Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 90 miliona je mnogo za njega. Iako je vec postao konstantan, ove sezone 19 golova i 5 asistencija, prosle 18/6, sto je odlicno kad pogledas da igra u Evertonu. Ali mnogo je to. Totenhem ne bi odbio 90 miliona za Kejna verovatno.

    Mbappea bi uzeli za 50 lagano, on ce biti najbolji napadac sveta za 2-3 sezone, a i vec sada je top nivo.

    Comment


    • Originally posted by Ser Gagi View Post
      Iako je vec postao konstantan, ove sezone 19 golova i 5 asistencija, prosle 18/6,
      Ne pokazuju te brojke tacnu situaciju. Dao je 4 komada Bormutu skoro, 3 komada letos Sanderlendu. Svake sezone uhvati strasnu formu na 2-3 meseca i onda nestane sa lica zemlje na 2-3 meseca, i tako u krug. Kad ne daje golove, nema ga na terenu. Jos kad se uzme u obzir da je Kuman kritikovan da mu je igra jednodimenzionalna jer se bas sve svodilo na Lukakua, pogotovo dok je Bolasi igrao, onda je on jos manje impresivan. Strasne mogucnosti ima, nema tu dileme. Na njegov dobar dan svaka ekipa bi volela da ga ima u timu.
      Last edited by bici; 15-03-17, 07:40.
      Originally posted by Dekinjo
      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
      Originally posted by La Jugoslavia
      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

      Comment


      • E ne znam stvarno, vala svakog predprelaznog i prelaznog roka moraju sa nekim glasinama da me nerviraju...kakav sad Lukaku... cccccc... iskreno se nadam da su samo priče.

        Tomo, vrati se!
        Last edited by miloolja; 15-03-17, 11:20.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Rajola mu agent i veliki je Pogbin drug, to je tek pocelo. Nadajmo se da ga Murinjo ne zeli, kao sto nije u Celsiju.
          sigpic

          Comment


          • Ee dođavola. Nadajmo se.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Srećan ti 24. rođendan!



              Volim ovu Squawku

              Last edited by miloolja; 15-03-17, 12:06.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Comment


                • Iako se u zadnje vreme sve više priča o Lukakua i dalje je robusni "Karamela" opcija broj 2. Murinjo i Ed Vudvord sve će učiniti da privole Grizmana na Teatar snova.

                  Runi i Martial gotovo sigurno propuštaju meč sa Rostovom.

                  Comment


                  • The Russian Premier League has banned FC Rostov from playing home matches at the Olimp-2 Stadium due to the condition of the pitch, just one week after Manchester United were forced to play on it despite Jose Mourinho voicing his concerns over the safety of his players.
                    Ruski savez bolji i ozbiljniji od Uefe, veliko iznenadjenje
                    sigpic

                    Comment


                    • Kapiram da ce So igrati ove nedelje, dal sutra ili u nedelju, ne znam.

                      Inace, bice haos od prelaznog roka. Nadam se da idu Runi, Svajni i Darmian. Kapiram da nas i Jang napusta, iako gotivim lika, ume da bude koristan, ali ako stignu kinezi, nosi.

                      Treba nam brzina po desnom krilu, par u vezi i pominje se spic, jel? Po meni je najbitnije dovesti big personality, neke mentalne gromade, presence na terenu. U ovom trenutku nekako to vidim kao bitniju stavku nego sam skil igraca.Znaci, Lukaku stop, Obamejang stop, Ozil stop, Hames stop, Depaj stop. Aleksis da, Ramos da, Radja DA( )

                      Nije da se povezujemo sa nekima od ovih likova, nego ono, cisto da naslikam sta je po meni yes yes a sta je no no.

                      Iako se bas protivim dovodjenju Grizmana i 4-2-3-1, ako se Murinjo odluci za 4-2-3-1, moram priznati da boljeg od Grizmana nema za desetku. On ispunjava Bicijeve kriterijume (ali mojne 4-2-3-1)
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment


                      • Po Fabinja treba da se ide, ne Bakajoka.
                        sigpic

                        Comment


                        • Bilo ko da dodje bice fenomenalno, i ja inace prizeljkujem Fabinja pre Bakajoka, ali i da dodje Bakajoko ja zadovoljan.

                          Comment


                          • Bakajoko i Pogba su previse divlji, na papiru izgleda sjajno i prirodno ali na terenu i ne bas, moglo bi ako dodje treci, ali samo njih dvojica tesko. Fabinjo drzi balans, cuva loptu, daje lopte, Bakajoko roamuje.
                            sigpic

                            Comment


                            • Manchester United

                              Zanimljivi tekstovi:


                              http://bleacherreport.com/articles/2...up-to-the-hype

                              http://bleacherreport.com/articles/2...d-most-in-2017

                              Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
                              Last edited by Ser Deni ®; 16-03-17, 06:55.

                              Comment


                              • Fabinjo već duže vreme dolazi u priču sa MJ. Mene lično oduševio Mendi i voleo bi ga videti na OT.

                                Comment

                                Working...
                                X