Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Postujem Runija, lik je legenda kluba ali bas odavno sam prestao da ga gotivim. Nekoliko puta je hteo da ide iz kluba, jednom zbog pozicije na kojoj je igrao, i par puta zbog para. Bas mi je zao sto je oborio Bobijev rekord i jeza me uhvati kad se setim da je lik koji je tako postupao u proslosti, najbolji strelac u istoriji Junajteda. Al hvala mu sto sad nije bezobrazan i sto ne pravi probleme zbog minutaze, kapiram da je i sam shvatio da je na nivou cempionsipa jedan duzi vremenski period.
    Originally posted by Dekinjo
    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
    Originally posted by La Jugoslavia
    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

    Comment


    • Sreca njegova u bitnim momentima i godinama imao je SAFa, pa posle Kolin, u suprotnom nista ne bi bilo od njega.

      tt
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by bici View Post
        Postujem Runija, lik je legenda kluba ali bas odavno sam prestao da ga gotivim. Nekoliko puta je hteo da ide iz kluba, jednom zbog pozicije na kojoj je igrao, i par puta zbog para. Bas mi je zao sto je oborio Bobijev rekord i jeza me uhvati kad se setim da je lik koji je tako postupao u proslosti, najbolji strelac u istoriji Junajteda. Al hvala mu sto sad nije bezobrazan i sto ne pravi probleme zbog minutaze, kapiram da je i sam shvatio da je na nivou cempionsipa jedan duzi vremenski period.
        ? wtf ?


        Ljudi, jedini je preziveo SAFa..
        Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment


        • Najjaci avatar na forumu. Ljubi te brat.

          ----------------------------------------------------------------------

          Svidjalo se to nekima ili ne Rooney je legenda Uniteda.
          Last edited by Rossonero; 21-02-17, 22:35.

          Comment


          • Legenda je on i meni je baš drago da je srušio Čarltonov rekord, dugo je taj rekord stajao i ko zna koliko bismo čekali da ga neko sruši u budućnosti.

            Želio je da ode par puta ali činjenica da sebe nikad nije štedio za klub i da je igrao i beka ako treba, par je samo pozicija koje nije igrao. Možda je sebi i skratio karijeru na najvišem nivou zbog toga, s obzirom da je u ovakvoj formi još od početka 2015., možda i malo ranije. Činjenica je da je želio da ode i to 2 puta, ali nije jbg. I Džerard želio iz Liverpula svojevremeno pa je jedna od njihovih najvećih legendi (s tim da je on navijač Liverpula, a Runi nije Junajtedovac nego Evertonov fan).

            Odlazak na ljeto je vjerovatno perfektna stvar, uzimaće u Kini ogromne pare, Junajted će isto zaraditi a i riješićemo taj problem zvani Runi koji traje već neko vrijeme.

            Comment


            • Runi je za mene posle Skolsa najveca Junajtedova legenda od kad navijam i pratim klub. I bice jeben dan kad ode, iako sam svjestan da ce se brzo desiti. Krvavi radnik, veliki klac, jbg stil zivota mu je bio kakav je bio, ali mu ne zamjeram izvlacenje para, Mesi je najbolji svih vremena pa na svakih godinu i po dana dramu pravi oko ugovora, pritom je dijete Barselone maltene, njoj mora sve da duguje u svakom slucaju. Samo to javno trazenje da ide u Siti, ali se itekako iskupio nakon toga, pokazao klasu, zelju, vukao ekipu. Veliki je Runjas. Najvise golova za Junajted u istoriji, ako je Bekam legenda kluba Runi mora biti jedno deset puta veca.
              sigpic

              Comment


              • Bolje da se rješavaju problemi Fellaini i Young a ne Rooney navodno najveći problem
                S igračima kao sto su fella i young u rotaciji se ne moze računati na borbu za naslov


                Sent from my iPhone using Tapatalk

                Comment


                • Wayne Rooney has a £1m-A-WEEK offer from China and will quit #MUFC next week, says @ncustisTheSun
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Runi je za mene posle Skolsa najveca Junajtedova legenda od kad navijam i pratim klub. I bice jeben dan kad ode, iako sam svjestan da ce se brzo desiti. Krvavi radnik, veliki klac, jbg stil zivota mu je bio kakav je bio, ali mu ne zamjeram izvlacenje para, Mesi je najbolji svih vremena pa na svakih godinu i po dana dramu pravi oko ugovora, pritom je dijete Barselone maltene, njoj mora sve da duguje u svakom slucaju. Samo to javno trazenje da ide u Siti, ali se itekako iskupio nakon toga, pokazao klasu, zelju, vukao ekipu. Veliki je Runjas. Najvise golova za Junajted u istoriji, ako je Bekam legenda kluba Runi mora biti jedno deset puta veca.
                    Odmah se sjetim posljednje utakmice Maldinija. Plakao sam kao malo dijete svega mi.

                    Comment


                    • Martial on his #MUFC future: "I love Manchester, I love the club, I love the fans. I want to stay as long as possible at this club"


                      sigpic

                      Comment


                      • Cisto avatorom da se pridruzim bratu limaru, i da jos jednom dodam veliki je Runi, medju najboljim igracima koji su igrali u Junajtedu. Zasigurno zasluzuje mnogo veca priznanja nego sto ih trenutno dobija, ali promenice se sve to jednom kada ode, bilo to za par dana ili na leto. U svakom slucaju hvala mu na svemu i kamo lepe srece da nadjemo jos nekog Runija za buducnost.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by reddevil96 View Post
                          Bolje da se rješavaju problemi Fellaini i Young a ne Rooney navodno najveći problem
                          S igračima kao sto su fella i young u rotaciji se ne moze računati na borbu za naslov


                          Sent from my iPhone using Tapatalk
                          Runi je najveći problemi zato što je Runi, oko njega će se uvijek dizati prašina jer je to što jeste, a kad je najbolje rješenje njegov odlazak koji inače je najbolja solucija za sve strane, onda se velik problem i teret riješio. Biće svima žao jer je ovdje baš dugo i jer je ginuo na terenu, ali je najbolja stvar to uraditi.

                          Ne znam zašto Janga uzimaš kao primjer, on vjerovatno ode na ljeto a i da ne ode kad god odigra to je kup utakmica i dobro odigra svaki put. Nije problem nikakav. Felaini mi nije igrač kojeg želim u svom timu ali ako se koristi kako treba može biti ok. Bili su i razni Mikeli dio Čelzija prije par godina kad je Murinjo uzeo titulu, Jang i Felaini ne vjerujem da su lošiji.

                          Comment


                          • Strasno, kakvu gnjidu worshipujete.

                            Bekam mozda nije dao Junajtedu koliko Runi ali je ispao covek 100000000 puta veci i cistog je obraza.

                            Mada kada pogledam za vreme Beksa je ostvaren najveci uspeh kluba + on bio drugi na listi za Zlatnu loptu, sto samim tim znaci da je bio najbitniji sraf tog tima (Kin je, ali nebitno).

                            Inace slazem se sa bicijem, sramota da nam takav lik bude I strelac. Sramota, jad, beda, sto ga kao klub nismo jos ranije oterali. Ali kakav klub danas, takav I strelac. Kod Fergusona ne bi bio sigurno.
                            sigpic

                            Comment


                            • Poredis manekena raspalog ogranicenog koji je toliko volio klub da je kod prvog problema brze bolje otisao i vise mislio o frizuri nego terenu, sa covjekom koji je sve igrao u klubu sem sto nije branio jos. Covjeka koji je donio sve zivo, koji je kad bi se Ronaldo usrao u bitnim utakmicama izvlacio stvar, igrao za svakog iako je bio mega zvijezda, maksimalno nesebican i voljan da bude druga violina. I kad je bio sebican? Mozda dvije od 13 godina. Covjek prezivio SAFa, covjeka koji je sutnuo svakog iz kluba cim se malo pobukao, istog SAFa s kojim Bekam nije imao nikakav odnos ni kontakt godinama kasnije, dva puta ga prezivio i najbolji strijelac u istoriji koji je najmanje vremena proveo u napadu, a posebno kao prvi napadac. Runi je nesto posebno.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by srdjan_sl View Post
                                Cisto avatorom da se pridruzim bratu limaru, i da jos jednom dodam veliki je Runi, medju najboljim igracima koji su igrali u Junajtedu. Zasigurno zasluzuje mnogo veca priznanja nego sto ih trenutno dobija, ali promenice se sve to jednom kada ode, bilo to za par dana ili na leto. U svakom slucaju hvala mu na svemu i kamo lepe srece da nadjemo jos nekog Runija za buducnost.
                                Ne radi jebeni lajk, a zao mi sto ne mogu ni reputaciju da ti dam.

                                Comment

                                Working...
                                X