brani gol, kaze Lingard glas pozadi i na trenizima i na terenu. E sad sto nije na nivou iz prosle sezone i mene nervira, ali je definitivno najbolji stoper kojeg imamo i to ubjedljivo najbolji, bukvalno je on pa pet praznih mjesta pa Roho.

                        Last edited by ExEric; 19-03-17, 15:40.
                        sigpic

                        Comment


                        • Deluje da je uvideo gresku uvodjenjem jos jednog stopera tako sto im je dao posed i kontrolu meca. Tako je rekao.

                          Comment


                          • Ponovice je on opet ne boj se, ovo je vec drugi put za samo tri dana da pokusava sa cetiri stopera
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Jesu ali ako Erera moze da kopira Kantea donekle, ko ce Matica? I naprijed a trojka ne igra kao Celsijeva, nema klasicnog krila. Pa i danas se vidjelo sta nam znaci Kerik i uopste takav tip igraca, za kojeg mi nemamo, barem ne u prvom timu.
                              Formacija je jedno, igra je drugo. Ne moramo mi uopste da igramo kao Celzi niti da imamo iste tipove igraca da bi formacija sljakala. Nije ta trojka napred ista ali uopste nemam na sta da se zalim obzirom kako su danas kombinovali. Pogbu bi nadomestili ti defanzivniji spoljni stoperi a pomoc bi stizala i od levog napadaca jer bi taj sa pola snage mogao da pruzi vise nego Azar defanzivno. So bi pruzio brzinu koju Alonso nema. Erera nije Kanteova klasa ali moze dosta da pruzi, uostalom ima sa te strane odlicnu podrsku.

                              Cak bi se usudio da kazem da po kvalitetu Celzi nema jace stopere od nas, ali igraju kao da su najbolji na svetu. Sve je do pripreme i mentaliteta. Problem je sto Konte drzi tu igru sa 3 stopera u malom prstu, sto se ne bi moglo reci za Murinja.

                              Sve se moze lepo skockati da sljaka kao svajcarski sat ali potrebno je vreme.
                              Last edited by bici; 19-03-17, 16:01.
                              Originally posted by Dekinjo
                              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                              Originally posted by La Jugoslavia
                              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                              Comment


                              • A i pitanje je igraju li bolje, oni i Totenhem su primili 21 gol, mi 23, tako da su te tri odbrane tu nedje, ali su njihove sredine jace i sto je najvaznije ne promasuju zicere kao mi, niko u Evropi ih ne promasuje u tolikoj mjeri. Samo i 3-4-3 ili 5-2-2-1 tesko da ce ici s Pogbom, mozda s Pogbom iza napadaca pa da roamuje i da ide lijevo pritom.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X