Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ser Gagi View Post
    Gresno sam procitao, moja greska.

    Nema se sta samo pljuvati Rashford danas, a ti si prvi napravio Krauca od njega. Najmanje je on kriv danas.

    Mene razocarao Murinjo u drugom poluvremenu. Dobio je svojevremeno i Motta crveni na Camp Nou, pa su odigrali muski do kraja. Ovaj se predao, nisu imali jebeni motiv za napred.
    Ja ga ne pljujem, samo se pitam dje su komentari koji po automatizmu idu za Ibrahimovica kad promasi zicer i kad izgubi 10 lopti. Naravno da je najmanje kriv, ali da je uspio par puta da zadrzi loptu i saceka saigrace bolje bi mozda bilo, vjerovatno ne bi, ali ko zna. A on nema to, on je igrac prostora i to ce uvijek biti, pa mi je bas nonsens ta prica kako Mancester stvara brdo sansi i kako je Zlatan najveci problem. Najveci problem je sredina terena, kad nema Kerika ocaj, Pogba igrac manje cesto. Nema Zlatana, nema sansi, toliko je jednostavno. Nazalost ali je tako.
    sigpic

    Comment


    • Pa naravno da se vise ocekuje od Zlatana jbt, on je tu na sceni vec 15 godina i jos sam sebe gura u price kako je najjaci i sve moze. Naravno da su veca ocekivanja od njega.

      Nebitno, da prodjemo Rostov, to nam je jedina sansa za LS, TOP4 necemo uhvatiti kako god da okrenes.

      Sent from my LG-D855 using Tapatalk

      Comment


      • Kad Kerik ne pocinje mislim da smo na ispod 30% pobjeda, kad pocinje na oko 70%. Ali nema veze, neka Pogba stalno igra, neka Svajni nikad ne igra, neka se forsira sredina sa dvojicom vezista. Nekad se stvarno pitam je li moguce da najpragmaticniji covjek na svijetu, Zoze Murinjo, ovo radi. I ljetos smo znali da je losa ideja, i da tako nece ici i dzaba. E vala ako mi laici znamo on mora da zna bolje. I sad ce ljeto da potrosi trazeci igraca da bude partner Pogbi i da igra 4-2-3-1, a to s Pogbom ne moze da se igra. Kante dominacija, 30 miliona.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Mrkela View Post
          Pa sta je ekipa koja ima igraca manje toliko hendikepirana da ne moze proc centar i zaprijetit. Svaki drugi potez osim te zamjene u 89(ej, 89) bi bila ludost bilo kojeg trenera na ovome svijetu, tako da ne znam sta si s time htio rec.
          Htio sam reći da je to sve legitimno i normalno ali da prestanemo napadati neke druge trenere koje više mrzimo i koje napadamo za svaku sitnicu kad isto urade. Nadam se da je sad jasnije.

          Comment


          • Jogging around the pitch while Rojo, Rashford, Tony V and Ashley Young are running themselves into the ground.

            Laughing and joking at the end of the game

            He's a Spice Boy.
            Carry on dabbing, Paul.
            A ovo na kraju kad sam vidio me bas iznerviralo, a mene u poslednje vrijeme bas malo sta uspije da iznervira. Lagano se on smije, zabavlja sa Konteom, grli Kantea, a nije htio guzicom da mrdne cijelo jedno poluvrijeme, Valensija pretrcao 15 km, a gospodin seta novu frizuru na terenu. Mrs u pm.
            sigpic

            Comment


            • Ja bih njega na klupu i protiv Rostova i protiv Midlzbroa samo zbog tog ponašanja

              Comment


              • Murinjo zastao zad Pogbe i poddrzao ga, svestan je i on da ga jede pritisak.

                Smoling nikako ne sme da bude kapiten pre Valensije, nikako.

                Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                Comment


                • Inace svidela mi se ova formacija, moze da proba Zoze nekad i sa Zlatanom.

                  DDG
                  Bejli Smoling Roho
                  Valensija Erera Kerik Sou
                  Pogba
                  Marsijal/Miki Zlatan

                  Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                  Comment


                  • Meni jok, ovo moze da ide samo kad se igra bunker, besmisleno u suprotnom. 4-3-3, ne treba izmisljati toplu vodu, daj ono sto radi.

                    Inace nije stari bio lud pa mu Rafael igrao na sredini prije Pogbe bez razloga. Vidio je najveci kakav mu je mentalitet i kakav je radnik.
                    sigpic

                    Comment


                    • Uuuuuuuuuuuu zamalo zaboravih De Heu. Juce rekoh da nije ni blizu nivoa od proslih sezona, a vjerovatno vise nikad nece ni biti. Nema vise Hoka, najboljeg trenera golmana svih vremena, pa nema vise ni ludackih odbrana iz nedelje u nedelju. Neka nosi Madrid dok mu je cijena ovakva, jos jedna ovakva sezona nece se prodati ni za 40 miliona funti.
                      sigpic

                      Comment


                      • On je potpuno poludio, Pogba mu je bio najbolji danas

                        sigpic

                        Comment


                        • Au majko milo, kakvi ste hejteri postali...

                          Comment


                          • Comment


                            • José Mourinho: "With Michael Oliver, four matches. Three penalties and a red card today."
                              Mourinho, "This season with Michael Oliver, a fantastic ref with great potential, we have been a little bit unlucky in his four games."
                              I ide ban, vjerovatno u PL vise necemo gledati Murinja na klupi do kraja sezone
                              sigpic

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X