Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bici View Post
    Htedoh da napisem da mislim da Mou sme da izbaci Pogbu ali ne zeli jer bi u tom slucaju Pogbu mediji razapeli na krst i nikako mu to ne bi pomoglo. Ionako puca pod pritiskom zbog istih.

    Recite da sam lud, al imam osecaj da je povreda iscenirana da bi Pogz prosao kroz Miki/Marsijal/Sou terapiju i da ce se vratiti kad bude psihicki spreman jer ovo je stvarno horor sta igra u poslednja 2 meseca.
    Nadam se da je to u pitanju.


    U nedelju bez Erere,Pogbe i Ibre, odlično. Iskreno nek izgubimo ako treba, ali znaćemo na čemu smo.

    De Hea,Valensija,Baji,Smoling,Šou,Kerik,Felaini,Mata, Miki,Marsijal,Rašford. Mada će odmoriti Valensiju i Mikija vjerovatno

    Comment


    • Beşiktaş (TUR)
      Celta Vigo (ESP)
      Genk (BEL)
      Ajax (NED)
      Manchester United (ENG)
      Lyon (FRA)
      Schalke (GER)
      Anderlecht (BEL)

      Daj Lion ili Seltu
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Cylokin View Post
        Muka mi je više od ovakvih partija, čak sam i priželjkivao da Rusi izjednače sad na kraju, prvi put od kada pratim United. Jbš i ovakav fudbal i ovo stalno ubacivanje Fellainija i ovoliko forsiranje svega preko Zlatana, i ovo gomilanje skupih igrača samo da im se gradi neki brend a ovamo ih boli tuki da potrče. Koliko god Zlatan bio dobar igrač i legenda i štagod, da hoće da napusti klub na leto, oduvek sam mrzeo kada tim zavisi od jednog igrača.

        Sve manje volje imam da gledam United, iz sezone u sezonu...
        Isto...

        Comment


        • Fele

          https://fat.gfycat.com/BelatedDetail...ontreeboa.webm
          sigpic

          Comment


          • Ehhh kako se ismejah.. Bananamen... al što je ispipaše.. fujjj

            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Ali Jang je cak rukavicama pipa i ovaj to jede, ludnica. No Roho svakako nije najnormalniji.
              sigpic

              Comment


              • Mourinho: "Teams above us don't know what fatigue is, they don't know what game accumulation is. They don't know about a lack of sleep."
                "A lot of people might say we should have scored more goals. But a lot of things are going against us. The boys are amazing boys. We will probably lose the game on Sunday. Fatigue has a price. I will remember forever when I spoke to the Uefa delegate in Rostov. He told me if any of our players gets injured, the insurance paid. Whoever decided the Monday and Sunday games probably thinks the same way.”
                He told BT Sport: “We were afraid of extra time. It was a difficult game. We have lots of enemies. Normally the enemies should be Rostov but we have a lot of enemies. It's difficult to play Monday with 10 men, it's difficult to play now, it's difficult to play 12 o’clock on Sunday. We have a lot of enemies.
                Ima da se skljokaju do pola aprila, toga se najviše bojim.
                Last edited by BorisUnited99; 16-03-17, 22:58.

                Comment


                • Paranoja, ko ga je cerao da ide do kraja u miki maus kupu i FA kupu.
                  sigpic

                  Comment


                  • The boys are amazing boys. We will probably lose the game on Sunday.
                    Cek jel ovo stvarno rekao!?

                    1. Zasto si prodavao igrace u januaru?
                    2. Ako je ovo stvarno rekao, slobodan si da odes iz kluba.

                    Kakav je ovo stav jbt?! Mnogo mi ide na onu stvar.. Olja izvini.
                    Originally posted by Vladan
                    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                    :vinjaksmajli:

                    Comment


                    • Sto se izvinjavas, nisi rekao na koju stvar

                      sigpic

                      Comment


                      • Jeste rekao al nije bio ozbiljan nego je prebacivao engleskoj FA zato sto su nam dali termin u nedelju u 12 umesto u ponedeljak vece, ili bar nedelju popodne.

                        Stvarno je haos sta radi FA, nije samo Junajted problem vec svi klubovi koji igraju evropu. Imam osecaj da im televizije diktiraju termine umesto da se maksimalno udovoljava timovima koji igraju evropu.
                        Last edited by bici; 16-03-17, 23:18.
                        Originally posted by Dekinjo
                        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                        Originally posted by La Jugoslavia
                        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                        Comment


                        • Romero igrac utakmice po meni. Onaj refleks a la De Gea, strasan refleks!

                          Comment


                          • Slepac da ne kažem jajara. Zašto nisi rotirao igrače?

                            Sam je kriv...
                            Originally posted by Vladan
                            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                            :vinjaksmajli:

                            Comment


                            • De da rotira igrace vis da ne moze sa najjacim timom da dobije Bormut
                              Originally posted by Dekinjo
                              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                              Originally posted by La Jugoslavia
                              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                              Comment


                              • Jep, Fosu ga ne zapinje, Svajni i Sou isto, evo sad ni Keriika nema odjednom, protiv Hala izlazio sa ozbiljnim sastavom u revansu, protiv Sent Etjena sa prvim timom. Sam si kriv Zoze.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X