Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ok Zoze, nemoj ti da ga molis, navijaci ce, kakav manipulant krv ti jbm

    "I was his manager [at Internazionale]. I know the potential," Mourinho said. "Only a silly player comes to England if he doesn't feel he can do it. Who better to know? Him. Not me or you.

    "When he decides to come here it is because he feels ready. It is not my credit. It is him. Nothing for me. I never beg for a player to sign a contract. I never beg for a player to play for me.

    "One day Zlatan decided to go to Barca from Inter. I was very sad, but I did nothing to try to stop him from going.

    "I don’t beg for players but if needed, I think United fans can go to the door of his house and stay there all night if needed. I think they will go for sure.

    "We want, we believe, that he is going to stay with us for one more season."
    sigpic

    Comment


    • Ili ostaje ili ode u Napoli, mislim da nema treće

      Comment


      • ADL je opasno zagrizao da ga vrati u Italiju.

        Comment


        • Originally posted by BorisUnited99 View Post
          Ili ostaje ili ode u Napoli, mislim da nema treće
          Pa ne znam sto bi isao u Napoli, jedino ako mu je to velika zelja, veca mu je sansa sa Mancesterom da uzme titulu sledece sezone nego sa Napolijem. I posto voli trofeje i stalno o istima prica tesko bi sa Napolijem ista uzeo, pritom ima Murinja za trenera kojeg obozava i godisnju platu koji mu Napoli ne moze dati ni za tri sezone.
          sigpic

          Comment


          • Isti onaj Oven koji je prozivao Ibrahimovica i da ne vjeruje da moze dati mnogo golova u Junajtedu

            Ibrahimovic has scored almost as many goals (249) since turning 30 as Michael Owen did in entire career (262) #MUFC
            http://www.telegraph.co.uk/football/...ed-league-cup/

            Preskocice se i to sigurno, samo ne znam da li ove sezone
            sigpic

            Comment


            • Pobjedom protiv Bornmuta u subotu idemo na četvrto mjesto, gdje se zadržavamo do nedelje a onda idemo na peto Uglavnom teško za povjerovati ali mogli bi sa šestog mjesta skloniti se malo

              Comment


              • Debeljaner opet prica o mogucem odlasku Zlatana. Nesto razmisljam, mozda pokusava da izvuce novi ugovor za Zlatka na neke dve godine, njemu opet par miliona u dzep za nov ugovor a Zlatku jaca plata Kapiram da ni debeli nije ocekivao da ce Zlatko ovo raditi u Engleskoj pa je dobio novu i mnogo jacu poziciju za pregovore, a sasvim je logicno da ce pokusati maksimalno da iskoristi ovu neocekivanu situaciju i da ce forsirati nov ugovor a ne trigerovanje klauzule u starom.

                Kazem neocekivanu situaciju, jer budimo realni, niko nije ocekivao da Ibra bas ovoliko izdominira. Ja sam pre pocetka sezone optimisticno tipovao 17 njegovih golova, i bio bih zadovoljan da se sezona i zavrsila na toj brojci, al ovo sto se desava je nerealno.
                Last edited by bici; 28-02-17, 11:10.
                Originally posted by Dekinjo
                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                Originally posted by La Jugoslavia
                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                Comment


                • Radije sam za dolazak kanea nego ibri produzivat ugovor


                  Sent from my iPhone using Tapatalk

                  Comment


                  • Originally posted by reddevil96 View Post
                    Radije sam za dolazak kanea nego ibri produzivat ugovor


                    Sent from my iPhone using Tapatalk




                    Inace, ne prokomentarisah utakmicu, o Zlatanu nemam vise sta da kazem. Roho drugi igrac na beku, opet. Imao je par uzasnih intervencija i poteza. Medjutim, ne mogu da ga krivim za prvi gol Sotona jer nam je cela odbrana izgledala amaterski u tom momentu, tu su pre svega Smoling i Beji zajebali stvar jer su stajali na metar jedan od drugog, Valensija na 20 metara od njih dvojice, a Roho je morao da ispostuje liniju i postavi se na osnovu stopera onako usko pa je duvalo po levoj strani, duvalo bi i drugoj strani i po sredini da je Soton u tom trenutku napao sa igracem ili dva vise. Kad je odigran pas Smoling je takodje napravio ocajnu kretnju jer je Soton imao jednog igraca u 16 a on krenuo da sece pas zajedno sa Rohom iako ni jedan ni drugi nisu to mogli da dohvate. Bejija ne vredi ni komentarisati, da stoper tako lezerno krene da trckara nazad okrenut ledjima spicu i da da spicu mogucnost da napravi onakvu kretnju... Pogbu bih postedeo da nije uzeO jebeni trofej da jebeno dabuje sa njim, sarlatan. Zaboravio je u par navrata da igra odbranu, jednom je Tadic usao u sjajnu poziciju za sut dok je Pogz iza trckarao ka njemu. Takodje dozvolio za glavu nizem igracu onakvu sansu iz prekida. I onda ga nije bilo sramota da dabuje sa trofejem.

                    Al ono, oprastam im, trofej je nas. Soton jeste igrao mnogo bolje i nisu imali srece i sudija ih je zestoko ostetio ali nemaju pravo da se zale jer brate mili imali su 15 dana da spreme ovu utakmicu a mi smo u medjuvremenu igrali 3 meca.
                    Last edited by bici; 28-02-17, 11:12.
                    Originally posted by Dekinjo
                    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                    Originally posted by La Jugoslavia
                    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                    Comment


                    • Covjek je u prosloj sezoni dao preko 50 golova, nije bilo razloga da ne da masu i u Mancesteru. To je igrac nevidjene klase i koji pravi ogromnu razliku, pricao sam sa saburom ljetos koliko bi znacio i Celsiju, a posebno Arsenalu iako on i Venger nikako ne idu zajedno, imas lava i misa bukvalno i da jednostavno fudbalera njegovog nivoa nema trenutno u PL. On je bas cista svjetska klasa. Rekao sam i Sanduu kad je bio onaj period promasivanja da ocekujem da ce dati barem 30, jer ucestvovanje u igri i stvaranje sansi niko nije mmogao da mu ospori.

                      E sad pogledajte ovo



                      Ja bas volim i cijenim Kejna i on bi bio strasno pojacanje za buducnost, ali on ovo da proizvodi ne moze ni u ludilu. Treba potpuno zaboraviti godine kod Zlatana, Murinjo je u vise navrata rekao da mu je nudio odmor, a ovaj rekao da mu ne treba. Covjek zna svoje limite i zaista jeste nenormalno da neko u 36. godini ovoliko utakmica odigra do marta, a pritom je na samo nekoliko usao sa klupe, ali jbg prespreman je, na top nivou i sam kaze da igra najbolji fudbal u zivotu poslednjih godina, ne vidim onda i zasto se mora na njega racunati za sezonu ili dvije. Jer uopste ne djeluje da on moze fizicki propasti jer to ne izgleda moguca, ne sledece sezone, nego ni one tamo. Debeli gmaz uvijek ovo radi, ali na kraju ce sve zavisiti od Zlatana, ako zeli da ostane ostace, ako zeli dvogodisnji ugovor dobice ga. Koji napadac je to na Zlatanovom nivou? Suarez, Levandovski, mozda Iguain ali bas nisam siguran. To koliko covjek stvari odradi, kako drzi loptu, kako distribuira loptu i kako se krece u i oko kaznenog je za udzbenike. I pored svega toga fizicka je zvijer, mene je uvijek fasciniralo kako neko s tom visinom ima takav osjecaj i tehniku. A sve da se neki cudom desi da preko noci izgubi fizikalije tehniku nikad izgubiti ne moze, pa moze igrati povucenije kao drugi napadac ili desetka. I najvaznije od svega je taj njegov mentalitet, svim silama vuce i cupa ka pobjedi, samim tim automatski cini saigrace boljim i usadjuje im dio tog mentaliteta. To je krucijalno, u nedelju od trofeja nista da ne bi Zlatana, i to na oba kraja terena, sto je posebno bitno.
                      sigpic

                      Comment


                      • Koliko stari i Runi vole klub, kakvo radovanje kod obojice

                        sigpic

                        Comment


                        • United's top goalscorers in all competitions this season:

                          Zlatan 26
                          Mata 9
                          Pogba 7
                          Martial 7
                          Rashford 7
                          Mkhitaryan 6
                          Rooney 5
                          ....

                          Comment


                          • Inace rekao sam i ljetos, a sad je to svima vec jasno, potrebniji je Zlatan Mancesteru nego Mancester Zlatanu. I zato je on taj koji diktira uslove, a ne klub.
                            sigpic

                            Comment


                            • Last edited by Lord Aleksoni; 28-02-17, 21:15.

                              Comment


                              • Prvo Kesi, sad Fabinjo, Spanci pricaju kako je Grizman rekao Pogbi da ce igrati zajedno u Mancesteru, sve zbog miki maus kupa

                                "My objective is to get to a club with the dimension of Manchester United," Fabinho said.

                                "I have no clue if one day I'll be a United player, but I'll keep on working so it stops being a rumour and becomes reality."
                                U januaru odbijena pozajmica Evertona za Runija, pokusace da ga dovedu na ljeto.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X