Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Rasko je odigrao koliko je mogao, ispisao krv u prvom sa presingom, stvorio sebi 100% sansu, jbg odbranio dobro Kurtoa.

    Daj Raska jednu utakmicu sa Marsijalom, Mikijem i Matom. Pa da vidimo dali neko koci ili ne.

    Comment


    • Inače Zlatan ne bi promašio zicer... ma kakva priča i čemu uostalom u onakovoj režiji onog odvratnog sudije, ne razumem.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by BorisUnited99 View Post
        Uveo Zumu umjesto Mozesa sa igračem više. Ne vjerujem da će se spominjati jer nije Murinjo ali eto
        Lol, kup utakmica, logicno da zatvara i ceka kraj?!

        Comment


        • Jadno, bas jadno, meni potpuno nejasno, ali to je vec njihova stvar.
          sigpic

          Comment


          • sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Inace FA kup najmanje bitna stvar u sezoni. Mnogo bitniji Rostov.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Ser Gagi View Post
                Rasko je odigrao koliko je mogao, ispisao krv u prvom sa presingom, stvorio sebi 100% sansu, jbg odbranio dobro Kurtoa.

                Daj Raska jednu utakmicu sa Marsijalom, Mikijem i Matom. Pa da vidimo dali neko koci ili ne.
                E vidis Zlatan kad promasi nikad nisi rekao dobro odbranio ovaj ili onaj, vec promasio Zlatan i ne koristi prilike. Rasford promasuje kao lud ove sezone, uvijek postoji opravdanje. A lakse je valjda momku od 19 godina da igra fudbal nego covjeku od 40. Dvostruki arsini.

                Nemas mu je sta davati, nema gradjanje, nema link up, ali nije Rasko kriv, bice on bolji i ucice, mi moramo da rijesimo Pogbu prvo, pa onda sve ostalo. Imamo igraca manje na terenu, lijenog, nedisciplinovanog igraca na sredini terena koji igra svaku jebenu utakmicu po 90 minuta. Sve po redu, inace Murinjo zavrsi kao kod Romana.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Mrkela View Post
                  Lol, kup utakmica, logicno da zatvara i ceka kraj?!
                  LOL igrač više.

                  Nije to meni problem nego se diže fama kad to neki drugi rade, to je problem čovječe

                  Comment


                  • Zato sto Zlatan promasuje ceo gol.

                    A joj da se resimo Pogbu

                    Comment


                    • Ajde ljudi pustite se Zlatana i Pogbe, ispali smo, posle crvenog sve je ok, nisam ni mislio da dobijamo prije utakmice sa ovim kasnim povredama i svime.

                      LE i ligu moraju odigrati maksimalno, ako uspijemo u jednom od ta dva takmičenja dobra sezona.

                      Comment


                      • Zalio bih se na sudije da smo bilo sta uradili napred u prvih pola sata. Dva suta u prvom poluvremenu. Jeste sudija pogresio al nismo mi imali sta da trazimo u ovoj utakmici..
                        Originally posted by Dekinjo
                        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                        Originally posted by La Jugoslavia
                        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                        Comment


                        • Ne da se rijesimo, vec da rijesimo, jer mi je nejasno kako neko ko nista ne doprinosi toliko vremena stalno igra. Svaku utakmicu igra po 90 minuta, nikad ne napusta teren kako god igra, u 2017. jednu utakmicu je dobro odigrao. Ni da mu je Mancester djedovina pa ima zagarantovano mjesto u klubu. Ajde sto on nema kicmu, ali dje li je Zozeova.

                          Pa to nije tacno, on ima sasvim dobar shot accuracy, eno ti squawka pa provjeri, cak imas opciju takmicenje po takmicenje.
                          sigpic

                          Comment


                          • Gresno sam procitao, moja greska.

                            Nema se sta samo pljuvati Rashford danas, a ti si prvi napravio Krauca od njega. Najmanje je on kriv danas.

                            Mene razocarao Murinjo u drugom poluvremenu. Dobio je svojevremeno i Motta crveni na Camp Nou, pa su odigrali muski do kraja. Ovaj se predao, nisu imali jebeni motiv za napred.

                            Comment


                            • Hoće posle svake utakmice biti rasprava Zlatan i Pogba ili šta

                              Comment


                              • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                                LOL igrač više.

                                Nije to meni problem nego se diže fama kad to neki drugi rade, to je problem čovječe
                                Pa sta je ekipa koja ima igraca manje toliko hendikepirana da ne moze proc centar i zaprijetit. Svaki drugi potez osim te zamjene u 89(ej, 89) bi bila ludost bilo kojeg trenera na ovome svijetu, tako da ne znam sta si s time htio rec.

                                Comment

                                Working...
                                X