Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma nemoj me zajebavati brate, evo cak mu je i MEN dao trojku, njemu i Dzonsu, Zlatanu jedinicu, ostali su barem dobili peticu. Ocaj je ovo sto je igrao i generalno sto igra u poslednje vrijeme, previse je opusten i nedisciplinovan. Naravno da sve ide preko njega, to je jos veci njegov poraz. Danas je stotinu puta probao sa dugom loptom preko odbrane, jednom je proslo.

    Ma neka je Ibrahimovic kriv sto ostali promasuju, a sto se toga tice da se previse na njega oslanjamo slazem se, medjutim on je prvi od Persija koji je dao 25+ golova, mi ovako efikasnog napadaca nismo imali cetiri godine. Samo mi tanka ta prica da ima vise srece ulazili bi sutevi u gol. Kad sam ja to pricao za Zlatana i onaj susni period onda je bilo ne zna, treba ga skloniti i sl. Pa je proradio. I normalno da ce proraditi, takav je to igrac. I ova utakmica se sad desila, mozda ce i sledeca i ona tamo i onda ce opet biti na vanzemaljskom nivu. Ovaj nije proradio ni u jednom dijelu sezone, i dalje promasuje sve zivo. Neefikasnot je ogroman problem, a Pogbin ubjedljivo najveci. Ali da mu je to jedini problem pa ni po' jada, nego samo jedan od.
    sigpic

    Comment


    • Pogledaj ti koliko oni ne znaju, ovo su strasne stvari. A Skols svojevremeno trpepavicu pogadjao na razdaljini od 70 metara.

      sigpic

      Comment


      • Ma totalni je flop... Daj Kerika još 100 godina.
        Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment


        • Zlatan je sutnuo preko 15 slobodnjaka ove sezone, jedan gol je dao, drugo sve je bilo ocaj.

          Pogba je sutirao 3 puta, jednom precka protiv Sparsa, jednom stativa protiv Hala, i ovaj juce.

          Bolji izvodjac svakako jeste, vidis mu po tehniku suta.

          Sent from my LG-D855 using Tapatalk

          Comment


          • Originally posted by Erik View Post


            Uzivajte.
            Samo za Vlajka. Trazim vec pola sata..
            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment


            • Originally posted by AK47 View Post
              Pa to je Zlatan...

              1. Igracina
              2. Svaku ekipu napravi zavisnom od sebe
              3. Ovisno o tome koliko je liga jaka i njegova ekipa u odnosu na istu toliko imas i uspjeha s njim

              Uvijek je imao najjacu ekipu kad je bio prvak
              Potpisujem.
              Jedino sto to pod dva nije bio slucaj dok je igrao u Juventusu i Barseloni, jer je tada u svom okruzenju ipak imao "malo" vece majstore od sebe. Ali je opet delimicno i te ekipe "terao" da zavise od njega.
              Najveci Zlatanov problem je sto on konstantno zeli da dokazuje svima nesto, a pogotovo hejterima. Sine nemas ti sta bilo kome da dokazujes, pa ni onima sto te ne vole. Svi znaju da si veliki igrac.
              Igraj za sebe, tim, trenera. Malo manje tog bespotrebnog "pokazao sam svima" i mozda ce i ekipi krenuti bolje.
              A Murinjo koliko god je u proslosti bio beskompromisan, toliko se na Zlatanovom primeru pogazio neke svoje principe.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Originally posted by l1m4r View Post
                Ma totalni je flop... Daj Kerika još 100 godina.
                Kerik nema veze s Pogbom, potpuno dva razlicita tipa igraca i dvije razlicite pozicije. Daj Pogbu kad je bio holder neka to stalno igra i na onom nivou i nikakav problem ne postoji, Kerik moze odma u penziju. Opet kazem uvijek cu radije uzeti jucerasnju Kerikovu partiju nego Pogbinu pa neka ne moze pas da ubode. Barem zna dje stoji i sta treba da radi, tri dobra poteza nisu dovoljna za 90 minuta, pritom duva vjetar orkanske snage na sredini zbog njega. Nemamo mi sta da trazimo sa dva u vezi dok je Pogba tu, ako Pogba nije holder. Jednostavno je takticki tanak, nedisciplinovan i previse improvizuje, nema potrebe da se ljutis, to je tako. Pogledao sam svaku utakmicu ove sezone, bilo je strasnih partija, ali konstantnosti nema i u 2017. je na ocajnom nivou generalno. Mozda bi radilo u slucajju da je tu Kante da ga cuva, mada i to je veliko pitanje bas. Imamo bukvalno igraca manje na sredini, a sredina je kicma, bez sredine nema nista. Ali i tako ekipe kao Bornmut kuci moraju lagano da se rjesavaju i dobijaju, sto se ne desava ove sezone, umjesto 60 bodova imamo 50.
                sigpic

                Comment


                • Kerik i Pogba su dva razlicita, a Pogba i Ibra su dva ista!?

                  Daj nemoj me bar ti ovde jebati...

                  Mi znamo da Keriku uvek treba jedan ako ne i dva igraca. A od Pogbe svi hoce da istovremeno bude holder, 10ta, napadac. E pa jbg ne moze!
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • Ibra je napadac, Pogba je sredina, sredina je najvazniji u jednom timu, sve mozes da imas ako sredinu nemas jebi ga. E pa to ocigledno Murinjo oce, a i Pogba, posto sve zivo igra i ne igra nista i tako u krug. Ali kad se doje do sanse jedan na jedan i vezisti daju golove. Lampard, Dzerard, Skols, Modric, svi su oni davali i daju golove. Bas je luksuz imati improvizatora u ekipi.
                    sigpic

                    Comment


                    • Strpljenja, zategnuce Pogz zavrsnicu. Trenutno je mentalitet problem, bas ulazi u te sanse lezerno, hoce smekerski da ih dovrsava.
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment


                      • Ispred nas su Siti i Liverpul sa pet poraza, i Arsenal sa sest, a mi imamo tri. Jad.
                        sigpic

                        Comment


                        • Sezona 2008-2009 ili sezona pre, United prvi sa 2 poraza vise od LFC i 4 boda vise.

                          Comment


                          • Jes vala bracala, a još smo ih i H2H dva puta baš dobro natamburali.....
                            ¡Si Señor!

                            Comment


                            • Originally posted by Scouser View Post
                              Sezona 2008-2009 ili sezona pre, United prvi sa 2 poraza vise od LFC i 4 boda vise.
                              Ali ovdje su tri kluba ispred, a duplo manje poraza maltene, od Arsenala i bukvalno. Kao Inter onomad, jebeni remiji.
                              sigpic

                              Comment


                              • Jbt samo da nam je Kejn umesto Ibrahimovica bili bi par mesta na tabeli iznad...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X