Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ko uzme Donarumu imace najboljeg golmana svijeta, ali to ti nista ne znaci kad mu je Rajola agent, uvijek ce biti natezanja na svakih par godina oko ugovora, mali je nevjerovatan golman, nezapamceno nesto za te godine. Leno, Handanovic, Asenjo, Riko, Oblak, ma ima opcija masu. Pereira je bio na pozajmici i bas je zgazio, visok, jak, bice on top golman. Steta samo sto se povrijedio i to ce mu malo usporiti napredak.
    sigpic

    Comment


    • Brajko iz teme LFC.

      Originally posted by Brajkula View Post
      Iskeširaj 100 miliona za Donarumu, nema bolje ulaganje na poziciji GK.

      Comment


      • Dijego Alves isto odlican golman, moze se i po Patricija ici
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Dijego Alves isto odlican golman, moze se i po Patricija ici
          Odlican golman i doktor za penale.

          Comment


          • Apsolutno sam protiv njegove prodaje, ali ako ode bože moj, ni prvi ni poslednji. Nije njega bzvz SAF doveo, a svi smo se hvatali za glavu na ona njegova istrčavanja u przano i ostale ludorije. Imao je vrhunskog trenera, ok.. ali i bio spreman da uči i da se prilagodi, iako je patio za dragom sve što mu je klub dao i uradio za njega vratio podjednakom merom bar se meni tako čini, a pogotovu mu treba odati priznanje jer ste ga kao papuču uništavali i razapinjali ovde i ako je vas preživeo, ko zna dokle će stići.

            Porediti ga sa jednim Van der Sarom je besmisleno, pogotovu što je i ovaj sadašnji još uvek veoma mlad za jednog golmana, ai totalno različit po senzibilitetu. No uvek on pa miljama ispod možda lucidniji i veći lider tipa psiha Romera.
            Da je malo popustio, jeste, ali očekivati da nas sveki put vadi ili da sve brani ludački.. pa to nije radio ni Van der Sar. I on je imao oscilacija i svašta primao.. ali da je bio veći lider i bolji organizator jeste... no drugi tip totalno.

            #davestay
            Last edited by miloolja; 14-03-17, 12:47.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Ne vjerujem da je iko za, ali ko ce ga slusati kako kukumace svake godine, neka ide, problem je bila poslednja godina ugovora i sto bi onomad otisao za smijesne pare(na kraju bi i ta prodaja bila bas ok, 30 miliona plus Navas sto je suludo za golmana u poslednjoj godini ugovora), sad kad ce se dobiti koliko stvarno vrijedi ako mu se ide neka ide.

              Beast mode, kakva zivotinja, kakva borba sa Azarom i Alonsom. Toni za kapitena!

              sigpic

              Comment


              • Možda kuka, iako ja to nigde ne vidim, al dobro, možda i ne tražim, ali tim i njegov rad to ne trpe i ne pate zbog toga.. Mislim da je to mnogo veći i bolji pokazatelj.

                Toni je prava zverina. Mnogo mi je drago što nam se vratio još bolji nego što je ikada bio kod SAFa recimo. Najbolji desni bek lige
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Kukumace u svom papucarskom stilu, on cuti tobos, a price idu. Neka bude covjek barem i kaze fino ocu ili necu
                  sigpic

                  Comment


                  • Hahahahhahaahha...

                    No, dobro je nek Zlatko i Pogbinjo odmaraju malo, bar do predveče
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Znas sta kaze Toni, ne treba mi agent, Mancester samo treba da ponudi ugovor i ja ga potpisujem. Takve volim i cijenim, takvi nam trebaju
                      sigpic

                      Comment


                      • Ne bismo imali ove probleme sa De Heom da Engleska nije najruznija nacija.
                        Last edited by bici; 14-03-17, 13:03.
                        Originally posted by Dekinjo
                        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                        Originally posted by La Jugoslavia
                        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                        Comment


                        • Gledaj Olja sta je muskarac, a ne ona metiljava, zaljubljena papuca





                          sigpic

                          Comment


                          • Ne diraj papuču, bolje se malo ugledaj na njega... mada samo pričaš, ko zna zapravo...

                            Toniju svaka čast, ali malo ih je ko Toni... ne fizički, već po stavu.

                            I znam ja šta je pravi muškarac.

                            EDIT: Pazi slike što je dodao
                            Last edited by miloolja; 14-03-17, 13:11.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Moraju misici da se vide, kao kod bodibildera, zna se kako se izlazi na takmicenje, ja to radi tebe. Ajde dobro i radi Sandua, sta znam moze mu pasti na pamet da mu se posveti neku noc, pa neka bude spreman

                              Butina mu je deblja nego cijelo tijelo papuci



                              Jedan je od najboljih gomana na svijetu sto se cistog branjenja tice, produzio ugovor i to je meni bilo jedino vazno. Klub ga je stvorio, trpio, napravio i bilo bi nesojski da je otisao u poslednjoj godini ugovora, prosla je i ta klauzula koja je postojala za Real proslog ljeta, sad kako oce. Dobice se zastrasujuce pare ako ode, ako ne ode jos bolje. Iskreno pozicija koja me najmanje zanima. Imali smo i Barteza i bili na vrhu s njim, tako da opusteno. Imamo mnogo precih stvari.
                              sigpic

                              Comment


                              • Gledaj butke, nahranio bi pola crnog kontinenta.
                                DALE 1992-2020
                                NIKAD ZABORAVLJEN

                                Comment

                                Working...
                                X