Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by maliajnstajn View Post
    Izgubio sam opkladu
    Aaaaaaaaa... Mi scusi.
    Originally posted by Dekinjo
    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
    Originally posted by La Jugoslavia
    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

    Comment


    • Originally posted by maliajnstajn View Post
      Jebiga Giroud je visociji 12 cm od ovoga.

      Giroud je vjerovatno najjaci fizicki igrac u PL. Covjek po 3 stopera zna na ledjima nosit bez problema.

      Fizicki je impozantan, ogroman, jak.

      Ono prije 2 godine kad je nogu slomio vako 28. august, prognozirali mu da ce se vratit u januaru, lik se vratio u novembru.

      Nedavno isto, zadnja loza mu otisla, 3 hefte rekli, lik za 7 dana se vratio treningu.

      Al ovdje govorimo ko je privlacniji, Giroud bez problema samara i Ronalda cisto na visinu, boju ociju i prosto savrsenstvo od kose
      Sandu se I tebi posvetio izgleda
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • Ander Herrera will serve a two-game ban following his sending off in Manchester United's 1-0 defeat by Chelsea on Monday night, the FA have confirmed.
        Zamislite vezu Svajni-Kerik-Pogba da se Svajniju igra fudbal i da moze da potrci

        Spoiler
        Originally posted by Dekinjo
        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
        Originally posted by La Jugoslavia
        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

        Comment


        • #mufc have been charged by the FA for failing to 'control their players' during last night's match with Chelsea.
          Jadna mili Boze

          Comment


          • Izgleda da je bas teske komplekse nabio SAF svima u FA, kakvi retardi, cuj "to control their players"

            A ona utakmica prosle sezone, Celzi 2-2 Totenhem? Pa tu je trebalo biti po 4 crvena za oba tima

            Comment


            • Marka kaze Junajted prvi u redu za Grizmana, Lukaku odbio da potpise novi ugovor, jos jedan Rajolin ce doci mozda
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Marka kaze Junajted prvi u redu za Grizmana, Lukaku odbio da potpise novi ugovor, jos jedan Rajolin ce doci mozda
                Pa to je Ibra cao odmah.
                sigpic

                Comment


                • Nevezano za Zlatana dovodi se klasicni napadac i ofanzivac. Mada ja ne zelim Lukakua nikako, pogotovo ne za neku suludu cifru od 60-70 miliona funti. Inace Pogbin strasan drug, jos vise zajebancije, toga nam fali.
                  sigpic

                  Comment


                  • Dobro i sta ce biti onda? Ibrahimovic ce igrati svaku 90 a pojacanje ce da duva?
                    sigpic

                    Comment


                    • Pa ne dolazi pojacanja na godinu dana, nego na cetiri ili pet. Igrace kupove, nekad sa dva napadaca kad se juri rezultat, nekad ce mozda Zlatan igrati duboko. Mislim to su rekli Dankan i De Brun nema ni meni previse logike, ali Dankan je to davno rekao, napadac dolazi i pored toga sto Zlatan ostaje i ima opciju na jos jednu sezonu, to je bilo prije ovih Ibra transfer spekulacija, jer mi imamo samo dva napadaca po Murinju, a trebaju mu tri.
                      sigpic

                      Comment


                      • Ma jok, to je debilizam. Ako dolazi spic ne dolazi neki potencijal vec proveren igrac, prvotimac. Svakako taj lik nece igrati kupove. Nisam ni ja za Romelua, mada mi ne pada mnogo njih na pamet.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ja bih radije sto puta dao Rasfordu sansu i trpio ga nego dovodio Lukakua za sto miliona. Bas ne vidim svrhu. O Martijalu tek da ne pricam. Ali njega Zoze ne vidi kao napadaca.
                          sigpic

                          Comment


                          • Pa koga god da dovedes da je klasa morace da igra. Zasto bi dao za nekoga 50m a da ti sedi na klupi?! Glupost.

                            Onda bolje ne dovodi napadaca sada, vec krila, stopera, beka...
                            Originally posted by Vladan
                            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                            :vinjaksmajli:

                            Comment


                            • Originally posted by l1m4r View Post
                              Zasto bi dao za nekoga 50m a da ti sedi na klupi?! Glupost.


                              I ja bih trpeo Rasforda. Bolje njega nego Lukakua. Jer i Lukaku ima mnogo toga da uci, bas je nekonstantan, godinama u nazad. Dati 60-70 miliona i ocekivati odmah nesto sto ne moze da pruzi... Plus je i on Rajolin sin.
                              Originally posted by Dekinjo
                              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                              Originally posted by La Jugoslavia
                              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                              Comment


                              • Everton trazi 90 miliona funti, sto bi bio novi transfer rekord. Ode sve u pm.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X