Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vreme je da padne utvrđenje zvano Stamford Bridž. Ako hoćemo Kup pre ili kasnije moramo proći Čelsi.

    Comment


    • Čelzi će izbaciti jak sastav, osim ako ne upadnu u neku krizu u ligi pa im to bude bitnije. Ali idu na duplu krunu, posebno sad kad su izvukli Murinja i Junajted. Baš će zeznuto biti, prolaz i pobjeda na Bridžu bi nam samo tako značila za nastavak sezone.

      Comment


      • sigpic

        Comment


        • Glupavo poredjenje. Ibra je igracina, prespremna zivotnja, ali porediti sa igracima koji igraju LS ili koji u opste ne igraju je glupo, dok on trpa Saint Etein i ostale iz LE.

          Comment


          • Drugi ili treci je strijelac lige, on je dao 15 golova u ligi, a Sancezu su protivnici u LS bili Ludogorec i Bazel npr, mogao je da da tu barem 5 golova kad je tako lako. Ibra daje svima golove kao sto vidimo i pritom masu asistira, skoro je na gol/asistencija po mecu, sa 35 godina. Igraci u tim godinama su u penziji ili igraju po 10-ak minuta po mecu, a 36 punih utakmica ne odigraju ni za tri sezone. Mogu svi ostali napadaci da mu se sagnu.
            sigpic

            Comment


            • Da a Sanchez je vecinu meca u LS igrao krilo, tako da opet... Mislim nemoj me pogresno shvatiti, za mene je Ibra igracina, samo mi je glupo to poredjenje koliko golova dao u SVIM takmicenjima.

              Comment


              • Koliko nam je Ibra bitan... mislim da je sledeći na listi datih golova Mata sa 9 komada.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Koliko nam je Ibra bitan... mislim da je sledeći na listi datih golova Mata sa 9 komada.
                  Marsijal će se podići na toj listi na drugo uskoro, samo da bude standardan. Pogba isto, one prečke i stative da se počnu pretvarati u golove. Nije realno koliko je on, a i Junajted ukupno prečki i stativa pogodio.

                  Rašford inače ove sezone ima 7 golova i 3 asistencije, dosta dobar učinak s obzirom da nije na prošlogodišnjem nivou.

                  Comment


                  • Od 1970 samo su ovi igraci dali 30 i vise golova za Junajted u sezoni

                    McClair - 30
                    van Nistelrooy - 36, 44, 30
                    Ronaldo - 42
                    Rooney - 34, 34
                    van Persie - 30
                    sigpic

                    Comment


                    • Ako pogledamo koliko igra jos 15 je realno da da...
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • A 35 i vise golova Ronaldu i Van Nistelroju u dva navrata pridruzuje se jos samo Lov koji je 1964, dao 46 golova u sezoni, a 1965. 39. Ne znam do koje brojke ce Ibra ici, ali on je vec uradio ono sto su mnogi mislili da je nemoguce.
                        sigpic

                        Comment


                        • Comment


                          • Oce ovaj Vladan izbaksuzirati Zlatka
                            Originally posted by Dekinjo
                            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                            Originally posted by La Jugoslavia
                            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                            Comment


                            • Ne moze se Zlatku nista, znas i sam

                              Samo treba porediti prvu Van Galovu sezonu sa ovom, tada je bio cetvrti, mada je druge uzeo FA kup uz peto mjesto, Murinjov Junajted bolje igra, teze ga je dobiti, mnogo je atraktivniji ali rezultatski ipak zaostaje za Van Galovim.

                              sigpic

                              Comment




                              • Uzivajte.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X