Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sem Runija to su sve igraci koji su igrali prekjuce, kapiram da ce sigurno odmoriti Kerika, Pogba i Felaini ce igrati jer je Erera suspendovan, ovo ostalo mozda ostane isto iako moze da ubaci Baljija mozda od pocetka, mada je dosta slab bio protiv Sent Etjena kuci. Potvrdio Murinjo da Valensija i De Hea nisu imali nikakve povrede, samo su odmoreni.
    sigpic

    Comment




    • Jedna od moćnijih formacija u savremenom fudbalu , malo je kontrirala 41221 na početku ali čika Simeone je i za nju našao lek Dok sam imao vremena i dok sam igrao FM bukvalno sam kopirao ove dve Fergijeve taktike
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Last edited by ExEric; 21-02-17, 17:12.
        sigpic

        Comment


        • Jose on Luke Shaw: "He has stayed behind because I'm playing with Blind, Rojo and Darmian. All of them are playing the way I like." #MUFC
          Jose: "Luke has to wait for his chance, he has to work and work: I don't give anything for free. Players have to work hard every day" #MUFC
          Jose: "At the moment he is behind the others. Potentially he has many things that I like but potential is different to the pitch." #MUFC
          Jose Mourinho: "He has to work hard like Mkhitaryan did for an extended period of time." #MUFC
          ....
          sigpic

          Comment


          • I to je to sto se Runjasa tice. Bilo je lijepo dok je trajalo, vrijeme da se rastaje.

            BREAKING NEWS: Jose Mourinho refuses to guarantee that @WayneRooney will be at @ManUtd at end of season. #SSNHQ
            sigpic

            Comment


            • http://www.dailymail.co.uk/sport/foo...-Trafford.html

              Samo mi se ovo ne svidja.

              Sources close to Rooney insist it is unlikely that he will move to China before next week’s deadline.
              Inace jedan od najsrecnijih dana ce taj da bude.

              Spoiler
              Nazalost sto je uopste doslo do toga a ne da ostane uklesana legenda, svakom navijacu/simpatizeru/tras-u 100%
              sigpic

              Comment


              • Bolje ovako, pridonijeće Runi do kraja sezone negdje, možda kao protiv Palasa u finalu FA kupa kod Matinog gola. Ne bi ni bilo dobro da ode sad u februaru u sred sezone.

                Dobro si primjetio, otkad je oborio rekord nema ga, očigledno mu je to bio jedini cilj. I inače je bio jedino motivisan kad je trebao srušiti rekord i kad su ga uhvatili u onom pijanstvu pa se zainatio i odigrao par odličnih utakmica.

                Comment


                • Ma mnogi ga ovde obozavaju i ne zele da shvate da je Runiju motiv da igra za Junajted, tj neka njegova ljubav prema klubu - 0.

                  Covek je shvatio nakon odlaska Ronalda/Teveza u kakvom je problemu klub, koliko zavisi od njega i na najbedniji nacin odlucio da naplati sve to. Pritom je Mojes ispao beskicmenjak i nije smeo da ga proda i naravno da ce covek da ostane celu karijeru u klubu gde je jedan od najplacenijih na svetu i da igra sta mu se trazi. Puca mu djokica (kako kaze nas prijatelj Gorance).
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Erik View Post
                    Ma mnogi ga ovde obozavaju i ne zele da shvate da je Runiju motiv da igra za Junajted, tj neka njegova ljubav prema klubu - 0.

                    Covek je shvatio nakon odlaska Ronalda/Teveza u kakvom je problemu klub, koliko zavisi od njega i na najbedniji nacin odlucio da naplati sve to. Pritom je Mojes ispao beskicmenjak i nije smeo da ga proda i naravno da ce covek da ostane celu karijeru u klubu gde je jedan od najplacenijih na svetu i da igra sta mu se trazi. Puca mu djokica (kako kaze nas prijatelj Gorance).
                    A mene buraz zanima sto je problem kada Runi to hoce?! A nije problem kada bilo koji drugi igrac to radi!?

                    Ajde samo iskreno, da tebi neko proda Teveza i Ronalda a dovede Obertana i Berbatova?! Da li bi ti bio zadovoljan?! Vukao nas je Runi i pre toga dosta, a posle toga jos vise.. Glup nacin da ode. Ali dobro jbg.

                    Preveliki je Runi. Mozes ti da ga mrzis, ali je preveliki.


                    Cek da promenim avatara
                    Originally posted by Vladan
                    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                    :vinjaksmajli:

                    Comment


                    • Ne da menjas Dzejmsa Dilejnijaaaa!!!!

                      tt
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment




                      • tt
                        Last edited by miloolja; 21-02-17, 22:23.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Ne da menjas Dzejmsa Dilejnijaaaa!!!!

                          tt
                          Sve za kapitena!!!!
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • Originally posted by Erik View Post
                            Ma mnogi ga ovde obozavaju i ne zele da shvate da je Runiju motiv da igra za Junajted, tj neka njegova ljubav prema klubu - 0.

                            Covek je shvatio nakon odlaska Ronalda/Teveza u kakvom je problemu klub, koliko zavisi od njega i na najbedniji nacin odlucio da naplati sve to. Pritom je Mojes ispao beskicmenjak i nije smeo da ga proda i naravno da ce covek da ostane celu karijeru u klubu gde je jedan od najplacenijih na svetu i da igra sta mu se trazi. Puca mu djokica (kako kaze nas prijatelj Gorance).
                            Uvijek se svaki Rooneyev krivi potez trostruko preuveličavao
                            De gea je trazio da ide u Real ali je ostao i vidimo da mu nitko ne prigovara sto je bilo pretprošlo ljeto pa zato ne znam odakle tolika mržnja prema takvoj legendi kao sto je Rooney a igrači koji su nas napustali poput Ronalda Beckhama se obožava


                            Sent from my iPhone using Tapatalk

                            Comment


                            • Ih kakve je sve kapitene Junajted imao...ajd boga ti.
                              Svaka cast Runiju i hvala mu na svemu, al dosta, doslo vreme

                              tt
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Marli nekako mi ova slika ide za tvoj avatar.

                                Spoiler

                                Comment

                                Working...
                                X