Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja ne znam na koju foru je on igrao za sebe a ne za klub kad radi sve što mu se kaže i igra gdje god treba

    Da, protiv Čelzija nevjerovatna partija dok se u isto vrijeme piše da će do septembra biti Čelzijev igrač.

    Previše mi i raspravljamo o njemu, samo pogledati način na koji je igrao za klub i onda sam procijeniti u šta spada Runi. A spada u legende kluba definitivno.
    Last edited by BorisUnited99; 21-02-17, 23:40.

    Comment


    • Ja ne sporim njegove igracke kvalitete. Evo i da izbrisem poslednje 2-3-4 godine, ostajem pri onome sto sam rekao. Ako igrac par puta zatrazi transfer iz kluba, taj igrac nakon toga nije dostojan kapitenske trake, i blasfemija ga je stavljati u isti ili slican rang za ljudima koji imaju statue ispred Old Traforda. Ipak, 12-13 godina je u klubu i najbolji je strelac istog, i moram da progutam knedlu i kazem da je legenda kluba. I zao mi je zbog toga. Runi je uvek ginuo na terenu, to se ne spori, ali je on jednostavno takav kao igrac i to po meni ne igra preveliku ulogu. I Bekam, kog su svi labelovali kao manekena, je bio uvek, ali uvek, jedan od najvecih ratnika na terenu i krv je lio za klub, uvek. Ali ne mogu da ga stavim medju legende kluba. Privrzenost klubu je prioritet kada se prica o ovim stvarima, a ne sam work rate na terenu. Maradona je svojevremeno u Napoliju pocinjao utakmice sa odvezanim pertlama, ali svako iz Napulja ce vam reci da je on legenda kluba, zbog toga sta je doneo klubu i sta je generalno znacio ljudima iz Napulja. Runi jeste najbolji strelac u istoriji kluba koji je ginuo na terenu 10 godina za Junajted, ali je svetlosnim godinama iza Skolsa i u dugacak red treba da stane za svoju statuu.

      Ovo prelazi u jednu ne-fudbalsku diskusiju i podseca me na diskusiju koju sam vodio sa drugarima oko toga da li Muslin treba da pozove nazad u reprezentaciju Nevena Subotica ili ne. Svi smo znali sve cinjenice, ali neki ljudi jednostavno ne mogu da predju preko nekih postupaka a neki mogu, i ovakve rasprave nikuda ne vode jer kao ljudi smo razliciti i razlikuju nam se sistemi vrednosti.
      Originally posted by Dekinjo
      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
      Originally posted by La Jugoslavia
      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

      Comment


      • Rooney holding out for a Premier League move at end of season rather than go to China now:
        My understanding is Rooney would be extremely reluctant to go to China, but could run out of options
        http://www.independent.co.uk/sport/f...-a7593261.html

        Dilejni je generalno slabasan izvor po automatizmu, ali izgleda logicno. Ide Svjetsko prvenstvo, sigurno zeli da igra stalno, njegovu platu mogu da priuste samo Kinezi, jedino da prihvati cut i vrati se u Everton, sto ne vjerujem da ce se desiti iako bi bilo sjajno za njega. Volio bih da ostane do kraja sezone kad vec ima ovakvu ulogu i ne pravi probleme zbog nje. Mozda ce opet izmisliti nesto kao protiv Stouka.
        sigpic

        Comment


        • Fabio Cannavaro (Tianjin manager): "'We did make an approach for Rooney, but he simply doesn't suit our style of play. That's it." #MUFC


          Krvav si Fabio, odbio vas je reci fino.
          sigpic

          Comment


          • Eto najsigurnijem moguceg izvora

            Was told earlier Rooney to China in Feb was some way short of being 50-50. Not completely ruled out but not far off.
            http://www.bbc.com/sport/football/39054358
            sigpic

            Comment


            • Murinjo lud covjek, prvi tim izveo maltene
              sigpic

              Comment


              • BT HD ENG acestream://d574ee13ccbdbb8dbc660d6afd73efe7c74234af
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Laganeze.
                  sigpic

                  Comment


                  • Tika-taka, Miki-Mata
                    sigpic

                    Comment


                    • Proto kaze da ce biti dobar, a njemu vjerujemo
                      Franck Kessie: "Nobody would turn #CFC down, but I dream of #MUFC "
                      Franck Kessié's "come and get me"-plea to Manchester United is quite unique. Basically saying he wants nothing else but United.
                      Atalanta sensation Franck Kessie poured cold water on Roma rumours, admitting “I like the Premier League and dream of Manchester United.”

                      The Ivory Coast international midfielder has already been the subject of €30m offers from the likes of Chelsea and Arsenal in the January transfer window.

                      He was also supposedly very close to Roma and continuing rumours link him with the Giallorossi.

                      “I did not hear any rumours around Roma, as I was at the Africa Cup of Nations and so focused only on playing,” Kessie told Tuttomercatoweb at a meet and greet with fans at the Atalanta Store today.

                      “I like the Premier League and in particular Manchester United, the club I dream of playing for.

                      “Chelsea? That is also a big club, nobody would turn them down, but I dream of United.”
                      sigpic

                      Comment


                      • I Kerik malo povređen?

                        Ali zašto dade Bajiu drugi žuti..cccccc...
                        Last edited by miloolja; 22-02-17, 19:06.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • I Kerik i Miki su prinudne izmjene, iako je tempo bio zestoko spusten Svajni pokazao da itekako ima sta da kaze, suva klasa na sredini. Sve u svemu Murinjo je kriv, nije bilo potrebe danas da izvodi prvi tim maltene.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Sve u svemu Murinjo je kriv, nije bilo potrebe danas da izvodi prvi tim maltene.
                            sigpic

                            Comment


                            • Dakle Lingard u 11. Pa ide mu na Wembley

                              Comment


                              • Pretpostavljam da ce biti

                                De Hea

                                Toni Bejli Smoling/Roho Blind

                                Pogba Erera

                                Lingard Mata Marsijal

                                Ibrahimovic
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X