Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jeste sam je pobegao od problema, nikako ga Ferguson nije oterao, jok boy.

    Runi je car najveci, nikako sebican egoista kome su licni interesi iznad svih i koji ne preza da uradi bilo sta da bi njih dostigao. Koji je ostao u Junajtedu od 2010e jer je klub pristao da mu plati 300000 funti. Znaci samo zbog toga,kakva crna ljubav, kakva pozrtvovanost, kakvi kurci palci. Lik je djubre neopevano.
    sigpic

    Comment


    • 2 put želio da ode iz kluba, ali niti je Junajtedovac + je ginuo za klub kad god je igrao. Ali opet ponavljam, Džerard je želio iz Liverpula i to kod Murinja u Čelzi pa je (nek me isprave navijači Liverpula ako griješim) najveća legenda tog kluba. A ono je navijač Liverpula, rodio se u tom gradu i u klubu od malih nogu bio.

      Nije legenda na nivou Gigsa,Skolsa itd ali ne zaslužuje pljuvačinu posle 13 godina u klubu.

      Comment


      • Naravno da zasluzuje. Jel opet moramo da se vidimo u krug? 300 000 funti, velika pogibija u mrtvom klubu od odlaska Fergusona + sto je odavno prestao biti bitan fakor. Poslednju titulu doneo VP, onu pre nje Cicarito i Berbatov.

        Toliko je bitan da ga je Ferguson protiv Reala, u svojoj poslednjoj sezoni (samim tim poslednjoj sansi da opet ucini nesto u LS) ostavio na klupi...
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Erik View Post
          Jeste sam je pobegao od problema, nikako ga Ferguson nije oterao, jok boy.

          Runi je car najveci, nikako sebican egoista kome su licni interesi iznad svih i koji ne preza da uradi bilo sta da bi njih dostigao. Koji je ostao u Junajtedu od 2010e jer je klub pristao da mu plati 300000 funti. Znaci samo zbog toga,kakva crna ljubav, kakva pozrtvovanost, kakvi kurci palci. Lik je djubre neopevano.
          Zasto Fergi nije oterao Runija?

          I ko je rekao da Runi nije egoista?! Svi su oni.

          Meni je bilo dovoljno da vidim da covek cuva Ronalda u tekmi.. Eeeej Ronalda. Ali nema veze dao je vise Bekam nego Runi.. Ohhhh wait. I ako volim i cenim Beksa, to je isto kao kada bi rekli, Kerik dao vise od Skolsa.. Moram da pljunem KErika.. Pa jace je od mene..
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • Ne bi ga otjerao da nije zasluzio, zeljela junacina da bije starog covjeka, jedva ga zadrzali da ne udari menadzera.

            Kurac bi oni donijeli bez Runija, taj Van Persi dao 24 gola, 15 na asistenciju Runija. Vise je Runi imao golova i asistencija te sezone nego Persi. Mene zabolje za njegovu platu, svakako je preplacen za ove poslednje cetiri godine ali ko bi ocekivao da ce ovako naglo pasti, tek mu je 31 godina.
            sigpic

            Comment


            • Pa zato sto je otisao u jebenu penziju, zato nije!!!!!!!!!!!!!!!

              A prvi put zato sto je izabrao da proguta govno jer je znao da ce mu se urusiti skroz tim ako i Runi ode.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Erik View Post
                Naravno da zasluzuje. Jel opet moramo da se vidimo u krug? 300 000 funti, velika pogibija u mrtvom klubu od odlaska Fergusona + sto je odavno prestao biti bitan fakor. Poslednju titulu doneo VP, onu pre nje Cicarito i Berbatov.

                Toliko je bitan da ga je Ferguson protiv Reala, u svojoj poslednjoj sezoni (samim tim poslednjoj sansi da opet ucini nesto u LS) ostavio na klupi...
                Bice da je Persi doneo. Zar je nije doneo Kerik?!

                Bice bice da je Persi. To sto je ceo tim radio za njega to nema veze, i upravo taj jebeni egoista Runi. Ali nema veze Persi je doneo. Toliko ga je sklonio protiv Reala da je morao da igra beka. Toliko o tome koliko se moglo bez Runija.

                nije problem da ode Runi, ali je dao mnogoooo vise nego mnogi koji su se tu zadrzali. A to sto je placen koliko jeste, zasto ti to bode oci kod njega, a ne kod Pogbe recimo?! Za koga je dato 100m ej za dete kluba.. Nemoj pare da potezes. Tebi je smetalo sto je trazio da ode. I to je skroz ok. Ali nemoj da umanjujes njegov znacaj.


                Originally posted by Erik View Post
                Pa zato sto je otisao u jebenu penziju, zato nije!!!!!!!!!!!!!!!

                A prvi put zato sto je izabrao da proguta govno jer je znao da ce mu se urusiti skroz tim ako i Runi ode.

                Ne bi ni drugi put. Ali sam si sebi sve rekao..
                Last edited by l1m4r; 21-02-17, 23:25.
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • I otisli mu svi, zadrzao Runija i nastavio da dominira. SAF koji nije pravio jebene kompromise, koji je sutnuo Bekama, Kina, Van Nistelroja, Berbatova, sve bitne, prebitne igrace. Znao je i stari sta je Runi i da tako zahvalan igrac tog statusa se pojavi jednom u zivotu.
                  sigpic

                  Comment


                  • Pa nema znacaja o tome pricamo sve vreme. Iskoristio je klub, pokazao moc nad njim, prepoznao trenutak slabosti i najpodmuklije iskoristio to u svoju korist.

                    Samim tim on vise nema znacaj. Ne igra za klub,vec za sebe. Cuvao je taj jedan ugovor, Mojes posle nije imao onu stvar da ga proda i eto drugog, jos boljeg i cao.

                    Legenda my ass.
                    sigpic

                    Comment


                    • Danas je normalno da se igraci povezuju sa raznim klubovima kada trebaju potpisati novi ugovor i to sto je Runi u tom trenutku zelio izvuci maksimum za svoju lojalnost klubu ne mogu da gledam kao problem, i trebalo ga je nagraditi jakim ugovorom za sve sta je pruzio klubu pre toga, e sad sto je posle toga drasticno pao je druga stvar. Malo me iznerviralo ono sa Sitijem ali dobro sve je to bio dio igrice za izvlacenje sto boljih uslova, nista sto ne rade i po drugim klubovima, Vlajko je vec spomenuo Mesija, tu su svakako i Ronaldo, Ramos i mnogi drugi da ih ne nabrajam sad.
                      sigpic

                      Comment


                      • E jbg sad, Runi ni za šta nije zaslužan. Da mu je samo lični interes bitan ne bi se stalno i svuda prilagođavao timu, znaš i sam da je igrao razne pozicije. Ovo zadnjih par godina je često ispod svakog nivoa ali 10 godina prije toga nevjerovatan učinak.

                        A kad kažete da bi ga se Ferguson riješio zaboravljate da je prvi put želio ići 2010. kad je SAF bio trener i da mu se ovaj prilagodio i dao bolji ugovor. 2013. kad je znao da ide u penziju rekao da je Runi zatražio da ode i dao vruć krompir Mojesu da vidi kako će i šta će.

                        Comment


                        • Aj hipoteticki da ga je Fergi prodao koga bi doveo!?
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • Runi je najveca legenda Junajteda po meni, i najveca legenda Engleskog fudbala uopste. Pa kad spomenes Angliju i Manchester Junajted ljudi odma znaju Wayne Shreka Runija. Niko mu nikad nije zvizdio od strane navijaca, nema potrebe od toliko pljuvanja. Ja bi mu placao platu jos jednu godinu i kad ode. Jer nije ispao govno sada da maltretira tim sa ovaj status sto ima sada.
                            A svaki jebeni igrac u karijeru jer barem jednom 'iskoristio' klub zbog vece plate.

                            I taj Runi ciji licni interes pre kluba je u najboljim godinama prihvatio da menja poziciju, a secamo se svi, postao je gol masina. Niko mu nista nije mogao.
                            Sent from my LG-D855 using Tapatalk
                            Last edited by Ser Gagi; 21-02-17, 23:32.

                            Comment


                            • Stari je rekao kad je odlazio da Runi trazi da ode, ali Runi javno pisnuo nije, dizali ste ovdje De Heu kakav je pro ispao one sezone iako je jasno svima bilo da vristi za Realom, Runi se ziv cuo nije, bila povezivanja sa Murinjovim Celsijem 15 dana i to je to. Stavise, demantovao je da je tarzio da ide. I onda protiv Celsija u avgustu poginuo na terenu. Ma jok, nije mu stalo.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Erik View Post
                                Naravno da zasluzuje. Jel opet moramo da se vidimo u krug? 300 000 funti, velika pogibija u mrtvom klubu od odlaska Fergusona + sto je odavno prestao biti bitan fakor. Poslednju titulu doneo VP, onu pre nje Cicarito i Berbatov.

                                Toliko je bitan da ga je Ferguson protiv Reala, u svojoj poslednjoj sezoni (samim tim poslednjoj sansi da opet ucini nesto u LS) ostavio na klupi...
                                Kakve veze ima njegova plaća Hah to nisu naši novci i nebi nas trebalo biti briga koliku ce placu imati Rooney ili ostali
                                Nemoj zaboravit da je Rooney vec 10 godina jedno od najjačih marketinških imena među nogometašima i privlači mnogo sponzora pa uostalom u današnjem nogometu i to utječe na placu
                                Je sigurno su vp chicha i berba zaslužniji od Rooneya za naslove, vp je zaslužniji ako netko gleda samo golove ali bitnija je igra ekipe i stvaranje prilike a Rooney je tokom cijele karijere prvo gledao suigrača


                                Sent from my iPhone using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X